Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Моля дамите за коментар и обяснение.  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 22:07



И ми обяснете като на прост мъж, и то много прост, по възможност, така че да ви разбера.

Заслушах се днес в един разговор между двама души. Мъж и жена. Те от една страна говореха достатъчно високо, а от друга страна благородството да си запушвам ушите, когато до тях се води разговор, който е събудил любопитството ми, никога не ми е било присъщо, така че ето ви част от разговора, предаден по памет:

Той: Добре де... миналия път, когето бяхме заедно, ако ти не беше в цикъл, щяхме да се н*****м, а сега ми отказваш, понеже за теб вече е сериозно? Обясни ми.
Тя: Ами... естествено е.

Излишно е да ви казвам че поне докато аз слушах разговора, на него на му беше обяснено, а предполагам, че и изобщо не му е било обяснено, но бих бил благодарен на тези от вас, които ми обяснят това като на прост мъж и по възможност така, че да го разбера.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Обяснение в 3 думинови [re: Severous_Snape]  
Автор koм (ентусиаст)
Публикувано30.08.07 22:27



стръв, кукичка, шаран.



Извинявай, че се намесвам без да съм жена



Тема И още 4 думинови [re: Severous_Snape]  
АвторKaлинka (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 22:31



хххххххххххххххххххххх слуша чужди разговори.


Редактирано от anbra на 30.08.07 22:33.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 22:36



никога не става по тоя начин " хайде да се н*****м" - някъде бях чула нещо такова : за да получи секс мъжът е готов да флиртува, а за единият флирт жената е готова на секс - така че ако искаш резултат -поне се постарай да поухажваш една жена...



Тема Е туй е приказка !нови [re: миpa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 22:49



Мъжа получава секс а жената не получава


А защо да не е обратното м ?



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: миpa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 22:53



така че ако искаш резултат -поне се постарай да поухажваш една жена...

Де го чукаш - де се пука. Аз те питам защо мацката му е отказала секс, понеже отношенията им вече започвали да стават сериозни. За моя секс не бери грижа. Имам го в нужното ми количество. Ако поискам още - и още ще си осигуря.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Какъв нежен ник имаш...нови [re: Kaлинka]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 22:56



А какви ли груби думи си написала, за да бъдеш толкова скоростно редактирана.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Обяснение в 3 думинови [re: koм]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 23:00



Не шаран... лапнишаран.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Е туй е приказка !нови [re: jamie]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:01



не отричам че сексът може да бъде удоволствие и за двамата, посъветвах как да се стигне до началото, а как да се стигне до края е значително по дълъг урок /ако не е научен до сега-естествено/



Тема Съветвайнови [re: миpa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:05



но не изказвай твърдения от рода на "мъжа иска, жената ако реши - дава".
Мина туй време.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:08



хей,никъде не казах че при теб куца нещо-съжалявам ако е прозвучало така,"мацката му е отказала секс " - нямало е нужда да се обесняват по улиците защо и как... човекът е сбъркал подхода ... ако беше я завел там където предният път замалко не му е .... и да свали малко звезди от небето в чест на дамата ,която при това е вече почти влюбена - то ти нямаше да станеш неволен слушател на подобен разговор точно между тази двойка... /сега ще ме нападнат дамите/...



Тема Re: Съветвайнови [re: jamie]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:10



цитирах едно мъжко мнение-ще цитирам още едно: няма жена която недава, има мъже които незнаят как да си поискат...



Тема Цитирай и моето някъде:нови [re: миpa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:11



обикновено не си заслужава





Тема Прочетох "красивата" ти думичка.нови [re: Kaлинka]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 23:18



А ти, достойна и красива жено, какво би направила, ако ти се надвесят над главата, докато пътуваш, започнат да те подбутват, клатейки се, и започнат да си изясняват отношенията? Може би шъ им кайш:
"Дайте малко памук, че да си го навра в ушите и да не ви слушам"?



