Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Тогава ти наистина....нови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 02:05



Ух, и тая плоча прескача на едно и също място. Бегом в магазина да я смениш !





Тема Кат' сте мъженови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано31.08.07 02:07



предлагам дуел с водни пистолетчета.
И голи до кръста !



Тема Ето ти линкнови [re: Severous_Snape]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано31.08.07 07:52



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=razvod&Number=1947771128&page=0&view=collapsed&sb=5
И недей така яростно да ме защитаваш, щото така ме ограничаваш, ако наистина реша да изчукам първия срещнат.

Като се сетя колко трябва да се извиняваш после и ще ми се отще чистия секс.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Благодаря за линка.нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 08:37



Помниш ли лафа патка с путка и путка с патка?


Честно казано струва ми се, че след този линк е пределно ясно какво и за кого искам да кажа, така че не е нужно да го казвам направо и да давам повод да бъда модериран, нали?

Що се отнася до това:

щото така ме ограничаваш, ако наистина реша да изчукам първия срещнат. Като се сетя колко трябва да се извиняваш после и ще ми се отще чистия секс.

Няма да се извинявам при положение, че когато решиш, че искаш само секс от някого просто си го напишеш открито и прямо. Без лъжи, което съм убеден, че би направила и не заради мен.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Сори... с лъжци не се дуелирам.нови [re: jamie]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 08:53



А твойто приятелче се оказа ако не лъжец, то поне цитиращ с разминавания, което на практика си е същото.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
АвторLalara (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 09:35



много просто...Ако за жената отношенията са станали сериозни, а той не се държи както тя очаква, естествено е да откаже. При такъв директен подход всяка жена, която има тръпка, ще се отдръпне...



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано31.08.07 09:53



В първият случай си е нищо сериозно - временна употреба и за двамата и после кой от къде е. Нищо лично, само едно удоволствие.
Когато обаче вече е започнало да става сериозно, секса може да задълбочи, всъщност не - Ще задълбочи чувствата в жената, а тя не е сигурна в човека отсреща и не иска обвързване на този етап. Това е вече да те допуснат до душата. Това е вече лично и интимно, а от мъжа зависи дали ще прескочи тази стена.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Finch!]  
АвторBaни (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 10:07



Не прочетох всички мнения и не зная докъде сте стгигнали с обсъждането, но според мен отговора е много прост и ясен- била е в цикъл и се е чувствала сигурна че няма да се стигне до секс. Можела е да се понатиска на воля. Обаче цикъла свършва и вече няма оправдание защо не дава. А защо не дава си е нейна работа- варианти милион.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Finch!]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 10:08



Може би имам коментар по думите ти, но се колебая как би бил приет от теб и от останалите жени.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано31.08.07 10:19



А има ли значение как ще бъде приет?! Нали целта е да си кажем мнението и да се дискутира. В противен случай какъв е смисъла от дискусията и комуникацията?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.