Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: kpacaвицa]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано26.02.10 16:06



Подобен е и случая с моя съпруг.Попаднахме при ,,прочут,, специалист,който сигурно е отличен оператор-професор Стоян Чакъров от ,,Света Ана,,който три години заблуждава съпруга ми и мене,„е му е объркана диагнозата-рак на пикочния мехур,направи за този период една безмислена операция на мехура,безброй цистоскопии,за да се стигне до тотална резекция с пластика на мехура,която с оглед на степента на развитието на болеста бе напълно безмислена.Това е в потвърждение на бобеноу,че може да има добри оператори,но това не предполага,че са компетентни в областта на онкологията.В резултат на цялата некомпетентност на въпросния преславен професор и на нашето наивно предоверяване,скоро ще се навършат три весеца откакто съпруга ми се пресели в един по добър свят.



Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: tininita]  
Автор ИлeнkaKo (минаващ)
Публикувано26.02.10 16:35



Съвременната онкология е изградена на тясно сътрудничество между лекари с различни специалности. Медицината в днешно време се крепи на доказателства, а не на предположения.

Редактирано от ИлeнkaKo на 26.02.10 16:43.



Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: bobenoo]  
Автор Poзмapи (semper fidelis)
Публикувано26.02.10 21:16



До "kpacaвицa" - ние се доверихме безрезервно!

и в случай на моя баща (рак на простата) беше така - д-р Баева и д-р Илиев от габровската онкология. вече е късно, баща ми го няма.

двама некадърници убиха човек, който имаше повече ум от тях двамата и преподавателите им в академията, кито са им дали дипломите, взети заедно...



Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: Poзмapи]  
Автор kpacaвицa (неземна, де)
Публикувано27.02.10 03:34



Най-лошото е, че с цялото си съзнание по-голям процент от лекарите, веднага предлагат операция, която обаче биха отказали ако става въпрос за собствените им деца или родители примерно! На това му се вика: "мери с двоен аршин", а аз му викам липса на морал!

Защото не знаем колко са красиви те





Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: kpacaвицa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.03.10 22:10



Постингът е на feicheto_76 от Визитника:

Здравейте! Чудя се как да започна моята история. Дали да си излея отвращението от алчни ДОКТОРИ....Става въпрос за моята Майчица, която започна да изпитва болки в крака. Започнаха да си я прехърлят между травматология и неврология, усвояваха си пътечките и ОК. А болките се засилваха. Накрая й препоръчаха искуствена става. Хирурга, до които се добрахме много трудно (беше свестен) поиска да направим скенер, от които откри, че има метастази и смяната на ставата е излишна, препоръча преглед при онколог, който на базата на многото епикризи от травматологията, ни препрати в друга травматология, където веднага усвоиха парите от пътеката за искуствена става, пренебрегваики заключението от скенера. И сега майка ми е с болки от оперирана става и от ''синовио сарком с удължени клетки'' - диагноза, в която се съмнявам дали не е поставена да оправдае операцията за става, а огнището е някъде другаде. На какъв преглед да я закарам?

Дано ВСЕВИШНИЯ ни даде сили да се справим с това изпитание.

"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 11.05.10 15:34.



Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: *jull**]  
Автор tia maria (непознат)
Публикувано11.05.10 11:24



До красавица: Не стреляй по пианистите те толкова си могат.


Говорила съм с адвокат по моя проблем и той ми каза че една операция на миома струва около 1000лв -платими от здравната каса -а операция от карцином-1700. Ха познай какво ще ти открият и оперират! Има оперирани и напълно здрави хора! Разбира се това не е често ,а само когато се намери ,, наивник на средна възраст".И колкото по -обширна е операцията толкова повече пари взема хирурга! Така че аз бях осакатена и обезобразена ,,за няколко долара повече". Нещастници !



Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: tia maria]  
Автор Красавица (неземна, де)
Публикувано11.05.10 17:34



Да, съгласна съм с теб, че има и напълно здрави хора, които са се сдобили с някоя абсолютно ненужна операция!!! Затова е задължително да имаш поне 3 мнения от доктори за да си сигурен, че няма шарлатания се надявам!





Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: Красавица]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано20.08.10 21:34



бясна съм

на кумшийката ми-колежката по нещастието- са й отворили главата, почнала да забавя говора, да й прилошава

КАК СЕ СЛУЧВА ТАКА , КАК СЕ Е ПРОПУСНАЛА ТАЗИ МТС - всяка година редовно тя минавше контролните прегледи оп пълна програма,
аз я заведох заедно с мене на ПЕТ/КТ във Варна миналата есен, там са й видяли нещо малко в белия дроб, тя е тръгнала да го провери и в Плевен и в София - отговор "наблюдавайте се" ...
имала е ,горката, само един проблем - изгорения след ЛТ пикочен мехур, та са я изтормозили памперсите...
и стомата не й е създавала проблеми, дори тя се шегуваше, че не иска да я връща за да не тича като мене по 20 пъти на ден до туалетната...

доколкото поех информацията - колоректалния рак е коварен, но е бавноразвиващ се, при добро наблюдение може да се хване навреме и мтс и да се изреже, с последващо лечение...

добро наблюдение ли - цялата тази медицина работи само като комерсилана организация

гади ми се от белите престилки



... butterfly effect ...

Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: Buba67]  
Автор Aдмиpaл Tpoekypoв (на вахта)
Публикувано16.10.10 21:47



Бубе, ще ме извиниш че плюя не точно по предмета на клуба, ама ми дойде вече в повече! Рекох да си излея яда тук, писането в този клуб ми е помагало, дано помогне и сега! Естествено на фона на нашите онкологични мъки това сигурно отстрани звучи смешно, но аз съм вече половин човек! От юли насам ме е хванал страхотен ишиас така да се каже, вследствие на голяма дискова херния. То са едни болки в крака почти постоянни, не мога да седя нормално, да ходя, пълен кошмар! И так, тръгвам да се лекувам. Убедих се, че българските невролози са правени по един калъп. Изписват хапченца, които вече на втория месец болки очевидно на мен не ми помагат. Аз се превивам от болки, те тръгнали да ми изиписват витамин Б, Милгама, хем винаги казвам че съм онкоболен. Налага се сам да се образовам в Интернет за лечението на дискова херния. Българските сайтове - пази Боже сляпо да прогледне! От чекръкчии през някакви озонотерапии и прочие шарлатански измислици до акупунктура, масажи и операции. Чуждите сайтове предлагат стъпаловиден подход за лечение. По неволя се образовах за видове операции, инжекции в гръбнака, рискове, прогнози. Като ги споделям с лекарите, ме гледат като извънземен! Ама нали тук сме се научили да не се предаваме, та си намерих доктор, който поставя инжекции в гръбначния стълб до асегнатото нервно коренче. Ако и това не помогне, може би ще се оперирам, не се даяни на болка вече. Да не говорим, че докторята мигат тъпо като ги питам дали може да имам невропатия някаква, породена от химиотерапията. Дотам ще ни докарат сами да се лекуваме! Ама иначе са царе да ти препоръчат стелки на фирмата Х, колан на фирмата Y, ама да кажете че аз ви пращам. Скоро ще взема сопата! Минали сме през пъкъла с тия наши болести, та някакъв нерволог ли ще ми се прави на интересен! Казах!



Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: Aдмиpaл Tpoekypoв]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано17.10.10 03:19



Адмирале, ти посети ли този доктор






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.