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Цитирай и моето някъде:нови [re: jamie]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:23



без да ми се обиждаш-но ако наистина мислиш така - то мога само да съжалявам за теб ... ще се опитам да ти дам пример - моя приятелка - омъжена 13 г за 1 мъж - не изневерява- той -да, тя 13 г ми твърди че сексът не е нещо важно за нея ... разведоха се /той си има 2 жена и дете/ - тя: 2 години след развода -приятел -14 г по голям от нея - обича и разбира думата секс - и тя ми каза това: няма фригидни жени, има мъже които ги карат да се чустват такива... съгласна съм че не винаги всичко е ок , но "обикновено не си заслужава" звучи тъжно...



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: миpa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 23:24



Дреме ми за двойката. Искам да знам защо една жена би спала с мъж, с който нещата не са сериозни, но със същият мъж, ако нещата започнат да стават сериозни, вече не би спала. Прав ли е Ком за шарана в крайна сметка?

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Е туй е приказка !нови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:27



Преди години докато бяхме студенти, имах един колега с когото пътувахме в една посока с градския транспорт. Веднъж, докато чакахме на спираката, чухме една "девойка" да обявява гръмогласно,че е "из....чукала" някой си...
Като видя смаяните погледи на възмутените жени около нея, колегата с възхита каза: "Ей това е печена мацка! Защо оня мухльо да може да се хвали ,че е "из.чукал " нея, пък тя да не може".....





Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:28



ако всички жени бяхме еднакви и постъпвахме еднакво - за вас щеше да е лесно и скучно ... странно е че обобщаваш и слагаш всичко под общ знаменател... и знам ли -за мен Ком не е прав ...



Тема Re: Съветвайнови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:31



Точно така си е...Хич никога няма д амине това време


Просто..сега много по-често жените искат...и..поради това изобщо не се налага на мъжете да го правят...(искането..)

Виждала съм в ресторант, как девойка погледжа с влажен поглед сервитьора и казва:"Може ли да си поръчам...ВАС, след работно време..? Много сте секси!"..
Човекът се изчерви..,а какво е отговорил..така и не знам..Не бях чак толкова близо..или той е изгубил ума и дума...



Тема Няма за каквонови [re: миpa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:31



да ме съжаляваш - секса като разменна монета не е конвертируем при мен.
Примера с приятелката ти е меко казано малоумен.



Тема А как разбирашнови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:31



кога си е заслужавало, ако не си опитал?





Тема Майнови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:32



те прихвана и тебе от темата


Тактична девойка, отрано е усетила накъде духа вятъра



Тема Като си толкова отворенанови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:33



защо не помисли че го казвам след като съм опитал





Тема Re: Майнови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:33



май само аз не съм разбрала...на къде...(за вятъра де...)



Тема А ти защо реши,нови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:34



че съм толкова отворена





Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: миpa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 23:35



Ако не искаш да обясниш недей да пишеш в темата, а ако искаш да обясниш направи го. Всичко останало е просто разводняване на темата и и двамата знаем, че една жена, ако поиска, може да бъде ясна и да обяснява добре.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Защотонови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:36



те предизвиках.



Тема Член 6-ти:нови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:38



Като не си - да си !



Тема Re: Няма за каквонови [re: jamie]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:38



невидях каде и какво размених... дадох "малоумен" пример с жена- за да покажа че подобни неща се случват както на жени така и на мъже- сексът е полезна,приятна и здравословна необходимост - той се превръща в любов в подходящо време с подходящ човек, и тъй като явно ти звуча малоумно - ти пожелавам лека нощ и спирам да "съветвам"...



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано30.08.07 23:41



Та днес ПОЛУидиотчето директно ми обясни, че тя, а предполагам и други жени, вече правели разлика между секс и чувства и се възползвали от това директно.
Та тя споделяше, че й се искало да се изчука с първият срещнат.



Тема Тованови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:41



което описваш си е обикновена селяния (без значение пола).



