Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Uliya 50]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.02.15 16:55



Баба е изморена. Миналата седмица малчо беше с хрема и съответно у дома. Говори, не спира, задава въпроси, повтаря, добре, че е ютуб та гледаме песнички. Пее ги без грешка, броим. Детски филмчета още не гледа и страшна работа, защото не мога да го изведа, но съм се специализирала на гоненица около масата, та ако има желаещи...


Днес пак го оставихме, но утре силно се надявам да е при децата. Вече не плаче, забавлява лелките, явно им разказва какво си говорим, защото едната при посрещане казала "хайде принце влизай", а това са мои реплики.
Та такива ми ти работи.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.02.15 20:01



Ой как ти завиждам благородно де, че можеш да си го гледаш и слушаш.Така съм се затъжила за моите малки внуци, че едва ще издържа до лятото да ги видя.А тези двамата при мен са вече големи и много не им се занимава с мен-Всеки по стаите си на компото или на смартфоните и лаф,лаф,лаф по часове.И като влезна в стаите им да ги питам нещо, бързо,бързо ме отпращат обратно....

Тази година внучката ще стане пълнолетна, боже как минаха тези години....

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.02.15 11:47



Леле пак ли аз отварям раздумката....

ей сладурани да не ви е хванала пролетната умора а? Ами то в това топло време тя умората може да дойде и по-рано нали? Хайде приятен слънчев и топъл ден от Филибето поздрав. Днес втори ден как съм спряла климатика - малко икономия на тока дееее

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.02.15 08:48



Ще се редуваме Флорче. Добро утро и успешен ден!




Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано04.02.15 10:30



Привет, момичета и от мен!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: mammita63]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано05.02.15 13:46





Е-хо ! Първа ли съм ? По обед !

Редактирано от Tia maria на 05.02.15 13:48.



Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано05.02.15 14:01







Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано05.02.15 14:48



А аз съм трета по след обед....



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: Добро утро, добър ден!нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано05.02.15 15:16



Имах проблем с компа иначе щях да цъфна рано -рано. Хлапето си е дошло от у-ще и ми праща преснимани стр. от учебника за да й помагам. Тя смятала ,че се пише ,,грацки " , аз я хвърлих в недоумение ,че е,, градски"... Не четат книги ,не запомнят думите зрително и ... така.

Добре ,че се оправя с техниката...



Тема Re: Добро утро, добър ден! [re: Tia maria]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.02.15 15:27



В училище не ги ли учат да търсят корена на думите? Не е въпроса само в зрителното запомняне, защото в повечето
случаи може да се открие логиката на всяко правило. За съжаление, изключенията май са повече от правилата...



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.