Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано31.08.07 16:01



Снейп, много добре те разбирам какво питаш. Отговорих ти в прав текст и без да е необходимо да се тълкуват думите ми за допълнително значение. Не се заблуждавай, че има значение поведението на мъжа и неговото желание. Не сте сравнявани или избирани по този показател. Не мисли, че ти като мъж със сериозни намерения си отхвърлен заради някой без намерения. Не го приемай лично.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Finch!]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано01.09.07 20:04



Не се заблуждавай, че има значение поведението на мъжа и неговото желание.

Ни най-малко не се заблуждавам нито за това, нито за нещо друго. Бяха ми интересни възможните обяснения на описаното от мен и ги получих. Цитираната от мен фраза не е всичко, което съм чул от тези двамата, нито аз съм в състояние да предам интонациите и усещанията, които имах, докаго ги слушах, но това е без значение.
Пуснах ви го като тема, защото и на мен са ми се случвали подобни неща. Случвали са ми се по времето, когато го позволявах. И не че и сега не бих го позволил, но за да го позволя трябва да имам някакво усещане за жената, каквото според мен мъжът от историята не е имал, но това вече е съвсем отделна тема.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: ariel$$]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано01.09.07 20:23



леглото е последното място, в което бих проучвала един мъж. На мене всички са ми еднакви там.

Интересно изказване.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано01.09.07 22:03



Да интересно. Но защо не го защитавяш на сбирката на клуба?+ Просто въпрос. Нищо лично.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Гинec]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано01.09.07 22:18



Не разбирам какво и защо искаш да ми кажеш с тези думи.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.