Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Uliya 50]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано28.01.15 23:11



Привет!

Нещо много ги струпах ангажиментите та май ще отложа клубната раздумка. Лошото е, че тъкмо Юлето можеше да се включи, но този петък съвпада с края на месеца и първа заплата след дългото прекъсване, та няма да се сърдите, но мисля след работа да почерпя колегите за здраве.

Утре пък хазяина ще идва да поправи едно маркучле, но аз за същото време бях забравила, че имам час за маникюр хаха. Днес пък бях на скенер (няма изненади в него, ама маркерът е скочил малко), подстригах Лори и после бях на йога.

Вчера пък се цях вкиснала заради маркера и пих водка в къщи, докато подсмърчах.

В събота пък ще си ида до Пз, че заради дългата работна седмица не си ходих, а имам да мъкна багаж.

Другата седмица пък цялата след работа ще ходя на курс по йога, петдневен.

А през това време нашите ще са в квартирата и ще чистят мазалото от предишния наемател, че аз не успях да свърша много тези дни.

Лелее чакай дъх да поема хаха

Юленце ти колко време ще ки у Германиятя?



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Ekna]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано29.01.15 10:33



Жалко! Така се бях настроила за купон.


Ще почакам. Какъв купон без Екна?!

Водката помага за намаляване на туморния маркер, но комбинирана с шарлан (лечебен метод на Шевченко, не включва подсмърчане!). Аз на 2 февруарари ще минавам през сцинитография да видим какви съм ги натворила с моите алтернативи...

Екна, това с йога ми идва точно навреме. Вчера гледах кой от клубовете да избера. Къде ходиш на йога?

Снощи бях на плуване и сауна. В Аграрния университет има плувен комплекс със сауна и парна баня, скоро ремонтиран. Топло, чисто приятно! Плуването или сауната се отрази много добре на на болките в тазобезрената става. Много неочаквано, защото тъкмо заради тези болки съзнателно ограничавам движението. Определено смятам да продължа, че вече ме е страх да се кача на кантара!



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Ekna]  
Автор Uliya 50 (същата)
Публикувано29.01.15 16:52



Катенце има време, ще се видим нямай грижи.Все ще намерим време за няколко часа, и няколко бири


Взимам си еднопосочен билет и стоя докато ми омръзне,но не повече от 10-15 дни, щОТ все пак не трябва да забравям, че съм на гости




Тема Добро утро, добър ден!нови [re: Uliya 50]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.01.15 09:48





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.01.15 10:53



Добро утро и от мен. Аз като ви казвам, че срещата ще е през март вие не повярвахте а... През март аз ви свиквам майничката група, щото имам юбилей...

Ей днес облачно,мрачно....уф кога ще дойде тази пролет. Хайде чао за сега.От два дена съм на профилактика заради грипа, че се опитва да ме дразни гърлото ама няма да успее.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.01.15 11:05





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано30.01.15 15:04



Ще водя детето на ..Царицата на чардаша"Тя за първи път ще гледа оперета и се вълнува.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: *jull**]  
Автор Uliya 50 (същата)
Публикувано30.01.15 17:00



Добър късен следобед!


Наистина петък е, работната седмица свърши и аз ще се отдам на заслужен отдих!




Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Uliya 50]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.01.15 19:13



Юле, присъединявам се!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добро утро, добър ден! [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано31.01.15 07:55



Спокойна и уютна събота!





"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.