Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 30.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хм, тованови [re: Пъpпъл]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано10.11.09 00:09



Поздравления!

Моето мнение е крайно и никога не съм го поставяла на съмнение.



Тема Re: Хм, тованови [re: Пъpпъл]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.11.09 00:09



При въпроса на дъщеря ми, горе- долу на неговата възраст просто и казах " Аз мисля, че няма, но като пораснеш ще решиш сама." Мисля, стига.



Пустият му Леголас
мислехме го педераст,
той излезе курва!

Редактирано от Kиpo на 10.11.09 00:12.



Тема не е необходимо да опитванови [re: Capa_]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.11.09 00:12



сива мухоморка, защото и да оцелее, вече няма да има истински черен дроб до края на живота си. Тъй че" Да опита всяка манджа" извинявай, но си е клише. Докато е крехко и малко, внимателно ще му отмествам отровните гъби и алкохола. Като порасне, ако ще да яде л..на. Въпрос на избор, аз му го давам.

Пустият му Леголас
мислехме го педераст,
той излезе курва!


Тема Re: вероятносттанови [re: Kиpo]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано10.11.09 00:12



Много си апокалиптичен.

Не говорим за секти и за откачалници все пак. А и ако не му е интересно то само ще се откаже. Вярата не е учебен предмет.
Господ ще те опази когато имаш желанието за това...



Тема Re: вероятносттанови [re: *Paл*]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано10.11.09 00:17



Има следния момент - някои хора отричат съществуването на Господ като животворна сила, защото се срещат със събития в живота си, които опровергават интституцията Господ в това му качество. Малко по-надолу мисля да изложа възгледите си по въпроса.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема ненови [re: *Paл*]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.11.09 00:19



Аз като малък, 6-7 годишен, слушах разказите на една бабичка, при това с интерес, но вече С УСМИВКА защото бях започнал да чета приключения и фантастика, От липсващия тъп, ревнив, зъл и отмъстителен бог и световете, които Човечеството никога няма да завладее и насели(тогава се питах дали, сега знам, че няма, защото ще се самоунищожи от тъпотия), все пак предпочитах второто. Заради повечето луни и звезди, както и космически капитанки


По-късно разбрах, че изборът ми е бил верен, но това е друга история.
Относно не-сектантството: самото християнство и православие са една твърде набъбнала секта и подсекта, въпрос на дефиниция. Пример: ак о трябва да избирам брадясалия некъпан селски поп с латентна педофилия в погледа или спретнатия и кротък Брат-Мормон и нямам друг избор-...
А едно 5-годишно дете НЯМА моят избор. Искам да го опазя от лапите на "кротките" манипулатори, точно за да му позволя да си направи сам избора.
Не съм живял с и отгледал от парче месо тази малка личност няколко години, за да я метна просто така в лапите на една потенциална манипулаторка с благ глас, която не 5 години, а 5 минути не съм имал, за да опозная НАИСТИНА(и стигат ли тия 5 мин. 5 часа или 5 дни!). Сори, мое мнение.

Пустият му Леголас
мислехме го педераст,
той излезе курва!


Тема всички хора срещат в живота синови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.11.09 00:20



такива ситуации. Но игнорират. Но са просто овчици, смирени и с тръпнещо да бъде остригано рунце.

Пустият му Леголас
мислехме го педераст,
той излезе курва!


Тема Re: вероятносттанови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано10.11.09 00:21



О, всеки може да си вярва в каквото си иска. Аз не съм проповедник.

Наздраве, Ястребе!





Тема Re: вероятносттанови [re: *Paл*]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано10.11.09 00:23



Наздраве, Рал!



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде


Тема Re: всички хора срещат в живота синови [re: Kиpo]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано10.11.09 00:24



Аз съм фен на познанието и аналитичното мислене.



Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.