Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ЗА ГАЗТА № 2  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.03.09 10:06



Темата

стана дълга и трудно се отваря, затова отворих нова.


П.П. ааа, къде изчезна? Другите момичета отвъд океана се обаждат от време на време, дано всичко е наред при теб.

Редактирано от *jull** на 29.03.09 11:38.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор doretoo (непознат )
Публикувано29.03.09 09:02



Добро утро!Нямам време напоследък да пиша.....но да дам отчет.......Татенце пи от 1.03 до 15.03 газта,казваше че май му е по-добре,ама незнае...........обаче сега няма търпение да дойде утре и да я започва,защото след като я спрял разбрал,че много му е помагала-и за болката и за тоалетната и повече е имал сили(така се изрази той).......


А аз нямам думи да изкажа благодарнастта си към всички Вас!



Тема схема на пиене Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано29.03.09 09:52



Бубе и другите, които ползват газта. Искам да ви помоля да дадете тук в темата една, максимум две от рецептите с газ и схемата на пиене (най-общата). Гледах алтернативната тема и справочника, но се изгубих в многото информация, а от постингите в темата за газта останах с впечатление, че не е толкова сложно.

Непременно ли трябва да се пие и олио първо и после мляко?

Някой споделяше за капки върху бучка захар, но не успях да намеря тази схема.

Моля ви момичета(и момчета) - споделете!

Искам да споделя опита ви в един американски форум за рак на гърдата, за да могат и други хора да имат полза. Оказа се че там не са чували за този метод.

Благодаря ви предварително!

Д.



Тема схема на приготвяне и пиене Бубанови [re: Dimana]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.03.09 12:54



Димана ще напиша моята схема, тази по която пия вече четвърта година.
Филтриране на газ.
Купувате газ за осветление от железарията, активен въглен на прах от аптеката и филтърна хартия (става и тази за кафеварки в големите вериги).
Взимате два буркана от лютеница (средните – около 300 грама). В единия буркан слагате фуния, във фунията филтърната хартия, в хартията слагате 2, 3 супени лъжици активен въглен. Във втория буркан сипвате газ от бутилката. Започвате със супена лъжица да сипвате газта от втория буркан върху активния въглен, докато мине цялата от единия буркан в другия. Изхвърляте филтърната хартия с накиснатия активен въглен. В празния вече буркан зареждате отново – фунията, в нея суха филтърна хартия и сух активен въглен. Повтаряте процедурата. Пак изхвърляте филтърната хартия и въглена. Третия път слагате само суха филтърна хартия. И отново упражнението от единия буркан в другия, лъжица по лъжица.
Ако след втората филтрация ви жълтее още газта (случвало ми се е), я минавам вместо два пъти, три пъти през въглен, а четвъртия път само филтърна хартия. Целия процес трае поне 2 часа.
Така приготвена, газта е готова за пиене.

Аз я пия по чаена лъжица сутрин две седмици. Пет или шест пъти в годината, но я пия за профилактика. При активен процес дозата е супена лъжица сутрин и се пие през две седмици докато се овладее процеса. Докато се достигне тази доза се започва с няколко капки. Аз започнах с 5 капки и постепенно увеличавах дозата до достигане на чаената лъжица. Пиенето на зехтин преди газта помага, ако има леко парене в гърлото при прием. Другият вариант е да капнеш газта върху бучка захар и я оставиш да се стопи в устата. Миризмата остава дълго и не ми допада. За това си пия чаената лъжица и не ям и пия поне час, даже час и половина. Предимствата са две - газта се абсорбира в стомаха и заедно с това няма оригване и стомашен дискомфорт.
Това е моят опит. Фактите са - от 2005г. нямам рецидиви или метастази. Всички, които познавам задочно с моята диагноза /сарком/ рецидивират непрекъснато. Вярно, че са 5 човека, но това са фактите.



