Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано20.09.11 20:57



Всичко е замърсено, вода, въздух, почва, блъскат химикали във водата с която поливат в земеделието (тук няма да видиш да хвърлят по почвата химикали, измислили са го добре), земята е съсипана от генномодифицирани храни, слагат като подсладител аспартам във всичко безалкохолни напитки, сладолед, бисквти, сладкарски изделия (бил е забранен със закон, но по късно хранително вкусовата промишленост си е издействала употребата му, всички знаем как стават тези неща), във всички колбаси и полуфабрикати е пълно със химия, за да може да издържат продуктите, хладилниците пръскат химикали върху плодовете зеленчуцте за да бъдат вечно свежи, месата са пълни със разстежни хормони, антибиотици, стероиди, млякото също, сирена, кашкавали - същата работа, рибата във целя свят е замърсена - няма океан, няма море, няма река в която да няма отрови, единствено от Аляска дивата риба за сега бива, това е положението Фермите за морски храни, за зеленчуци, за меса, гонят печалба и блъскат всичко което да им донесе печалба Алчността на корпорации, инвеститори, фермери, търговци, ни трови всеки ден безмилостно, не само нас, тази практика е в целия свят, алчността, злобата, завистта, грубостта, лошотията ще погубят света Никой няма милост нито за народи, нито за животни, нито за планета

Достигнахме и до там, че на кутиите на яйцата да пише, че кокошните не са хранени с хормони, антибиотици и генномодифицирана храна, но в определени магазини, не е масово, помисли си само колко много яйца всекидневно се използват в индустрията, ресторантите, семействата, магазините които бъкат от хормони, и не само яйцата, пък после се чудим защо толкова много рак има и то хормонозависим ВСички знаем, че хормоните немогат да излязат от тялото със диети, чистене и детоксикация, те се натрупват Истината е ясна, но никой няма силата и смелостта да я каже А хората нямат време да мислят и се доверяват на тези които ги убиват с храната Забелязвам, че все по често се появяват тук чисти храни, поне така пише, но аз им вярвам, защото тук законите са много строги(особенно ако се пише органик а недай си боже се докаже, че не е), ако изследват и установят, че обявеното на опаковката не отговаря на истината - това значи яки глоби, фалит и пропадане на бизнес в който са вложени милиони В такива случаи по добре нищо да не се прави, отколкото да си обречен на провал и резил - Появиха се храни като органик грах, органик зелен боб, органик броколи - пресни храни, също сирена без хормони, мляко без хормони, пилешко без хормони, органик брашно, органик ориз, и така нататък, много продукти, ама до сега какво сме яли, това са първите лястовици в храната така да се каже, от скоро се разработва серия от натурални сокове, които са от чиста земя(нови земи се разработват) и не са ползвани химикали - от полето - във фабриката - излизат в бутилки и само в хладилник - тези плодове и зеленчуци, разни комбинации са по доброто отколкото пресните плодове натъпкани със химия Всеки който иска да живее поне малко по здравословно търси и намира начин Човек когато купува нещо трябва да чете етикетите Има общества и хора със морал и съзнание, опитват се да правят нещо полезно и здравословно и дано успеят За това храната е от голямо значение за здравето, постоянно за това се говори и пише, за това една промяна във храненето може да обърне много болести, умните хора се интерисуват и четат, могат и да мислят,,,

Аз лично вярвам в доброто, във всичко онова което ни кара да се чувстваме добре, да живеем по добре, да си казваме нещата с истинските им имена, да бъдем безкомпромисни в грешките и наглостта на другите, да се борим, да търсим и да четем повече, да се образоваме, сега информация има под път и над път, динамичен е живота, дано не се спука балона от свръхнатоварване Виждате каква промяна върви по целия свят, по всички отрасли, дано е за хубаво, дано да дойде по добро време за децата ни Аз не съм религиозен човек, но съм вярващ и вярвам в добрите и честни хора, в милосърдието, в помощта, и знам, че ако направя добро, то ще ми се върне

