Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Finch!]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 10:28



Целта на темата ми беше да получа някои отговори и ги получих. Част от тях. Написаното от теб показва някаква женска логика, но нея мъжете никога не са я разбирали. Като за начало опитай да ми обясниш защо, според думите ти е съвсем нормално един мъж, който не става за сериозна връзка да може да получи веднага това, което един мъж, който би поискал по-сериозни отношения да не може да получи. С какво този, който иска по-сериозни отношения е по-лош от този, който иска само изчукване и защо с втория може да се легне веднага, но с първия не може да се легне и нещата трябва да бъдат изяснени и да се види какви точно са отношенията и накъде вървят. Цитата е по памет и не гарантирам за дословността му.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано31.08.07 10:49



Не, бъркаш. Не става въпрос за желанията на мъжете. Дали искат или не сериозна връзка. Опитвам се да ти обясня гледната точка на една жена. Става въпрос дали жената има или не чувства към даден мъж. Да, една жена може да прави секс с някой само заради секса, да стане и да си тръгне и толкоз, но ако има нещо повече, тя отдава душата си. Т.е. ако мъжът не е сериозно настроен, а тя усеща, че ще се отдаде, е напълно логично да се предпази от болката и да му спре кранчето един вид.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Finch!]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 10:55



Говорим на различни езици и явно не мога да ти обясня какво те питам, но обяснението на Ком чудесто кореспондира с това, което съм виждал. Нищо лично към жентите, но неведнъж съм наблюдавал как мъж, който не се вълнува от жените получава много повече внивание от тях в сравнение с мъж, който се интересува от тях. Старата игра на гоненицата.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Много е простичконови [re: Severous_Snape]  
Автор MonaMonsano (новак)
Публикувано31.08.07 11:05



И двете твърдения:
1. Няма да правим секс, щото съм в цикъл
и
2. Няма да правим секс, щото отношенията ни стават твърде сериозни

са деликатен (дали?) начин една жена да покаже на един мъж, че отношенията им са приключили. Това е просто измъкване от секс, което е следствие от охладнели чувства и страсти.

И да го кажем още по-простичко - тя се опитва да го разкара, но не иска да му го каже в очите, а очаква той да се досети сам и да си иде со кротце, со благо.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано31.08.07 11:36



Ще пробвам да ти направя едно тълкувание.
По време на цикъл жените се разгонват поради смяната на хормоните. Не е много честно от страна на природата, но какво да се прави? Предполагам, че в този период жената е дала някаква интифа. После хормоните са се понаместили, мъжът не се е разкарал междувременно, а жената е решила да го поизучи. Ако ще е само за едното чукане, кой да се хаби толкова, но ако отношенията имат някакво бъдеще, леглото е последното място, в което бих проучвала един мъж. На мене всички са ми еднакви там.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: ariel$$]  
Автор Lostway (новоубит)
Публикувано31.08.07 12:04



Право е старото куче и за разгонването и за леглото........
Баси къде отиде старата моногамия? Защо в един момент доскучава и се почва играта в кучкарника...Дълга тема с много гледно и ерогенни точки...



Изгубих всичко, но ще намеря себе си.

Тема А истината енови [re: Severous_Snape]  
АвторПyk-пyk (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 12:35



без да съм чела всичко

истината според мен е - и тогава не е искала, и сега не иска - само оправданията са различни



Тема Дуелираш сенови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 12:45



с хлебарките само ми се струва ти


Сега засега не ми е приятелче, леко е неуверен. Ще видим занапред.
Иначе и аз смятам че залитна прекалено - това не извинява смешките в твоето поведение обаче



Тема Леле како !нови [re: Baни]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 12:48



Колкото и да се смея в момента - признавам ти правото, варианта изглежда напълно вероятен предвид масата жени наоколо





Тема Re: Ша ти предложинови [re: Severous_Snape]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 12:52



Кофти...аз не обичам бира..

..( и аз не знам защо..)..
Пак ще трябва да отказвам.....
После...жените били...намкакви си...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.