Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: feniks_m]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.01.15 08:39



Добро утро, кафе или чай?
Аз още кашлям, но поне малчо вече е на ясла.
В понеделник майка му го води, в яслата студ

, нямам думи, та си играхме още два дни. А сега се чудя от къде да захващам работата, от главата или от другата страна?




Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 07.01.15 08:42.



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.01.15 11:11



Селфи-мода



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.01.15 09:23



Добро мразовито утро, тортичка с кафето?



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Buba67]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано09.01.15 09:36



Добро да е !Пътувам към работа.



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.01.15 10:58



Ето ме и мен, работарката



Браво, Тиа! Успех!

Моя милост цяла седмица става в 6 и пътува с автобуса. Прибирам се по никое време по различни причини, много изморена, но в същото време тонизирана и доволна! Много съм щастлива, че започнах работа и се моля на Бог да ми остави този шанс дъъълго време.

Този месец предстои да правя контролен скенер и маркер. Дано всичко е наред.

Идната седмица пък вероятно ще подпиша договор за наем... Не ми е баш на сърце тази квартира, най-вече защото е на първия етаж и това малко ме страхува Но съм дала капаро ... ще видим...

И мъжлето ми е на път да се прибира вече, така че пак ще търсим да купим кола. Да е жива и здрава мама, а и дядо, бог да го прости, че благодарение на едно наследство ще мога да си купя приличен автомобил.

И т.н. ... Живнах

Прегръдки за всички!



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Ekna]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано10.01.15 15:41



Е-е-е! Разгеле! Исках да пиша в блога ти .Хареса ми онази приказка там.Да не би постовете ми на тема прераждане да са ти дали някоя идея? Но приказката ми хареса някак литературно...





Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Tia maria]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано10.01.15 16:11



Браво, Екне,
с пълна газ да го караш живота и новото возило.


Говорейки за работа, аз реших да сменя след 7 години, и следващата седмица започвам в една голяма фирма, която провежда клинични изследвания. Разбира се, че ме е страх . Беше трудно да обясня на познатите ми, че не, няма да гълтам хапчета и да изпробват терапии върху мен .

В прогнозите за зодията ми се падна, че пари ще имам, но здраве- не . Д-р Делчев ми изписа Три Регол с терапевтична цел, но магарето няма дисциплина, и не си спазваше часа на прием, и получих нерегулярно кръвотечение между два цикъла. Но май тва е за друга тема.

Гушки!



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.01.15 15:50



Що разгеле ;-) Че съм живнала ли?!

А защо не пишеш в блога, пиши! Аз се радвам някой като реши да се обади там :-)

Тя тази приказка ей така се пръкна. Не я обмислих много. Има някои работи дето бих ги променила ама и историята ще се промени. Трябваше да е просто позсрав за НГ.

Ми не знам, Тийче. Не помня кога си разсъждавала по тази тема. Може всичко да ми е повлияло. Просто там ме е отвела фантазията и настроението



Иначе се радвам, че ти е харесала Сега по-рядко ще имам време за блога, сигурно. Ама ккато ми дойде Музчо няма да го карам дълго да ме чака преди да му обърна внимание



Тема Re: РАЗДУМКА 91нови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.01.15 15:59



И аз все на 7 г. сменям работа, горе-долу.

Замислим ли се за промяна, значи сме готови за следващ етап, следващо стъпало в живота си.

Успех, мило!

Пък за здравето-ти знаеш. Малко по здравословен режим е хубаво. По-лесно е с хаповете ама... по-скъпо..



Тема Re: РАЗДУМКА 91 [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.01.15 13:16



Оф ето ме и мен милички.Последната седмица направо се бях побъркала с тези събития в Париж.

Но сега съм по-спокойна макар,че там още всичко е като на война,полицай,коли...Дъщеря ми казва, че повечето хора са се затворили и много,много,не излизат,че и туристите били намаляли. Лошо...- Дано не се случи някъде другаде сега макар,че ето вчера подпалили редакция в Германия. Светът полудява. Но ще дойде и хубавото,винаги след лошото идва хубавото,трябва да стисдкаме зъби и това е. И да сме солидарни и да обичаме хората, да нямаме задни мисли и действия.Любовта ще спаси света.

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.