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:41



Знам ли...има всякакви жени..
Някой спят с мъжете за едната бройка..също,както и някой мъже..
На такава, ако й замирише на нещо по-сериозно..хич и не би се впуснала...
Защо смяташ,че само мъжете не искат да се обвързват? Има и жени, които се страхуват...
Когато една връзка почне да става сериозна..в очите на една жена, това означава,че тя започва да гледа на един мъж като нещо повече от ...случаен познат(или бройка)..Тов анещо повече се зарязва по-трудно...може в един момент да започне да ти липсва...и..изобщо...можеш да започнеш да ставаш зависим от него..
За някой, всичко това е чудесно..за други е плашещо...Както з амъже, така и за жени..
Освен това...Може да си има друга сериозна връзка и..просто да е търсила "разнообразие"..(хора всякакви)..Пък...на кой са му нужни две сериозни и обвързващи връзки?Особено пък, ако не е семеен..и не иска да е...
Може и всичко останало да е..тия "причини" ми хрумват на първо четене..
..
Може пък..да се е изплашила...от себе си...
Ти как мислиш? Според теб.. ако разговора беше обратно..и мъжа се дърпаше с такив ааргументи..каква щеше да е причината?





Тема Лека да ти е.нови [re: миpa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:43



Разбрах че идея си нямаш за какво говорим - примера ти няма нищо общо.



Тема Re: Защотонови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:43



...може и така да се погледне на нещата... Всеки на когото отговарям в клуба с нещо ме е предизвикал



Тема Прав е разбира се !нови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:44



Жените ще усукват че просто не е готова и уверена.
Логиката подсказва че по-скоро обмисля какво ще получи.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:44



Не знам кое точно да се опитам да обясня- аз лично смятам че сексът е нещо което се прави на практика, а не се разнищва на теория някъде ...



Тема Re: Член 6-ти?нови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:44



....колко са членовете всъщност????



Тема Радвам сенови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:45



че се поддаваш на това


Нещо друго ?



Тема Re: Тованови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:46



Нда...веднъж да сме на едно мнение с теб...
Но..ти разказах ,за да видиш,че има и друга гледна точка..





Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: *жeнa*]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано30.08.07 23:46



Може да си има друга сериозна връзка и..просто да е търсила "разнообразие"..(

Д...ба и жените.
Наскоро в ГЗС 5_за_6 питаше от кой ли е бременна-от сериозната връзка или от временният си приятел





Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 23:46



Та днес ПОЛУидиотчето директно ми обясни, че тя, а предполагам и други жени, вече правели разлика между секс и чувства и се възползвали от това директно.
Та тя споделяше, че й се искало да се изчука с първият срещнат.


Копирам цялото ти мнение за да не го редактираш, и настоятелно ще те помоля, когато цитираш подобни неща, да постваш линк към мнението. Бих искал да прочета лично какво точно е написала Идиотката, ако нямаш нищо против.

Очаквам линк или най-малкото темата, в която го е написала и точния час и минута на поста, ако има повече от един неин пост в темата.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: questing]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:48



Е...хора разни..и мъже и жени... Дай да не обобщаваме полово..



Иначе..за ГЗС...нямам думи...още не съм надниквала там...ама сигурно надлъгването е страхотно



Тема А тинови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:49



на колко си доволна ?





Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: миpa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 23:51



Обясни ми това, което съм те попитал вече

.

Ето въпроса от посоченото място още веднъж:

Искам да знам защо една жена би спала с мъж, с който нещата не са сериозни, но със същият мъж, ако нещата започнат да стават сериозни, вече не би спала.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано30.08.07 23:51



Споко, Снейп, к*в ти е проблема?
Защо ме караш да се ровя по късни доби в сутрешните писания?
Ако искаш вярвай!



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: *жeнa*]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 23:55



Добре казано. На въпроса защо мъж би се дръпнал нямам против да отговоря, но нека минем на бележки, или нека, ако се пуска ответен клон на темата, това да бъде направено в отделна тема. В тази бих предпочел да обсъждаме, доколкото е възможно, женското поведение.
На бележки ли минаваме или ще пуснеш ответната тема за мъжете?



