Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За всичкинови [re: marggoto]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.02.13 17:03



Не! НИЕ ти благодарим за това Буквално Уникално представление!!! Трудно може да се опише, трябва да се види! На теория знаех какво е, но изобщо не си го и представях. Много беше вълнуващо, интересно, очакване на неочакваното и какво ли още не! Давам си сметка, че подобен тип представление спокойно може да е и пълен провал, ако не бяха точно тези актьорите и точно тези водещите! Представям си каква концентрация е нужна за да уловите нюансите в чувствата на публиката и в същия този момент да ги изживеете на сцената!



Добре, че и Красчо ми даде един лек импулс, който ми беше нужен в колебанието ми дали да шофирам вечер по тъмно, сама, на връщане от представлението. Нещо повече - приютиха ме, така че да можем да направим това страхотно продължение на вечерта в Хепи. За което моного ти благодаря, приятелко!

Жалко, Мрънче, че трябваше да си тръгнеш, защото щеше да е още по-приятно и ти да си с нас и да усетиш вълнението ни! Коментирахме представлението и емоциите, които предизвика в нас, дълго след като излязохме от залата!

Ужасно съжалявам, че не направихме снимки и клипчета ... Бяхме наистина погълнати от случващото се. Ще трябва да поправим това, така че с нетърпение очаквам следващото представление и дано имаме възможност отново да присъстваме

Редактирано от Ekna на 02.02.13 17:07.



Тема Re: За всичкинови [re: marggoto]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.02.13 09:33



Марго, много ми се искаше да дойда ама вечер е труден транспорта за в къщи. Знам, че сте прекарали хубаво и се радвам за вас. Добро утро момичета,днес е слънчево при нас.Как е при вас?



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: За всичкинови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.02.13 10:01



Слънчево, свежо... докога ли? Важното е, че замириса на пролет!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: За всичкинови [re: *jull**]  
Автор magi61 ()
Публикувано03.02.13 11:15



Dobro utro!

Слънчево да е и в душите!!! Имам на прозореца здравец и сред него са се показали листата на един зюмбул/от миналата година забравен,че е там.../Нещо май се е объркал или си му е време



Тема Re: За всичкинови [re: magi61]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.02.13 17:36



поздравявам ви с тази песничка

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: За всичкинови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.02.13 08:26



Събития

Световен ден за борба с рака

Отбелязва се от 2005 г. по инициатива на Международния съюз за борба с рака с подкрепата на Световната здравна организация по силата на член 10 от Парижката харта, приета на 4 февруари 2000 г. на Световната среща на високо равнище за борба с рака в Париж, Франция. През 2008 г. ракът е причина за смъртта на 7,6 млн. души в цял свят (около 13 процента от всички смъртни случаи).


Добро утро момичета.
Да се помолим на този ден за все по-малко заболели от коварната болест и вечна ремисия на нас. Амин!

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!


Тема Re: За всичкинови [re: flora bg]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано04.02.13 08:32



Добро утро и от мен!
Нека също си пожелаем и да бъде открито лекарство и никой повече да не заболява от тази болест!
Нека бъде хубав денят ви, момичета!





Тема Re: Добро утро, Приятелинови [re: nadia_O6O6]  
Автор EFO75 ()
Публикувано05.02.13 08:20



Добро утро.Приятен и успешем ден на всички

и да ви почерпа с торта,че моя син порасна,днес навършва 21г.




Тема Re: Добро утро, Приятелинови [re: EFO75]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано05.02.13 09:56



Да ти е живо и здраво момчето, Ефи, да се реализира успешно в живота!


Слънчев ден от мен, момичета!



Тема Re: Добро утро, Приятелинови [re: EFO75]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано05.02.13 10:13



Вече е пълнолетен и по закона на САЩ

Да ти е жив и здрав младежът и разумно да редува купоните със сериозните и важни неща!



Редактирано от Ekna на 05.02.13 10:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.