Тема Re: схема на приготвяне и пиене Бубанови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.03.09 13:00



От два-три дни кашлям като магаре. Забърках си онова коктейлче с водка, мед, лимонов сок, зехтин и хлебна сода, което винаги ми е помагало, но този път нещо не се получава (или пък аз много бързам!). Затова днес надигнах шишето с пречистена газ и ще видим докъде ще я докарам. Ако и този път нищо не се получи, драсвам клечката!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: схема на приготвяне и пиене Бубанови [re: *jull**]  
Авторasia (Нерегистриран)
Публикувано29.03.09 16:23



Постингът е преместен в "РАЗНИ РЕЦЕПТИ... № 3"

Редактирано от *jull** на 29.03.09 18:24.



Тема Re: схема на приготвяне и пиене Бубанови [re: Buba67]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано29.03.09 18:31



Аз я пия по чаена лъжица сутрин две седмици. Пет или шест пъти в годината, но я пия за профилактика.

При активен процес дозата е супена лъжица сутрин и се пие през две седмици докато се овладее процеса.

Докато се достигне тази доза се започва с няколко капки. Аз започнах с 5 капки и постепенно увеличавах дозата до достигане на чаената лъжица.


Благодаря много Бубче - да видим дали съм разбрала:

1. Почваш с капки докато достигнеш чаена/супена (в зависимост дали е профилактика или лечение) лъжичка и после караш ДВЕ седмици със супена/чаена сутрин или достигането от капките до лъжичката е включено в тези две седмици?
2. Почива се две седмици между приемите, като ОТНОВО се почва с капки или...?



Тема Re:уточняваменови [re: Dimana]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.03.09 19:37



По първи въпрос - започваш с 2 капки и всеки ден увеличаваш с 2 или 4 капки. Така в края на двете седмици си достигнал чаената или супената лъжица. Единствената цел на започване от 2 капки и увеличаване е постепенното свикване на тялото с приема на газ.
2. Веднъж достигната дозата от чаена или супена лъжица се пие цялата доза след почивката от две седмици.

Първите две седмици на прием, газта се увеличава постепенно.
Всеки следващ прием /след 2 седмици почивка/ се пие лъжица.
Като през време на почивката се пият други добавки.





Тема Re:уточняваменови [re: Buba67]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано30.03.09 03:51



Тук съм

. Просто имах гости от България и купонът вървеше ден и нощ. От утре пак започвам газта (топвам бучката захар в газта и я лапвам. Нямам думи да опиша колко съм доволна от газта!!! След като я пих 1 месец, почивах 1 месец, а мислех да са само 15 дни. Но както и да е. И, извинявам се за повторението на историята си. Но наистина след като две години се измъчих с тези рани по езика, вече нямам и помен от тях. А те се скриваха само за по няколко дни в месеца (5-10) и през останалото време ме измъчваха. Явно много ми беше срината имунната система. Чувствам се много добре сега!

Е, аз си се харесвам.

Тема Re: схема на приготвяне и пиене Бубанови [re: Dimana]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано31.03.09 07:33



Димана, аз също пих газ и изкарах една схема,( 3 месеца ) сега съм в почивка
За сайта който пишеш можеш да подскажеш на американците, че газта може да се слага в желатинови капсули с пипета (има ги в магазините за здравословна храна, празни), като 4 капсули (от големите) се равняват на половин чаена лъжичка газ За пълна чаена лъжичка мисля че трябват 8 наведнъж, един прием Така газта се приема без да се усеща миризмата, не се храня около 30 минути и после закусвам Също празни желатинови капсули в щатите могат да се закупят от сайта на Хулда Кларк, ако нямат под ръка магазин



Тема до ааа и калоянанови [re: Kaлoянa_]  
Автор breastcancersurvivor (непознат )
Публикувано01.04.09 00:53



Здравейте. Може ли да ми кажете каква газ ползвате тук в САЩ. От къде мога да си я закупя и как я пречиствате. Много благодаря, Лек ден ви желая...





