Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро и добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.12.14 11:12



Ей заболя ме ръката да чукам тези орехи ама ги начуках

Обещаха сняг за Коледа а дано да побелее малко във Филибето за настроение де...не че ми се рине сняг.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро и добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.12.14 10:44



Ами то`се разбра, че сама си пиша ама нейсе....

седнах да ви чуя и "видя"след половин часово тупане на килимите на двора...та викам си чакай да поседна пред компото да сваля вдигнатия пулс....ама то няма никой в къщи

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро и добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.12.14 11:03



Аа има, има

Аз пък ще ходя да се видя с шефчетата ми днес. В този слънчев ден От 5-ти ме чакат да съм на линия.

Неприятното е, че не мога да си намеря квартира, която да отговаря на всичките ми изисквания + Лори. И кола не успяхме да купим, докато мъж ми си беше тук. Та ще бъде весело.



Тема Re: Добро утро и добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано22.12.14 12:18



Здравейте, момичета!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добро утро и добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано22.12.14 13:02



Чудесна новина!
Аз работя наблизо. Ще можем да се виждаме отвреме - навреме, ако не възразяваш, разбира се...


Заради Лори ще е трудно с квартирата. Хазяите като чуят котка веднага си представят надърпани дивани и завеси. Иии... май не са далеч от истината...



Тема Re: Добро утро и добър ден!нови [re: mammita63]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано22.12.14 13:10



Мамита, имаш ли сушени чушки за пълнени чушки с боб?!


Така ми се е прияло това типично севернняшко ястие! Но тук не сеят от този сорт чушки, който става за сушене.
Майка винаги прави за Бъдни Вечер пълнени чушки с боб, но тази година не й стигнаха силите да се занимава със земеделие. За първа година ще бъде без чешки с боб на Бъдни вечер.



Тема Re: Добро утро и добър ден!нови [re: Viktoria 999]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано22.12.14 17:13



Вики, радвам се да те чуя, мила. Имам сухи чушки, скоро ми пратиха и то екологично чисти. Да са живи и здрави майка ми и свекърва ми, те все още гледат зеленчуци, пилета, яйца. Дори и на децата давам в София. Ще има пълнени чушки с ориз, боб, картофи. Всичко, което се прави по нашия край. Обичам традициите.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: Добро утро и добър ден!нови [re: Viktoria 999]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.12.14 17:37



Ама как ще възразявам! Напротив, колкото по-често, толкова по-добре



А може и мини клубни срещички може да си правим



Тема Re: Добро утро и добър ден!нови [re: Ekna]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано23.12.14 14:48



Обичам тази Екна!!!



Тема Re: Добро утро и добър ден! [re: Viktoria 999]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано23.12.14 17:50



Е поразмърдаха се клубните принцеси...

Екне ще намериш не се отчайвай. Лори е възпитана и културна котка. А за срещите пишете и идвам. Мамитче, аз съм на зелеви сърмички,чушки пълнени с боб. това е основното ядене.После баклава,тиквеник,пекана тиква, постни курабии със сода-арменски специално за Бъдни вечер,ошаф,содена питка,плодове,орехи,праз,чесън....все гледам да ги натъкмя до девет на брой.На Коледа в наше село е задължително пълнена пуйка,мисирка,пиле с ориз и гъби върху кисело зеле.Всичко това в тавата и се слага вечерта на Бъдни вечер на 150 традуса до сутринта се пече бавно,бавно и славно. Плюс каквото е останало от Бъдни вечер се прави и сирена баница и Коледни сладки с масло вече.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.