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re:П.П.нови [re: questing]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано30.08.07 23:57



Сега го прочетох отново. Говорила е по принцип, ще пусна и линк, ама смисълът е същият.



Тема Тоя тип женинови [re: questing]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:58



забременяват от някой трети в кенефа на дискотеката (случаен за 1 нощ)





Тема Re: А тинови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:59




....като те чета...са поне 6...останалите какви са?



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 00:00



Ти я пусни...ще бъде интересно да се чуят и други мнения...





Тема Щом опря мен да питаш:нови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 00:02



останалите не са интересни





Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: *жeнa*]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано31.08.07 00:03



Да, Снейп козината си мени, ама нравът за покана към бележки-не





Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 00:04



ок-да се опитаме:
1. Ако жената е претърпяла болезнена раздяла с любим- би се страхувала от секс с човек в които чувства че се влюбва. Ще послуша разумът си в момент в който може да го контролира-началото /доказано е че когато човек е влюбен-постъпва глупаво/.
2. Ако Ком е прав за „стръв, кукичка, шаран” то въпросната жена е ловец и определено не е влюбена, ролята на влюбена е част от играта.
За момента се сещам само за това … ако се сетя още нещо ще ти го напиша…



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:05



Аз съм съвсем спокоен. И съм напълно наясно какво ще ти спретна в клуба, ако не получа линк към мнението, което цитираш, или ако въпросното мнение смислово се различава сериозно от цитираното от теб.
И очаквам, поне ако не искаш да си задавам въпроса дали не си клеветник, да си направиш труда. Ако мнението на Идиотката е сериозно и ако смислово отговаря на цитираното от теб, още от сега си взимам назад думата клеветник, но ще бъда много изненадан, ако се окажеш прав.
Нищо лично към теб, но доколкото познавам Идиотката определено бих бил изненадан от сериозно нейно изказване в подобен стил. Бъзиците не ги броим, но ако е било бъзик извини ме, но в твоя цитат звучи така, сякаш е сериозно.

Днес или утре за мен е все едно. Молбата ми за линка остава.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Алоо набеденото ченге !нови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 00:07



Я се вземи в ръце че ставаш смешен





Тема Re:П.П.нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:08



Пусни линк. Ще изчета линията на разговора а после може и нея да попитам дали точно изчукване с първия срещнат е имала предвид.

Благодаря ти предварително за това, че ще си направиш труда да подкрепиш думите си с линк.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 00:08



Аз също смятам,че подобно изказване не е в стила на ПолуИдиотчето...Уважавам много мненията й и....просто не допускам,че е възможно да е казала това...(и аз бих си взела думите назад, ако докажеш обратното)



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор rygge (vse sushtata) ()
Публикувано31.08.07 00:10



не можах да изчета всичко, та може и да се повторя...

Много просто: вероятно не се познават добре и първия път е искала просто да спи с него (междудругото има жени, на които в цикъл либидото им много се повишава...) . Щяло е да бъде "one night stand"...Междувременно обаче си го е харесала и не иска да е само за единия път.

Ще го огрее пича, не бой се



I'll think about it tomorrow!

Тема За бележките,нови [re: questing]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 00:10



покана изобщо не е нужна

..Нищо не му пречи и на него, както и на който и да е друг да си пише тук и на бележки едновременно..и..без да уведомява всички останали..
А Снейп...е интересен събеседник.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 00:12



Да..и това си помислих...Възможно е просто да се застрахова ...да не остане за един път...





Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: миpa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:12



Ако може да и се вярва въпросната жена не е спала с мъж доста дълго време. Години. (разговора беше дълъг, и наистина ми беше интересен. Сори ако това ме прави клюкар :)))) ) Ако обаче трябва да се доверя на сетивата си в конкретния случай наистина става въпрос за лов и риболов.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: *жeнa*]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:14



ТЦ, драга.

