Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re добро утронови [re: Kaлoянa]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано10.02.13 10:20



Добро утро момичета !



Тема Re: Re добро утронови [re: marggoto]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.02.13 13:39



Екна, подкрепям кали наистина ми хареса твоята рисунка - цветето де. Имаш нешлифован талант давай,не се притеснявай...
Кали, чак до Америка ме мързи да дойда ако щеш и милиони долари да ми дадат. То при вас не само системата ами и природата ви е объркана.Добре че при нас само системата е объркана.С времето засега сме добре.Тук-там някои аномалии.А при вас е ужас като гледам.Стойте си в къщи и това е. Ама и това не става,просто незнам как да ви успокоя. Щом и при вас в Аризона става лошоооооо.....



Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема Re: До Екнанови [re: Kaлoянa]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.02.13 15:17



Хихихи абе ослушвах се аз ;))) Чаках да ме подканите

Ей сегинка отивам в Хобитата.

Лелее ама наистина е страшно. Гледам и във Фейса снимки постват от Америка. Колите на шосето са затрупани и само един сфетофар свети. А в Пз днес и слънчице се опита да пробие за малко. Тази зима ни пощади нас.



Тема Re:Re добро утронови [re: Ekna]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано10.02.13 17:22



Здравейте! Да ви почерпя по с топли медени питки, по случай деня на пчеларя






Тема Re:Re добро утронови [re: nadia_O6O6]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.02.13 18:23



Ооо, честит празниик! Много да са ви здрави трудолюбивите служители и мноого богат на аромат и полезни вещества мед да направят! Пък и парички да ви носят!








Тема Re:Re добро утронови [re: Ekna]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано10.02.13 19:20



Благодаря Екна, много сладки пчелички!





Тема Re:Re добро утронови [re: nadia_O6O6]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.02.13 22:27



Честит празник на пчеличките и от мен!


Много ме е страх, признавам се, но иначе обичам мед!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re:Re добро утронови [re: *jull**]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано10.02.13 23:03



сега отново съобщиха за Щатите -очаква се нова снежна буря ,лошо ...
Кали ,никакво излизане ! Пред компа , заедно с нашата дружинка ,ще устоиш и на това. Лошо го отнесе Америка тази зима.

Екна ,много ми хареса картината с цветето ! Добре си намерила цветовете - контрастират ,но и някак се допълват.



Тема Re:Re добро утронови [re: Tia maria]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано10.02.13 23:24



Тия, благодаря ти, но аз живея в южен щат, далече съм от събитията, но като гледам по ТВ нещата са много сериозни за половин северна америка. При нас такива снегове и студове няма, само дето мина миналия месец една студена вълна, сух студ, без валежи, то при нас сняг не вали, за 4-5 дни и съсипа цитрусите. Това е изключение, но трябва да се подготвим вече за изненади, наистина затоплянето на земята ще предизвика още много катаклизми.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re:Re добро утронови [re: Kaлoянa]  
Автор Tia maria (ентусиаст)
Публикувано10.02.13 23:47



Да ,ти беше споменала. А аз си лягам ,лека нощ на всички . За тебе - хубав и успешен ден!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.