Тема Re: до ааа и калоянанови [re: breastcancersurvivor]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано01.04.09 03:52



Виж на най-първия постинг на същата тема (най-горе, на Буба), тя е оставила линк към първата част (кликни на сините букви) тема номер едно, прочети и ще разбереш от къде и как се ползва Моята бутилка е във синьо, защото червената има примеси, търси в района на спортните принадлежности Успех



Тема Отново за М.нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано23.04.09 21:05



Повдигам темата, защото скоро не съм писала за М. Днес се чух със сина й. Каза ми, че майка му често лежи. До утре е в почивка от газта, в продължение на 2 седмици е ползвала масло от ленено семе и други добавки за подсилване на имунната система. В момента няма асцит, но усеща тежест в корема. На въпроса ми, какво яде, той отговори, че не е сигурен, че майка му спазва стриктна диета. На Великден като бил на гости видял, че елдата си стои неотворена в пакетите. Чак не повярвах на ушите си! Казах му, че изключително от нея зависи спазването на хранителния режим. Баща му не бил настоятелен, той самият се храни с неподходящи за здравето му храни, а другият син на болната работи и не може да упражнява контрол. В петък ще й правят изследване за туморните маркери, след понеделник ще ви пиша тук резултата. Умът ми не побира небрежното отношение на болните към към себе си! Да им донесат на крака нужната храна, и да не положат усилие да я ползват! Сякаш не знаят, че за оздравяването са нужни не само ХТ, добавки, газ и пр. терапии, но и спазване на подходящ хранителен режим. Все пак много ми се иска резултатите след понеделник да са добри. Ще видим.



Тема Газ и Клатскиннови [re: Mpaвka]  
АвторБилянa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.09 12:02



Здравейте, момичета,

само да ви споделя, че мама започна прием на газ преди 5 дни.

(Припомням кратко: оперирана преди 1 год. и 6 месеца от тумор на жлъчните пътища/ Клатскин. До момента всички показатели в норма освен СА 19-9, покачи се през април на 200 единици, а през май вече е 400. Скенери, колоноскопия, гастроскопия, иригография- не показват нищо)

От 5 дни пие газта, започна направо от 1 супена лъжица още от първия ден. На мен чак вчера ми светна, че Буба беше писала за една марка газ, която не е читава, разрових, погледнах и нашето етикетче- на софийската Дъга ООД е. Та днес ще търсим на друг производител... Допълнително приемаме решетка и плавун (по рецептата от справочника). Убедена съм, че след един курс газ маркерът ще е паднал!!!

Хубав ден!



Тема Re: Газ и Клатскиннови [re: Билянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.06.09 14:13



Силно стискам палци!


Ти все пак напиши тук и билковата рецепта, че на хората ще им бъде по-лесно.



"Совите не са това, което са..."

Тема Газ и натаналнови [re: *jull**]  
Автор ati74 (непознат )
Публикувано02.06.09 14:59



Здравейте,

На майка ми и предстои втора ХТ с ФЕК на 05.06.2009 г. Първата я понесе доста добре-надявам се и сега да е така!!! Междувременно обаче (между първата и втората ХТ) започна да пие Натанал и се чувства много добре.
Аз отдавна си мислех да започне да пие и газ по схемата описана в клуба, но се чудех дали приемането на газ не е противопоказано по време на ХТ, а също така дали може да се приемат газ и Натанал едновременно или би било по-добре да речем 1 месец натанал , след това схемата с газ, после пак натанал и т.н.
Ще се радвам ако някой(я) от вас, която е приемала едновременно газ и Натанал сподели резултати, а също така бих искал да знам дали може да се приема газ по време на ХТ.
Предварително благодаря за отговорите! Приятен ден на всички!!!



Тема ПРОЧИСТВАНЕ НА КРЪВТА ОТ МЕТАСТАЗИнови [re: *jull**]  
АвторБилянa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.09 15:32



Ето тази рецепта си избрах от справочника, наред с газта:

ПРОЧИСТВАНЕ НА КРЪВТА ОТ МЕТАСТАЗИ

2 с. л. от билката "плавун" се слага в 600 мл вряща вода, ври 5 мин. прецедено се пие 50-70 мл през 30 мин. на глътки цял ден. Лечението трае 3-5 дни.
И непременно 15 дни се пие чай от корени решетка: 1 с.л. билка в 500 мл вряла вода, ври 10 мин., кисне 30 мин., пие се на глътки през деня.