За лекарствата, фармацевтичните заводи и наглите лекари не ми се пише - незнам до кога ще продължава този геноцит над хората, парите, лъжите, корупцията, грубостите, наглостта, безразличието, ниската квалификация, хора без морал и култура на поведение, без човешко отношение към болните, заслепени от алчност - много трябва да се борим, къде може да се намери истински хуманен лекар който да има желание да лекува, без да има користни цели, много скоро и такива обяви ще се появят, хората просто ще търсят лекар достоен да се държи като лекар и с отговорност към професията си, всяко нещо с времето си Има и много добри лекари, но трудно достъпни са, високо платени, обикновения човек няма достъп до тях по много причини, а те не обичат да се шуми за тях, живеят скромно и възможно най незабележимо

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: Kaлoянa]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано21.09.11 07:01



Ами , хайде да лягаме и да мреме, от толкова, "страховити неща" , дето ни заобикалят....Майтап...





Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: yraaa]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано11.10.11 15:21



Какво ще пускам отделни теми ,ей ги всичките боклуци накуп
1.Диди Диков-излъга ме , че щяло да бъде лека и банална конизация. Диди ,що ти трябваше ?Кажи просто,, Не зная. Не съм си доучил." Мамолог. Ега ти.
Бабите ни бяха прятелки. Моята съжаляваше , че не го е удушила на 3 годинки. Да , жалко.
2. Мърлата Нели Златева ,фелдшерка. Нали знаете , че има кабинет в който ни теглят ит.н..Питам я ,какво ще ми махат, защото не съм съгласна на осакатяваща операция ,а тя,,О, ако имаш разсейки чак тогава матката " Разнесе ме из целия Плевен, че съм болна от рак. Снаха на колежката ми ,старата Златева- прекрасен и етичен човек- ,но това нещо....Радвам се ,че се е развела и мизерства.Още , боже ,още нещастия дай на тая. Да мре в гюмовете.
3. Патоанатома. Писах за него.
4. Цветка -курветка.Нещо като мед сестра там,но изпълняваща съвсем други ...функции. Квартирантка. от Ловеч до Плевен не остана ...неокършен.
5. Еленчев-първо бях при него и дори се радвах-млад лекар ,ще се старае-скъпи си думите и го избива на истерии. Някои беше забравил конци в мен- опериращи Горчев, Еленчев,Томов- и Еленчев насмалко не ме удари. Крещя като луд , а аз на гинекологичния стол...

Изписа ме ,без нито дума , само с лекарство , от което нямах нужда. За задържане на урина.Понечих да обясня ,че това , което той смята за задържане ми е отдавна, но той махна с ръка да не го занимавам. Хвърлих лекарството в коша,да го предписва на жена си.
Тогава и той и чудесния д-р Томов бяха просто лекари. Сега Томов е доцент... А , Еленчев... Ей ,голям психолог съм!

Редактирано от Tia maria на 11.10.11 15:57.



Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: Tia maria]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано11.10.11 22:58



Стига душо бесня:)Я вдигни малко гребена:)Като сме с хистеректомии та какво 3-4 кила джигер по- малко:)За какво са ти тия карантии да ти правят проблеми и да се дебнеш всеки месец кръвна ли , пръцна ли:)Статистиката сочи че има жени които без онкодиагноза си избират тази операция :)На челото не ти пише какво ти е на дупето:) Какво като са те разнесли че имаш рак Рака е за хората не е за магаретата.Не си трови ежедневието с миналото Станалото - станало продължаваи напред Във всяка гадост има радост .Всичките дет си ги споменала ги боли...... какво са ти причинили а ти се вариш сама в собствения си казан мразеики ги и сещаики се всеки ден за тях Хаиде горе главата дявола никога не е чак толкова черен даже има и опашка:)))))

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: adiortoti]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.11 07:09



Напълно подкрепям , Адиото...няма смисал...давай напред, и се опитай да простиш и да бъдеш в мир със себе си..Трудно е..., но не се трови с тая Омраза....няма да оправиш светът, та той е несправедлив , откакто саществува....Желая Ти Спокойствие и Късмет!!!!!

Целувки!



Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: yraaa]  
Автор Tia maria (член)
Публикувано12.10.11 14:16



Много ми помагате ,благодаря ви милички. Но има още за разправяне ,само ще променя тона, по- шеговит ,по-спокоен. Наистина , силна съм , няма да позволя на това да ме затисне.Хубаво е ,че не съм склонна към продължителни депресии. Изтрещя за ден ,два ,после влизам в крак. Ей ,при Флорчето в темата с вицовете , ще разправя нещо весело . Айде там!





Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: Tia maria]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.11.11 13:53



baraboni

Здравейте всички , които са засегнати от рака на хранопровода.Мъжът ми 55 г. почина 6 месеца след операцията на хранопровода с разсейки навсякъде.Разберете , че опитахме всичко възможно , но помощ няма само даване на пари нищо не помага нито лъче, химио хранителни добавки също така и алтернативна медицина при доктор Дамянов гара искър сваля кожи на отчаяни хора , с напразни надежди и някаква нискодозова химио терапия , озон , хран.добавки закупени от неговата аптека и други работи диети и изследвания за по 240 лв. Пълна измама за прибиране на пари.Минах ме през всички болници на София навсякъде отказват да ги приемат в болница като безнадежни случаи.Само хосписи , но който може да си го позволи.Накрая останах без мъж и без пари . Не се лъжете че някои и нещо ще помогне , чудеса не стават.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано16.01.12 16:46



Здравейте приятели,незнам кой да пооплювам ,ама поне вие ме разбирате и ще ми поолекне

.
От мин.понеделник съм с страшни болки,нищо не ми помага,немога да спя/писах ви в др.теми/Та лич.лекар ми даде антибиотик и талон за гинеколог,тои ми даде друг антибиотик и ми пусна кръв и урина,-без преглед както знам че се прави.Като видя резултатите/четвъртък/''спираш този от джп.и почваш този'' ок.и идваш пак след 1 седмица-сигурно са бъбреци.Днес неиздържах да чакам и отидох на хирург,прегледа ме/корема/ и''щом не се повлиява от антибиотика толкова дни/вече 9 ме боли/''спираш го и почваш този-нова рецепта'сигурно е яйчник,но да спре да те боли до четвъртък когато требва да съм пак на гинеколог.И понеже ми изтекъл талона си платих.А за ехо пак нямам право на талон до края на месеца,пак си платих-там викат бабреци,отивай при джп.да ти даде талон за болница и да изследват микробиологиа,и да лекуват бъбреците.Утре нашата е втора смяна,и тогава да отида да и покажа и да ме праща някаде.А че немога да си намеря място никой не те пита.Че събрах три листа и три рецепти различни и пак да чакам.Утре ще вида какво ще измислят и ще ви кажа ако имам сили.
А и друго,понеже детето ме вози и бях бесна,говорех по телефона и не разбрах че са ни спрели за проверка.То неможе в собствената си кола и да ревеш''документи за проверка и какво е станало.детето вика 'майками я връщам от лекар' ок.аре бегай.Е кой по напред да пооплювам.Извинете ме ама трябваше да споделя,а с кой друг ако не с вас.



Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: EFO75]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано19.01.12 21:33



Тук нали може да се пише против лекарите. Значи, искам да кажа нещо за хирурзите и техните родители. @#$%^&$#$$.
Тоя виц как се убива хирург е много правилен. Стреляш на две педи над главата, където му е самочувствието.
Преди са рязали наред, а сега само оцветените части от флуорисцентни бои, които оцветяват туморите. Да, ама ако тумора е на шест сантиметра под кожата и е примерно пет сантиметра в диаметър, тогава цялата тъкан до повърхността ще е малко или много оцветена. Тоест трябва, като с лопата да изкопаеш всичко и там да остане дупка. Но не се прави така. Разрязва се кожата и се изрязва само НАЙ-КОНЦЕНТРИРАНАТА част на боята, а другото не се пипа. Там също има туморни клетки. Нищо чудно, че рецедивите са толкова чести след операции





Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: krasiva]  
Автор LlDlru (Живучая!!!)
Публикувано21.02.12 12:58







а другите медии ... защо ли мълчат...

... butterfly effect ...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.