Аз все още се интересувам от жени.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re:П.П.нови [re: Severous_Snape]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано31.08.07 00:15



Не ме разсмивай, не се вземай на сериозно.
Следователят и гората





Тема Re: Бе,***,нови [re: Severous_Snape]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано31.08.07 00:18



И съм напълно наясно какво ще ти спретна в клуба, ако не получа линк към мнението

Линкът ми е на десния бутон, но щом си толкова отворен, върви на майната си.
Нищожество, ще ме заплашваш!

Редактирано от questing на 31.08.07 00:31.



Тема Джейми... сестра ти курва ли е?нови [re: jamie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:21



И трябва ли твърдения от подобен род да се подкрепят или могат и без съответната отговорност?
Смятам, че в интернет човек трябва да отговаря за думите си точно така, както и в реалният свят, и ако в реалният свят кажеш нещо, за което можеш да отнесеш най-малко някоя ругатня, смятам, че и в интернет важи същото, и че ако твърдиш, че някой е казал разни неща, добре е да сложиш линк без да се налага да те подканят.
А ако твърдиш, че всеки може да говори каквото си иска за всеки, без да е отговорен за думите си, би ми било интересно да го пуснеш като тема за обсъждане от всички клубари.
И понеже не ми се спори с теб ще те помоля да приключим тази линия на разговора.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 00:22



Ако сетивата ти не те лъжат и въпросната жена е тръгнала на лов – то тя определено не е стояла дълго на сухо –както твърди- и това с „години въздържание” е класика в жанра…
Но има вероятност и да е жена от 1 –вия тип – тогава както каза rygge (vse sushtata)
„Ще го огрее пича, не бой се” стига само да е упорит и мил…



Тема Интересеннови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 00:22



заради циклофренията "пиши ми на мейла"


Как ли изглежда разчленен под микроскоп ?



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 00:22





Е...по-натам,за да не разводняваме сега тази тема..



Тема Re:П.П.нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:23



Смей се. Аз ще се смея след няколко дни.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Молбата ти не се приема.нови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 00:24



И да е курва - си е нейна работа


Светна ли се за интернет и реала ?
Днес гледам си на тема "пускайте нови теми". Пий си хапчето и си лягай най-добре "лайно зелено" ако си спомняш въпросния виц



Тема Re: Интересеннови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 00:25



Ха...тук някаква завист ли усещам..?
Че...давай си и ти мейла..

Тие , дето ще пишат на него..вероятно няма д аса против да пишат и на теб... ако си достатъчно интелигентен събеседник..(или..който какъвто търси)

Мен до сега не ми е предлагал да си пишем на мейл,не е честнооооооооооо!!!



Тема Ша ти предложинови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 00:27



не бой се


Ебаваш ли се - завист към Снейп е все едно завист към Роксана за паралиите и



Тема Та най-вероятнонови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 00:28



ни един път





Тема Държиш се като клеветник.нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:29



И не че не мога и сам да си спретна търсене, но ти си цитиращият, цитата ти е грозен, защото показва жената, за която говориш в светлина, в каквато не съм я виждал, и те помолих поне три пъти да пуснеш линк.
От какво те е страх, след като цитираш дословно?
А това, което ще спретна мога и от сега да ти го кажа. Ще пусна една тема за обсъждане на клубните правила и на нетикета. След като ти не си простак, вярвам, че си наясно какво означават и двете неща.
Пожелавам ти приятен остатък от нощта.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Пусни и 5 теми.нови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 00:32



Пак крадеца вика "дръжте крадеца"


ПП: Арменския поп се премести- да знаеш !



Тема Re: Глътни си сиропчето против пъпки.нови [re: Severous_Snape]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано31.08.07 00:36



Не ти е за първи път да се държиш арогантно и цинично към мъжете тук, вкл. и тази вечер.
И, защото не проявяваш уважение към тук присъстващите мъже, ще ти отговоря, че си недостоен да разговарям с теб.
Върви си търси поредните евтини свалки с бележки и и мейли.

Редактирано от questing на 31.08.07 00:37.



Тема Аааа, тук няма да се разберем !нови [re: questing]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 00:39



Мейлите и личните не ги заклеймявай заради онДзи само !





Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: миpa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:40



Да се боя? Че от какво и за какво има да се боя аз в случая?


