Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано31.12.14 18:44



Стискай зъби, Бубенцее, старата година си отива с всички остарели вече неща от нея!

Поздравявам всички с това стихче:

ТРИТЕ НАЙ-СТРАННИ ДУМИ

Когато изговарям думата Бъдеще,
първата сричка вече е останала в миналото.

Когато изговарям думата Тишина,
я унищожавам.

Когато изговарям думата Нищо,
създавам нещо, което не се вмества в никоя същност.

Вислава Шимборска, "Миг", превод Искра Ангелова


Да оставим всички кашлици, ракове, тъги и неволи в миналото, да вземем с нас само най-любимите ни мигове и хора и да посрещнем Бъдещето с усмивка!





Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.12.14 23:57



Весело посрещане на празника и щастлива 2015 година!
Бъдете здрави, усмихнати, обичани и обичащи!
Наздраве!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: *jull**]  
Автор vasilka.1961 (непознат )
Публикувано01.01.15 00:57



ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ И МНОГО КРАСИВИ СПОДЕЛЕНИ МИГОВЕ!



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: vasilka.1961]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано01.01.15 10:22



Честита Нова Година!
Здраве, здраве, здраве! Мир в душите и много късмет!
И да ви се падне голямата пара в банковите сметки !


На мен ми се падна парата от коледната питка, аз имах неблагоразумието да я дам на мъжа ми на съхранение и той я похарчил. Снощи за компенсация, обаче, ми се падна голямата пара в новогодишната баница! Така че очакванията ми за тази година са големи. Какъв извод си направих? Ако искам да имам пари, трябва да държа мъжа ми настрани от тях.
В Пловдив грее едно слънце! Да ти е драго в такъв ден да започнеш наново!



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Viktoria 999]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано01.01.15 13:32







Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Viktoria 999]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано01.01.15 13:49




Редактирано от *jull** на 03.01.15 17:03.



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: diana1OO]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано01.01.15 13:55



Редактирано от Buba67 на 01.01.15 14:25.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор rumikad (четяща)
Публикувано01.01.15 15:27



ЧНГ, пожелавам много здраве на всички! Реших да ви кажа, че се запознахме на живо с Екна - много приятна млада жена. Аз чаках за първа химия в болница "Надежда", а тя за консултация. Историята с мен се оказва доста странна и не знам в коя тема да пиша. На PET -скенер преди 1,5г имах метастази, а сега на скенера преди химията няма нищо. Но не мога да повярвам и да се зарадвам. Казаха, че сега ще лекуват рецидива, но не разбирам защо той не се вижда на скенера?!?



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: rumikad]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.01.15 15:45



Да, запознанството ни беше неочаквано и изненадващо. Седя си аз във фоайето и си чакам. И си викам да взема да звънна на някои приятелки, за които знам, че се лекуват тук и първо звъня на Руми и чувам на близо един телефон звъни ли, звъни. Оглеждам се и зад мен гледам една жена си рови в чантата трескаво. Викам си, това да не би да е Руми, на която звъня в момента и ми дава свободно. В този момент онази жена си намира телефона и чувам едно "Ало" с ехо - през телефона и извън него

Казвам й погледни на ляво и й махам през две седалки Руми ме гледа невярващо: "Ама как?! От къде знаеш, че съм аз?!"

Руми, ПЕТ е все пак по-прецизен от обикновен скенер. Но лекарите бикновено са пестеливи на добри новини, така че опитай да им се порадваш. Но ако нещо те съмнява не е лошо да грабнеш всички документи и да направиш консултация и с друг лекар. Например с Куртева в Дървеница. Освен това и скенера може да занесеш на друг разчитащ специалист да си каже мнението къде какво вижда.

Ръката как е?

Дано новата година ти донесе повече здраве и спокойствие! Понякога наистина има и хубави изненади! Прегръд!



Тема ДО ВСИЧКИ .... [re: Ekna]  
Автор Uliya 50 (същата)
Публикувано01.01.15 15:53



Момичета,ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Да е мирна, здрава, силна и берекетна новата 2015 г.

Челувам ВИ, и ВИ прегръщам всичките





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.