Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 27.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: vipbebo]  
АвторSamSara (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 20:48



ai che sa setih maila mi e hard_techno@mail.bg mnogo shte se radvam da mi pishesh,a do kolkoto za sofiq,da moje bi bih predpochela vraca zashtoto ne obicham takiva golemi gradove,obicham mnogo priroda,a Vitosha po nishto ne moje da se sravnqva s nashiq balkan,no vsichkite mi priateli s v Sf.....



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: DUST]  
Авторбeф (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 10:16



Значи манталитета на врачани не е много по-различен от този на всички балканци, но кои е казал, че е неприятен. Примерно чест за врачани е факта, че имат по-голямо чувство за вярност към племето си, за разлика от повечето българи...Второ врачани са много интелигентни, но повечето напускат града си и така се затваря един порочен кръг: градът може да стане прекрасен туристически център примерно, но за това трябва освен пари и хъс от месните хора, пък те го дават за други неща и в други градове...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: SamSara]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано21.04.07 14:22



Повярвай, във всеки град има хора, които гледат само да те "прее..."





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: бeф]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано21.04.07 14:24



Има много истина в думите ти.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: bokluk]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано21.04.07 21:14



da 4uvala sum za6to?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: vipbebo]  
АвторMИPOГЛEД (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 11:37



Таз тема по колко форома ще се разхожда и кой ли я е пуснал?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
АвторA3* (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 12:39



Мадам, като си чувала за кирилица, хайде попиши малко и на нея, щото е много досадно да се правиш на велик на латиница.

Аз пак се включвам, нещо почвам да се дразня...Ами как няма да е "пропаднал" града ни, ако в него има хора, които се мислят за велики само и преди всичко благодарение на мама и татко... Враца е красив град и става все по-красив. Вече почти не останаха добри хора в града обаче. Всеки е накъде - я по света, я у нас. И остават хора, които почват да се големеят, щото тези, които наистина заслужават внимание са заминали....И ей такива пикли като "vipbebo" почват да обясняват колко са велики, какво и колко са заслужили...хей, шшшш, осъзнай се малко...

Стига толкоз... слез малко на земята... Животът ще ти покаже дали си заслужила да се гордееш със себе си!





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: MИPOГЛEД]  
Авторror (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 16:39



Тази тема е за психото `Татенце като дойдеш да ме вземеш от психото, донеси ми обувките, с които пътувах до луната`



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: ror]  
Авторlbiza (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 16:00



Във Враца си не е работа да се живее , първо не може да си хванеш работа на която да ти плащат нормално , второ и да си намериш такава работа няма къде да си похарчиш парите.В този град имам чуството че всеки си е искарал парите от някви далаверки.Обаче за природата съм съгласен прекрасна е :) .



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: lbiza]  
Автор=-= (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 17:17



Ха, нямало къде да си похарчиш парите във Враца?!?
Дай ми ги тогава, пък аз ще се "мъча" да открия къде да ги оползотворя.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.