На мен просто ми бяха интересни възможните причини за определени думи, които тази вечер чувам за първи път от женски уста.
пп. Като погледна, че минава полунощ и е редно да кажа не днес а вече вчера.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: *жeнa*]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:44



Няма да го докаже. Ще се окаже нещо различно, но тогава аз наистина ще се постарая целия клуб, а в случая съм доволен, че повечето клубарки са жени, да научи какво е било казано за една клубарка, която никога не се е изцепвала с простотии и грубиянстване.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Аааа, тук няма да се разберем !нови [re: jamie]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано31.08.07 00:46



Имах предвид конкретният зелен ник, за който сношението с бележки и и мейли е единствен начин на интимно общуване.





Тема Към мъжете съм се държал винаги като към мъже.нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:53



Ти обаче не се държиш като мъж а се държиш като страхлива баба на женски пазар. Спорове като нашия се разрешават с линкове и един мъж би пуснал линк още на първо поискване а не след като страстите са започнали да загряват атмосферата.
И държа да отбележа, че не съм те обиждал персонално а само поставих една квалификация на поведението ти, която, ако подкрепиш думите си със съответния линк, отпадаше автоматично. До момента не виждам да си го направил.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Към мъжете съм се държал винаги като към мъже.нови [re: Severous_Snape]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано31.08.07 00:57



Много си страстен в нощта.
Вместо тази страст да се беше впрегнал да изкараш някой лев, вместо Рокси да те черпи бира.
Как беше, по-умният отстъпва в безсмислен спор, нали.
Особено ако спори с теб.
Лека нощ.



Редактирано от questing на 31.08.07 01:01.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:57



Бе какво ми дреме дали някого ще го огрее или не?



Иначе написаното от теб звучи доста реално. Дали това е истинската причина или е някоя друга аз няма как да разбера, но наистина исках да разбера как мислят жените в една такава ситуация.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Ша ти предложинови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 00:59





вие мъжете си знаете..



Тема Мноооого интересен въпрос -нови [re: Severous_Snape]  
АвторAюмиAши (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 01:00



наистина ли вярваш, че жените сме толкова лесно взаимнозаменяеми,

че всяка произволно взета жена да може да обясни мислите/чувствата/действията на някоя друга?!



Тема Вярвам,нови [re: AюмиAши]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 01:05



Че една жена може да разбере друга жена много по-лесно, от колкото може да направи това един мъж.
Важи и обратното и неведнъж ми се е случвало жена да ме помоли да обясня възможните причини за думите или действията на някой мъж, а предполагам, че не само на мен ми се е случвало да правя подобни "услуги" на бележки или в пощата си.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Към мъжете съм се държал винаги като към мъже.нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 01:11



Фръц...



пп. От сърце ти пожелавам Роксана и теб да те черпи бира. Може и вечеря да те черпи - каквото си избереш.
ппп. И хич не ми е жал за теб, отправяйки ти това пожелание. Дано един ден то те стигне.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Ша ти предложинови [re: *жeнa*]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 01:14



К А М Е Н И И И Ц А А А А А . . . .

Мъжете не знаят защооо...



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Към мъжете съм се държал винаги като към мъже.нови [re: Severous_Snape]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано31.08.07 01:21




Намам интерес да разказвам за взаимоотношенията между мен и Рокси, но аз я черпих.



Тема Re: Към мъжете съм се държал винаги като към мъже.нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 01:34



Намам интерес да разказвам за взаимоотношенията между мен и Рокси, но аз я черпих.

Дааа... наистина не разказваш. Хайде... не ни разказвай какво е станало нататък.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Тогава ти наистина....нови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 02:05



Ух, и тая плоча прескача на едно и също място. Бегом в магазина да я смениш !





Тема Кат' сте мъженови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 02:07



предлагам дуел с водни пистолетчета.
И голи до кръста !