Мама чувства леко затопляне, леко гадене (също оригване, ако мога така да се изразя) - не знам дали е от газта или от билките. Ама иначе си е герой, направо от чаена лъжичка започна първия ден. Имам добри предчувствия



Тема Re: Газ и натаналнови [re: ati74]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.06.09 17:45



Токсините в организма идват в повече по време на химиотерапия. За това препоръчвам по време на химио да не се пие газ. Натанала може да си го пие по всяко време, даже тук има споделен опит, че няма проблеми по време на терапиите само от прием на натанал. Моят съвет е: докато минат химиите си приемайте натанал, даже и месец след последната вливка. Тогава започнете прием на газ по схемата две седмици прием, две седмици почивка.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ОЩЕ ЗА ПРЕЧИСТВАНЕТО И ПРИЕМА НА ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.06.09 18:31



Тук има информация за пречистване на газ с вода (доста лесно звучи!)
и за лечение с газ според лунните цикли:


Ако някой знае още нещо по този въпрос, да си каже!


"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 03.06.09 16:37.



Тема Re: ОЩЕ ЗА ПРЕЧИСТВАНЕТО И ПРИЕМА НА ГАЗнови [re: *jull**]  
Автор kris31 (непознат )
Публикувано02.06.09 18:40



Здравейте, исках да попитам дали някой с метастази вчерен дроб е пил газ. Много се чудя дали да давам на майка си, но ме притеснява да не увредим дроба допълнително



Тема Re: Газ и Клатскиннови [re: Билянa]  
Автор 123galia (непознат )
Публикувано02.06.09 20:16



Здравей, Биляна. И при майка ми се покачваше туморният маркер СЕА (след операция от рак на дебелото черво). Ние също дълго търсихме причината, но след по-подробен скенер се видя рецидива и се оперира отново. Не спирайте да търсите, ако трябва сменете скенера, но очевидно има проблем. Пожелавам ви по-скоро да откриете причината за повишаването на СА 19-9, а добре правите като в това време майка ти приема газ. Надявам се да пишеш как приемането на газ се е отразило на маркера.



Тема Re: ПРОЧИСТВАНЕ НА КРЪВТА ОТ МЕТАСТАЗИнови [re: Билянa]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано02.06.09 20:22



От газта е, но с течение на времето през което я пие, това усещане изчезва.

Е, аз си се харесвам



Тема Re: Газ и Клатскиннови [re: 123galia]  
АвторБилянa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.09 22:50



Здравейте, Галя,

Благодаря, знам за вашия случай, четох въпросите Ви към доктора.

Скенер ние правим във ВМА, ох, къде да го сменяме. Иначе иригография, гастроскопия и колоноскопия в Токуда с оглед на добрата им техника.

Спокоен сън на Вас и вашите семейства!



Тема Историята на М.нови [re: Билянa]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано03.06.09 06:47



Здравейте! Моята съгражданка М. е вече с ТМ 300, а през февруари бяха над 900. Преди броени дни тя беше за пети път на ХТ. В момента има тумор на яйчника. Тя беше оперирана от такъв, но синът й предполага, че предишният не е бил отстранен напълно и за това сега се е разраснал. Онколозите в Пловдив не искат да я оперират отново, защото не са сигурни, че тя ще издържи.Това, което е смущаващо в случая е, че от началото на април жената почнала да забравя доста неща. Правили й скенер на главата, но там не намерили нищо, което може да причини проблем с паметта. Лекарите казали на близките й, че вероятно е от ХТ и тумора. До сега не съм прочела нечие оплакване за такива симптоми - забравяне на елементарни неща. Напр. жената сама не се сеща вече да пие газ или да взима добавки. Трябва някой да е при нея и да й ги дава, както и трябва да й приготвя храна, подходяща за състоянието й. Съпругът й готви и я храни с това, което той самият обича - пържоли, луканка, пържена риба, шкембе-чорба и пр. Болната се нахвърля върху яденето, а след това повръща. Аз от тук й изпратих някои добавки,синът й е купил други от София, но повечето неща били непокътнати! М. се измъкна от критичния момент и веднага домашните й се отпуснаха и я оставиха сама да се справя. Дано влизащите в този клуб бъдат по-упорити и неуморни в битката с рака. Желая ви успех!

