Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Към мъжете съм се държал винаги като към мъже.нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:53



Ти обаче не се държиш като мъж а се държиш като страхлива баба на женски пазар. Спорове като нашия се разрешават с линкове и един мъж би пуснал линк още на първо поискване а не след като страстите са започнали да загряват атмосферата.
И държа да отбележа, че не съм те обиждал персонално а само поставих една квалификация на поведението ти, която, ако подкрепиш думите си със съответния линк, отпадаше автоматично. До момента не виждам да си го направил.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Тема Re: Към мъжете съм се държал винаги като към мъже.нови [re: Severous_Snape]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано31.08.07 00:57



Много си страстен в нощта.
Вместо тази страст да се беше впрегнал да изкараш някой лев, вместо Рокси да те черпи бира.
Как беше, по-умният отстъпва в безсмислен спор, нали.
Особено ако спори с теб.
Лека нощ.



Редактирано от questing на 31.08.07 01:01.



Тема Re: Моля дамите за коментар и обяснение.нови [re: rygge (vse sushtata)]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 00:57



Бе какво ми дреме дали някого ще го огрее или не?



Иначе написаното от теб звучи доста реално. Дали това е истинската причина или е някоя друга аз няма как да разбера, но наистина исках да разбера как мислят жените в една такава ситуация.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Ша ти предложинови [re: jamie]  
Автор *жeнa* (член)
Публикувано31.08.07 00:59





вие мъжете си знаете..



Тема Мноооого интересен въпрос -нови [re: Severous_Snape]  
АвторAюмиAши (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 01:00



наистина ли вярваш, че жените сме толкова лесно взаимнозаменяеми,

че всяка произволно взета жена да може да обясни мислите/чувствата/действията на някоя друга?!



Тема Вярвам,нови [re: AюмиAши]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 01:05



Че една жена може да разбере друга жена много по-лесно, от колкото може да направи това един мъж.
Важи и обратното и неведнъж ми се е случвало жена да ме помоли да обясня възможните причини за думите или действията на някой мъж, а предполагам, че не само на мен ми се е случвало да правя подобни "услуги" на бележки или в пощата си.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Към мъжете съм се държал винаги като към мъже.нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 01:11



Фръц...



пп. От сърце ти пожелавам Роксана и теб да те черпи бира. Може и вечеря да те черпи - каквото си избереш.
ппп. И хич не ми е жал за теб, отправяйки ти това пожелание. Дано един ден то те стигне.

Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Ша ти предложинови [re: *жeнa*]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 01:14



К А М Е Н И И И Ц А А А А А . . . .

Мъжете не знаят защооо...



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.

Тема Re: Към мъжете съм се държал винаги като към мъже.нови [re: Severous_Snape]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано31.08.07 01:21




Намам интерес да разказвам за взаимоотношенията между мен и Рокси, но аз я черпих.



Тема Re: Към мъжете съм се държал винаги като към мъже.нови [re: questing]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано31.08.07 01:34



Намам интерес да разказвам за взаимоотношенията между мен и Рокси, но аз я черпих.

Дааа... наистина не разказваш. Хайде... не ни разказвай какво е станало нататък.



Колко е лесно да се примириш с една несправедливост... когато си облагодетелстван от нея.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.