Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Щом опря мен да питаш:нови [re: *жeнa*]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 00:02



останалите не са интересни





Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: *жeнa*]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано31.08.07 00:03



Да, Снейп козината си мени, ама нравът за покана към бележки-не





Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 00:04



ок-да се опитаме:
1. Ако жената е претърпяла болезнена раздяла с любим- би се страхувала от секс с човек в които чувства че се влюбва. Ще послуша разумът си в момент в който може да го контролира-началото /доказано е че когато човек е влюбен-постъпва глупаво/.
2. Ако Ком е прав за „стръв, кукичка, шаран” то въпросната жена е ловец и определено не е влюбена, ролята на влюбена е част от играта.
За момента се сещам само за това … ако се сетя още нещо ще ти го напиша…



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:05



Аз съм съвсем спокоен. И съм напълно наясно какво ще ти спретна в клуба, ако не получа линк към мнението, което цитираш, или ако въпросното мнение смислово се различава сериозно от цитираното от теб.
И очаквам, поне ако не искаш да си задавам въпроса дали не си клеветник, да си направиш труда. Ако мнението на Идиотката е сериозно и ако смислово отговаря на цитираното от теб, още от сега си взимам назад думата клеветник, но ще бъда много изненадан, ако се окажеш прав.
Нищо лично към теб, но доколкото познавам Идиотката определено бих бил изненадан от сериозно нейно изказване в подобен стил. Бъзиците не ги броим, но ако е било бъзик извини ме, но в твоя цитат звучи така, сякаш е сериозно.

Днес или утре за мен е все едно. Молбата ми за линка остава.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Алоо набеденото ченге !нови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 00:07



Я се вземи в ръце че ставаш смешен





Тема Re:П.П.нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:08



Пусни линк. Ще изчета линията на разговора а после може и нея да попитам дали точно изчукване с първия срещнат е имала предвид.

Благодаря ти предварително за това, че ще си направиш труда да подкрепиш думите си с линк.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 00:08



Аз също смятам,че подобно изказване не е в стила на ПолуИдиотчето...Уважавам много мненията й и....просто не допускам,че е възможно да е казала това...(и аз бих си взела думите назад, ако докажеш обратното)



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор rygge (vse sushtata) ()
Публикувано31.08.07 00:10



не можах да изчета всичко, та може и да се повторя...

Много просто: вероятно не се познават добре и първия път е искала просто да спи с него (междудругото има жени, на които в цикъл либидото им много се повишава...) . Щяло е да бъде "one night stand"...Междувременно обаче си го е харесала и не иска да е само за единия път.

Ще го огрее пича, не бой се



I'll think about it tomorrow!

Тема За бележките,нови [re: questing]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 00:10



покана изобщо не е нужна

..Нищо не му пречи и на него, както и на който и да е друг да си пише тук и на бележки едновременно..и..без да уведомява всички останали..
А Снейп...е интересен събеседник.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 00:12



Да..и това си помислих...Възможно е просто да се застрахова ...да не остане за един път...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.