Тема Ето ти линкнови [re: Severous_Snape]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано31.08.07 07:52



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=razvod&Number=1947771128&page=0&view=collapsed&sb=5
И недей така яростно да ме защитаваш, щото така ме ограничаваш, ако наистина реша да изчукам първия срещнат.

Като се сетя колко трябва да се извиняваш после и ще ми се отще чистия секс.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Благодаря за линка.нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 08:37



Помниш ли лафа патка с путка и путка с патка?


Честно казано струва ми се, че след този линк е пределно ясно какво и за кого искам да кажа, така че не е нужно да го казвам направо и да давам повод да бъда модериран, нали?

Що се отнася до това:

щото така ме ограничаваш, ако наистина реша да изчукам първия срещнат. Като се сетя колко трябва да се извиняваш после и ще ми се отще чистия секс.

Няма да се извинявам при положение, че когато решиш, че искаш само секс от някого просто си го напишеш открито и прямо. Без лъжи, което съм убеден, че би направила и не заради мен.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Сори... с лъжци не се дуелирам.нови [re: jamie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 08:53



А твойто приятелче се оказа ако не лъжец, то поне цитиращ с разминавания, което на практика си е същото.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
АвторLalara (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 09:35



много просто...Ако за жената отношенията са станали сериозни, а той не се държи както тя очаква, естествено е да откаже. При такъв директен подход всяка жена, която има тръпка, ще се отдръпне...



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано31.08.07 09:53



В първият случай си е нищо сериозно - временна употреба и за двамата и после кой от къде е. Нищо лично, само едно удоволствие.
Когато обаче вече е започнало да става сериозно, секса може да задълбочи, всъщност не - Ще задълбочи чувствата в жената, а тя не е сигурна в човека отсреща и не иска обвързване на този етап. Това е вече да те допуснат до душата. Това е вече лично и интимно, а от мъжа зависи дали ще прескочи тази стена.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Finch!]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 10:07



Не прочетох всички мнения и не зная докъде сте стгигнали с обсъждането, но според мен отговора е много прост и ясен- била е в цикъл и се е чувствала сигурна че няма да се стигне до секс. Можела е да се понатиска на воля. Обаче цикъла свършва и вече няма оправдание защо не дава. А защо не дава си е нейна работа- варианти милион.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Finch!]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 10:08



Може би имам коментар по думите ти, но се колебая как би бил приет от теб и от останалите жени.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано31.08.07 10:19



А има ли значение как ще бъде приет?! Нали целта е да си кажем мнението и да се дискутира. В противен случай какъв е смисъла от дискусията и комуникацията?



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Finch!]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 10:28



Целта на темата ми беше да получа някои отговори и ги получих. Част от тях. Написаното от теб показва някаква женска логика, но нея мъжете никога не са я разбирали. Като за начало опитай да ми обясниш защо, според думите ти е съвсем нормално един мъж, който не става за сериозна връзка да може да получи веднага това, което един мъж, който би поискал по-сериозни отношения да не може да получи. С какво този, който иска по-сериозни отношения е по-лош от този, който иска само изчукване и защо с втория може да се легне веднага, но с първия не може да се легне и нещата трябва да бъдат изяснени и да се види какви точно са отношенията и накъде вървят. Цитата е по памет и не гарантирам за дословността му.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано31.08.07 10:49



Не, бъркаш. Не става въпрос за желанията на мъжете. Дали искат или не сериозна връзка. Опитвам се да ти обясня гледната точка на една жена. Става въпрос дали жената има или не чувства към даден мъж. Да, една жена може да прави секс с някой само заради секса, да стане и да си тръгне и толкоз, но ако има нещо повече, тя отдава душата си. Т.е. ако мъжът не е сериозно настроен, а тя усеща, че ще се отдаде, е напълно логично да се предпази от болката и да му спре кранчето един вид.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Finch!]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 10:55



Говорим на различни езици и явно не мога да ти обясня какво те питам, но обяснението на Ком чудесто кореспондира с това, което съм виждал. Нищо лично към жентите, но неведнъж съм наблюдавал как мъж, който не се вълнува от жените получава много повече внивание от тях в сравнение с мъж, който се интересува от тях. Старата игра на гоненицата.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Много е простичконови [re: Severous_Snape]  
Автор MonaMonsano (новак)
Публикувано31.08.07 11:05



И двете твърдения:
1. Няма да правим секс, щото съм в цикъл
и
2. Няма да правим секс, щото отношенията ни стават твърде сериозни

са деликатен (дали?) начин една жена да покаже на един мъж, че отношенията им са приключили. Това е просто измъкване от секс, което е следствие от охладнели чувства и страсти.

