Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Ekna]  
Автор Viktoria 999 (член)
Публикувано21.01.15 10:15



Моля ти се, скъпа Екна, не говори така! Как така няма да сме живи до март?! Ами, аз кола имам де изплащам още три години... Поне дотогава трябва да съм жива!

Не искам да си тръгвам от този свят с неизплатени дългове!

Кой още...? Ами, Снежко, тя в момента е на лечение, но да се надяваме, че другия петък ще е на линия. Аз ще й се обадя след уточняване на времето е мястото.

Задала съм ти едно въпросче в "Сцинтиграфия на кост - 2". Моля, отговори ми. Не че не мога да ти се обадя по телефон, ама все си мисля, че този клуб има нужда от раздвижване. Всеки чете и никой не пише!
Къде и кога ще се събираме предложи, ти мила Екна. Всички знаем, че си добър организатор.

Тони, и ти имаш въпрос от мен в "Сцинтиграфи на кости - 2". И ти не си се обаждала от много време!



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Viktoria 999]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.01.15 12:43



А така вики поразмърдай ги малко....



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Viktoria 999]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.01.15 19:11



Аа добре, ей сега ще видя в темата. Аз щото нямам комп в квартирата още и съм през телефона, а то е малко досадно. И за това пиша минимално. Но за важни неща веднагически се отзовавам.

Ще го измислим мястото и времето, но за мястото може да дадете жокер, че повече сте в час...

Отивам в другата тема.



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Ekna]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано23.01.15 11:50



Прекрасен ден, приятели и весели почивни дни!
А аз утре отивам даси видя внучката.



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: mammita63]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано23.01.15 19:04



Ама да не беше работна съботатаа...;-)



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.01.15 22:45



Е, кога почна работа, кога почна да си броиш почивните дни!


Или като Пипи, която иска да тръгне на училище, за да има ваканции!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано24.01.15 00:36



Ей,Мам,софиянка ли ще ставаш?Звънни да се видим.Няма да се оставим Пловдив да ни надмине!Аз съм пак бвз работа /тъкмо се похваля...и фрас! / тка че съм свободна. Надявах се да сложа здравословна дистанция между себе си и паразитното си семейство...Не би.



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.01.15 11:56



Хе,хе Софиянки я не се напервайте толкова...рядко може да победите майничките.

какво е времето при вас, щото тук си вали все едно е април месец? Ей Екна много е гадно да работиш и в събота, но какво да се прави.вие сте от хората, които помагат с парички по-всяко време...

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: flora bg]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано24.01.15 15:23



Гадно е и при нас.Тъй или иначе избутваме януари.Обаче Малък Сечко ...



Тема Re: РАЗДУМКА 91 [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано24.01.15 18:18



Дааа, Пипиии, умирам си да съм като нея :-D

А иначе беше ден само за разходка! Следващия такъв ден излизам по клиенти и цяяял ден ще си ги търся ;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.