Редактирано от Mpaвka на 03.06.09 06:51.



Тема Re: Историята на М.нови [re: Mpaвka]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.06.09 06:57



Напротив, химиотерапията има много странични действия, между които са неврологичните нарушения, изразяващи се в нарушение на паметта в различна степен, а макар и рядко - загуба на зрение и деменция.

Жената продължава ли да приема газ?




"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Историята на М.нови [re: *jull**]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано03.06.09 07:07



Не знаех за всички симптоми, които се появяват след ХТ. Болната има филтрирана газ, но не я пие редовно, не се сеща. Хората около нея се оправдават със заетост и не й напомнят.



Тема Re: Газ и Клатскиннови [re: Билянa]  
Автор kris31 (непознат )
Публикувано03.06.09 16:18



Здравейте, ако мога да ви помогна при търсенето на тумора. След много мъки и сто скенера ме изпратиха при лекар, който си гледа на ехограф, но свърши страхотна работа. Носихме си и скенера, разбира се, но човека явно просто си разбира. Казва се доктор Спиридонов, кабинета му е в ИСУЛ, но от към бул. Данаил Николаев, има голяма жълта табела ехограф, мамографл Може да пробвате и там. Очевидно проблема навсякъде не е добрата техника, а човека, който я използва. Успех.



Тема Re: Историята на М.нови [re: Mpaвka]  
Автор kris31 (непознат )
Публикувано03.06.09 16:23



Искам да помоля, ако някой може да ми даде съвет дали да давам газ на майка ми при положение че има метастази в черния дроб. Съжалявам, че повтарям въпросиа си и той може би е задаван доста, но аз още не съм открила и разбрала. Ще съм благодарна някой с опит да ме посъветва. Благодаря предварително.



Тема Газ и черен дробнови [re: kris31]  
АвторBilyana (Нерегистриран)
Публикувано03.06.09 17:09



Здрасти, Крис,

майка ми няма метастази в черен дроб, но при операцията направиха голяма резекция на левия лоб на черния дроб. Ние решихме да приема газ, а ако усети тежест- ще спрем. Преди време във форума се коментираше, дали газта натоварва, но май не се намери еднозначен отговор.

(Благодаря за идеята за скенер. ще го направим заедно със сцинтиграфия, за която има записвания едва на 8 юни, "няма изотопи"???





Тема kris31нови [re: kris31]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано03.06.09 17:23




Крис, прочети постинга на Деа - тя е с дългогодишен опит в приемане на газ. Влез и в Алтернативи -в началото на страницата, и прочети темата за газта.
Кураж и успех на майка ти и на всички, борещи се с рака!



Тема Re: Газ и черен дробнови [re: Bilyana]  
Автор kris31 (непознат )
Публикувано04.06.09 12:57



Благодаря ви много за отговорите. На етап сме пробваме всичко и за това всеки съвет ми е от помощ. Иначе за доктор Спиридонов просто и аз бях изненадана, че с едно допотопно ехографче локализира тумора, че и размери им даде на разбирачите от военна и онкологията. Непременно го потърсете. Дори мисля, че може да се ходи и с направление. Успех на всички и още веднъж благодаря за насоките.



Тема Отново за лечението с газнови [re: kris31]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано24.06.09 18:14





Тук ще прочетете при кои случаи може да се използат газта и Тодикамп.



Тема Re: Отново за лечението с газнови [re: Mpaвka]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано24.06.09 19:29



Много моля Лиди-ру, ако може да ни преведе статията на Мравка на български, защото не всичко се разбира! Благодаря и на двете ви

.