И да го кажем още по-простичко - тя се опитва да го разкара, но не иска да му го каже в очите, а очаква той да се досети сам и да си иде со кротце, со благо.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано31.08.07 11:36



Ще пробвам да ти направя едно тълкувание.
По време на цикъл жените се разгонват поради смяната на хормоните. Не е много честно от страна на природата, но какво да се прави? Предполагам, че в този период жената е дала някаква интифа. После хормоните са се понаместили, мъжът не се е разкарал междувременно, а жената е решила да го поизучи. Ако ще е само за едното чукане, кой да се хаби толкова, но ако отношенията имат някакво бъдеще, леглото е последното място, в което бих проучвала един мъж. На мене всички са ми еднакви там.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: ariel$$]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано31.08.07 12:04



Право е старото куче и за разгонването и за леглото........
Баси къде отиде старата моногамия? Защо в един момент доскучава и се почва играта в кучкарника...Дълга тема с много гледно и ерогенни точки...



Изгубих всичко, но ще намеря себе си.

Тема А истината енови [re: Severous_Snape]  
АвторПyk-пyk (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 12:35



без да съм чела всичко

истината според мен е - и тогава не е искала, и сега не иска - само оправданията са различни



Тема Дуелираш сенови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 12:45



с хлебарките само ми се струва ти


Сега засега не ми е приятелче, леко е неуверен. Ще видим занапред.
Иначе и аз смятам че залитна прекалено - това не извинява смешките в твоето поведение обаче



Тема Леле како !нови [re: Baни]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 12:48



Колкото и да се смея в момента - признавам ти правото, варианта изглежда напълно вероятен предвид масата жени наоколо





Тема Re: Ша ти предложинови [re: Severous_Snape]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 12:52



Кофти...аз не обичам бира..

..( и аз не знам защо..)..
Пак ще трябва да отказвам.....
После...жените били...намкакви си...



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано31.08.07 16:01



Снейп, много добре те разбирам какво питаш. Отговорих ти в прав текст и без да е необходимо да се тълкуват думите ми за допълнително значение. Не се заблуждавай, че има значение поведението на мъжа и неговото желание. Не сте сравнявани или избирани по този показател. Не мисли, че ти като мъж със сериозни намерения си отхвърлен заради някой без намерения. Не го приемай лично.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Finch!]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано01.09.07 20:04



Не се заблуждавай, че има значение поведението на мъжа и неговото желание.

Ни най-малко не се заблуждавам нито за това, нито за нещо друго. Бяха ми интересни възможните обяснения на описаното от мен и ги получих. Цитираната от мен фраза не е всичко, което съм чул от тези двамата, нито аз съм в състояние да предам интонациите и усещанията, които имах, докаго ги слушах, но това е без значение.
Пуснах ви го като тема, защото и на мен са ми се случвали подобни неща. Случвали са ми се по времето, когато го позволявах. И не че и сега не бих го позволил, но за да го позволя трябва да имам някакво усещане за жената, каквото според мен мъжът от историята не е имал, но това вече е съвсем отделна тема.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: ariel$$]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано01.09.07 20:23



леглото е последното място, в което бих проучвала един мъж. На мене всички са ми еднакви там.

Интересно изказване.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано01.09.07 22:03



Да интересно. Но защо не го защитавяш на сбирката на клуба?+ Просто въпрос. Нищо лично.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Гинec]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано01.09.07 22:18



Не разбирам какво и защо искаш да ми кажеш с тези думи.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.