Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 30.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: не е необходимо да опитванови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Capa_ (Бобчо)
Публикувано10.11.09 12:06




Шшшшт, не ме издавай де..."Аве Мария" е това все пак.



Тема Re: Хм, тованови [re: Roxy]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано10.11.09 12:45



Ами защото има свободна воля.





Тема Re: значинови [re: Kиpo]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано10.11.09 13:00



Как си с палците? Ще танцуваме "Лебедово езеро".





Тема не, благодарянови [re: *Paл*]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.11.09 13:30



Или добре, но аз ще бъда езерото. Който му се играе, да плува върху мен и от време на време да тръска ситно-ситно трътчица по оня сладък начин, по който го правят водолпаващите.



Пустият му Леголас
мислехме го педераст,
той излезе курва!


Тема Re: Хм, тованови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано10.11.09 15:53



недей да си просиш отговора.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: вероятносттанови [re: Kиpo]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано10.11.09 16:04



теб предлагам да те кръстят още веднъж-явно.
и да те изкъпят-също явно:))

а иначе имах предвид, че съм израснала в семейство на атеисти родители, които обаче никога не са имали нищо против да сме кръстени и аз, и брат ми. на тема религия вкъщи винаги се е говорило спокойно, макар че и до сега баща ми в черква не влиза, което пък не пречи на майка ми, макар да не вярва (поне така мисля) да влиза в черква от време на време и да пали свещ. между родителите ми "религиозни драми" няма.
за съжаление вкъщи-т.е. при родителите ми никога не се е празнувала "истинска коледа", дори и сега.
аз също не съм много наясно колко точно трябва да са манджите на коледа, кога се пости, кои са църковните празници, кога е задушница и т.н. гледам гугл и там търся отговори, което за себе си отчитам като минус. в църква ходя, когато ми дойде отвътре, не и на големите празници, защото тълпата ми пречи-разбирай го както искаш.

в крайна сметка какво толкова лошо има в религията?!
до 40-те години на 20в. вярващите българи са били много повече от невярващи.

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Хм, тованови [re: Roxy]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано10.11.09 16:06



о, нямам отговора на този въпрос.
ще търсим отговорите заедно с него.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: вероятносттанови [re: Пъpпъл]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано10.11.09 16:29



Пърп, що не влезеш за малко в Християнство или Православие?

Някои неща могат да ти харесат. Поне ще научиш защо се пости. Но не се впрягай много на Тимотей, той може да откаже всеки вярващ.

А що се отнася до това какво лошо има в религията - въпросът е само за хора, които отчитат ограниченията, които тя налага. Например скоро четох един роман от мароканец. В него един от героите - учител по коран - се оплаква, че учениците му поставяли въпроси от рода на "Всички християни ли ще отидат в ада?" Очевидно и на тях рамките на религията им се виждат тесни. Особено при положение, че всъщност са поставени от хора, не от някаква безименна и всемогъща сила.



Тема Re: вероятносттанови [re: Kaлoмaин]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано10.11.09 16:32



Не знам, ако се случи, може би ще го направя.


Кой е Тимотей? С това име имам асоциация само за шампоани.:))

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: вероятносттанови [re: Пъpпъл]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано10.11.09 16:34



Колос, който ще те низвергне като грешница....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.