Е, аз си се харесвам

Тема Re: Отново за лечението с газнови [re: _aaa!_]  
Автор doretoo (непознат )
Публикувано12.07.09 21:14



Здравейте!Баща ми е с диагноза плоскоклетъчен карцином на бял дроб с големина 70мм на 50мм. от 04.05.2007г. Започва курсове ХТ.След 7-8 такива(незнам какво са му вливали) тумора става 40 на 30мм. Продължава ХТ,но тумора отнова става 70 на 50.ПРавят му и лъчетерапия-все тая. През 01.2009 му откриват метастази в главата,той отказа операция и лекарите казаха,че му дават 6 седмици живот. От март започна да пие газ(по схема 15 дни пие ,15 почива).През май обаче не беше пил,защото чакаше да го извикат за някаква ХТ. Така и не го извикаха до 25.05.,когато започна да плюе кръв и го приеха. Изкара там 3 дни на легло,като през цялото време му говорех,че не е за там,че трябва да се прибере вкъщи. ПРибрахме го и пак започна газта, с нея зяпочна и да се храни,и да си ходи сам до тоалетна(и да върши работа там де)и така. Искам да отбележа,че всячески се опитах да го накарам да се храни здравословно поне малко,но не стана. Както и не отказа цигарите. Към днешна дата е добре(предвид болестта му),естествено повече лежи и е доста отслабнал,но.....Защо разказвам всичко това?За да се знае,че има болни от тази болест,които живеят много повече от времето определено от лекарите.И защото когато моят баща се разболя и аз започнах да чета,прочетох все за 1,2,3 месеца живот......Нека болните и близките им имат надежда. Това е.

И за пореден път искам да кажа БЛАГОДАРЯ на хората тук!!!



Тема Re: Отново за лечението с газнови [re: doretoo]  
Автор ren51 (минаващ)
Публикувано12.07.09 21:31



Радвам се на успеха!щом резултата е положителен,не спирайте,давайте смело!
За подсилване му давайте разбит жълтък от пресно яйце с малко захар или шоколад сутрин на гладно.Аз вече писах на NNGV за ENSURE това е подсилваща напитка, потърсете я по моловете, аптеките или фитнесцентровете не е скъпа. Аз лично пих капсули Канглайт /има такава тема/, него го дават най-добър за допълнително лечение към химиотерапия на бял дроб, но е много скъп - 1600 долара една серия, има и инжекции, но те са още по скъпи.

Редактирано от *jull** на 12.07.09 22:06.



Тема Лечение на кученови [re: ren51]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано22.07.09 00:44



Здравейте! През март в разговор с приятелка от Свиленград споменах за лечебните свойства на газта. Тя, от своя страна, разказала всичко на колежките си. Една от тях подробно я разпитала и приложила метода върху кучето си. Животинчето имало тумор на единия тестис. Ветеринарният лекар изписал някакво лекарство, от което собственичката на кучето не видяла някакво подобрение. Тогава започнала да слага по няколко капки газ върху парченце салам и така, постепенно, туморът изчезнал. Това научих днес при поредното ми обаждане до тази приятелка и реших да го споделя с вас. Тя самата има киста на яйчника, вече е филтрирала газта, но още не се е решила да я опита. Казах й, че единствено тя може да реши, с какво да се лекува и е добре да слуша интуицията си. На всички вас желая упоритост и силна воля, за да се справите с проблема си!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Авторлeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.09 10:04



Ще Ви помоля за помощ относно приемането на газ.С операция на дебелото черво с разсейки в черен дроб/изгорени/ сега и разсейки в бял дроб.Купих газ на BRAVACOLOR на етикета пише че може да причини увреждания на белия дроб при поглъщане,токсичен и др.Дали може след като я направя по начина описан във форума може да се пие.Благодаря Ви предварително.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: лeнa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.08.09 12:26



