Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:08



хей,никъде не казах че при теб куца нещо-съжалявам ако е прозвучало така,"мацката му е отказала секс " - нямало е нужда да се обесняват по улиците защо и как... човекът е сбъркал подхода ... ако беше я завел там където предният път замалко не му е .... и да свали малко звезди от небето в чест на дамата ,която при това е вече почти влюбена - то ти нямаше да станеш неволен слушател на подобен разговор точно между тази двойка... /сега ще ме нападнат дамите/...



Тема Re: Съветвайнови [re: jamie]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:10



цитирах едно мъжко мнение-ще цитирам още едно: няма жена която недава, има мъже които незнаят как да си поискат...



Тема Цитирай и моето някъде:нови [re: миpa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:11



обикновено не си заслужава





Тема Прочетох "красивата" ти думичка.нови [re: Kaлинka]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 23:18



А ти, достойна и красива жено, какво би направила, ако ти се надвесят над главата, докато пътуваш, започнат да те подбутват, клатейки се, и започнат да си изясняват отношенията? Може би шъ им кайш:
"Дайте малко памук, че да си го навра в ушите и да не ви слушам"?



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Цитирай и моето някъде:нови [re: jamie]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:23



без да ми се обиждаш-но ако наистина мислиш така - то мога само да съжалявам за теб ... ще се опитам да ти дам пример - моя приятелка - омъжена 13 г за 1 мъж - не изневерява- той -да, тя 13 г ми твърди че сексът не е нещо важно за нея ... разведоха се /той си има 2 жена и дете/ - тя: 2 години след развода -приятел -14 г по голям от нея - обича и разбира думата секс - и тя ми каза това: няма фригидни жени, има мъже които ги карат да се чустват такива... съгласна съм че не винаги всичко е ок , но "обикновено не си заслужава" звучи тъжно...



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: миpa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано30.08.07 23:24



Дреме ми за двойката. Искам да знам защо една жена би спала с мъж, с който нещата не са сериозни, но със същият мъж, ако нещата започнат да стават сериозни, вече не би спала. Прав ли е Ком за шарана в крайна сметка?

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Е туй е приказка !нови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:27



Преди години докато бяхме студенти, имах един колега с когото пътувахме в една посока с градския транспорт. Веднъж, докато чакахме на спираката, чухме една "девойка" да обявява гръмогласно,че е "из....чукала" някой си...
Като видя смаяните погледи на възмутените жени около нея, колегата с възхита каза: "Ей това е печена мацка! Защо оня мухльо да може да се хвали ,че е "из.чукал " нея, пък тя да не може".....





Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение. [re: Severous_Snape]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:28



ако всички жени бяхме еднакви и постъпвахме еднакво - за вас щеше да е лесно и скучно ... странно е че обобщаваш и слагаш всичко под общ знаменател... и знам ли -за мен Ком не е прав ...



Тема Re: Съветвай [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано30.08.07 23:31



Точно така си е...Хич никога няма д амине това време


Просто..сега много по-често жените искат...и..поради това изобщо не се налага на мъжете да го правят...(искането..)

Виждала съм в ресторант, как девойка погледжа с влажен поглед сервитьора и казва:"Може ли да си поръчам...ВАС, след работно време..? Много сте секси!"..
Човекът се изчерви..,а какво е отговорил..така и не знам..Не бях чак толкова близо..или той е изгубил ума и дума...



Тема Няма за какво [re: миpa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.08.07 23:31



да ме съжаляваш - секса като разменна монета не е конвертируем при мен.
Примера с приятелката ти е меко казано малоумен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.