Абсолютно на всички бутилки с газ пише, че са токсични и вредни /то си е така/.
Филтрирането на газта намалява вредните вещества, но не напълно. Приемът за лечение на газ е известен от началото на миналия век и обикновено се използва когато се изчерпат всички други начини за лечение. Поне при мен е така.
Започнах да я приемам на капки, постепенно увеличавах дозата. А когато приключи един курс от 2 седмици, може да се приложат методи за детоксикация.
Да, газта е токсична и вредна, но аз лично я прилагам четвърта година. Тук в клуба има много доказателства от споделен опит за действието и. Всичко си остава въпрос на личен избор и решение.
При положение, че сте горили разсейките в черния дроб, по-добре да изчакате да се възстанови малко дроба. Но каквото и да решите ви желая успех!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Авторлинa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.09 12:53



Благодаря Ви от сърце



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано23.08.09 13:07



Тя газта, че е токсична -токсична е, но нека да не забравяме че смъртоносната доза за организма е 2 чаени чаши наведнъж.А принципа на пиенето на газ за лечение е чрез прием на съвсем малки дози(започва се от капки) и така няма никакъв риск да се достигне дори минимален токсичен ефект, защото приемането на газта в малки дози постига ефекта на хомеопатичното лечение, за което също има много информация.
Само за пример ще дам, че в кислородната вода, която напослдък се продава по аптеките(и за която виждам че също се прилага за лечение на коварни болести) са добавили едно вещество 0.02г/100мл(Phenacetin), при което силно токсичната доза е 1 г, тоест 400 пъти по токсично от газта .
То ако става на въпрос и натриевия бензоат, който го слагат във всякакви газирани напитки е много по токсичен от газта, навсякъде сме заобиколени от токсичности, а газта е от по-малкото токсичните, но приемана по съответния начин, за който пише Буба ефекта на токсичността и е сведен до минимум.
А ефекта на полезно действие и е сведен до максимум ;)

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: dea123]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.03.10 13:19



Въпрос на Vanyna
Buba, известни ли ти са някои странични действия на газта, след употребата и? На съпруга ми започнах да му давам газ - по всички описани правила - с постепенно увеличаване до по 1 непълна суп.л. сутрин и вечер на гладно, като газта в началото я приемаше с погнуса, докато свикне./Газта е четворно филтрирана/. Малко по-късно включих бъзак /сушен, защото по това време на годината намерих такъв/, който също постепенно увеличавах до по 10 зрънца сутрин и вечер. Започнах заедно с бъзака да му давам и по 2 капсули японска гъба сутрин и вечер. Всичко това с по половин час разлика - преди хранене. Вече 20 дни. Вчера се оплака от стягане на мускулите и болка в областта на корема и стомаха и вдясно, което му пречело да диша и аз не на шега се изплаших, да не го тровя по някакъв начин. Съпругът ми е с рак на белия дроб /малко образувание в ляво, периферно разположено/ и дребни метастази в черен дроб и медиастенални л.в. Все още е изненадващо жизнен, а рака го открихме съвсем случайно. Заради тези оплаквания /изплаших се да не би да има някаква перфорация/ Наложи се да го водя спешно по лекари и те не установиха никаква разлика от преди 1 месец. Аз съм мед.сестра и затова нещата ги виждам ясно и много отчайващо. Но реших да се въоръжа с вяра и да не го пусна в лапите на смъртта /с божията помощ/. Изчетох всичко във сайта и реших да действам. Сега му правя спазмалгон мускулно /по съвет на лекарите/ и продължавам да давам билките без газ. А ми се струва, че в нея е надеждата!!!Сега ще почине от нея за малко. Преди два дни включих и отвара от котешка стъпка - лечебния вариант. Но за болките той споменаваше още преди това. Какво е твоето мнение? Може ли да съм го претоварила? Днес му няма нищо, а може и да се е претоварил с ринене на големия сняг преди 2 дни? Коя от билките би предизвикала такива стягания в мускулите?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 12.03.10 13:20.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.03.10 13:20



Здравей Vanyna, не съм имала стягане на мускулите като ефект при приема на газ или бъз. Първата година се борех с оригванията и лекото разстройство на моменти, но това което описваш не. Изчетох внимателно два пъти всичко и моето мнение, да не давате с газта, гъби и бъзак, а за котешката стъпка направо я спрете. Разбирам страха, но може спазмите да са от преумора, но може и да са от многото добавки. Спрете всичко за два три дни. Моят съвет е - докато приема газта, курс от две седмици, нищо друго да не приема. Следващите две седмици давайте бъз или гъби, но недейте и двете. Редувайте добавките през две седмици. Така редувам пета година, но имам правило - никога не пия по няколко добавки. Просто никой не може да ми даде обяснение как действат заедно и за това процедирам така.

Ще преместя мненията в темата за газта, за да продължим там и да се запазят в Справочника. Ако имате още въпроси ще отговоря.
Чудесно е, че има сили да рине сняг. Движението също е много важно.


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 12.03.10 13:24.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Авторnel (Нерегистриран)
Публикувано20.04.10 23:18



Искам да попитам може ли да се пие газ при наличие на чернодробни метастази.Някъде из постовете четох , че не се препоръчва употребата и при проблеми с черния дроб но сега не мога да ги намеря.Омотах се толкова много ,че даже не можах да се регистрирам като хората



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: nel]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано21.04.10 03:11




Запознай се с постинга на dea123 / 6.01.09, 01:33 ч. Не е зле да прочетеш и останалите й мнения. Успех в лечението!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Mpaвka]  
Автор nelkro (непознат )
Публикувано21.04.10 16:05



Благодаря!С риск да стана досадна ще помоля да дадете мнение .Съпругът ми е опериран от рецидив на дебелочревен карцином на 8.04 т.г.Дали да изчакам още малко да укрепне или да започваме газта



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: nelkro]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.04.10 17:03



Не се притеснявай, затова са форумите, за да питаш.
Ако не правите химиотерапия може да започнете прием на газ, но ако правите, първо терапиите. Ако горното мнение /нел/е ваше и имате разсейки в черния дроб, не натоварвайте дроба и с газ, изберете нещо друго.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор Veraaaa (непознат )
Публикувано10.05.10 10:12



Здравейте!
Аз съм нова в този форум. Имам рак на шийката на матката. Вече минах две процедури лъчетерапия, след лъчетерапията следва операция... Прочетох много за газта. Искам да ви попитам дали някой от вас или ваш познат е имал моя проблем и дали се е излекувал с газ, как е протекло това лечение и дали сте спазвали някаква диета за хранене съвместно с лечението.
Извинявам се, ако има вече такъв въпрос, но не можах да го видя!
Спешно се нуждая от вашите отговори!
Благодаря предварително!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Veraaaa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.05.10 10:43



Здравей Вера. Първо направи терапиите и операцията. Междувременно можеш да се храниш здравословно, което е изключително важно в борбата, както и да взимаш добавки. Много има изписано за храненето в клуба. Газта можеш да я взимаш, след като приключиш с терапиите.
Ако имаш още въпроси питай. Какво взимаш в момента?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор Veraaaa (непознат )
Публикувано12.05.10 22:03



При мен обаче нещата се промениха. Ходих на преглед при проф. Горчев от Плевен и той реши да оставя лъчетерапията. Иска първо да ме оперира и то в близките дни. Туморът ми е голям 4см. И ето отново дилемата пред мен: първо лъчетерапия, после операция или обратното - операция, след това лъчетерапия. Отново не знам какво да правя. Сега се чудя и дали да продължавам да пия газ, ако евентуално реша да се подложа на скорошна операция и дали няма да ми навреди по някакъв начин. Също така днес си поръчах и натанал. Мисля да изпробвам и неговото действие, за което не знам много, само съм чувала оттук-оттам някои неща, затова ще бъда благодарна за всяка всяка информация и за всяко мнение, което ми дадете. Някой лекувал ли се е с него? Как действа на тумора? Намалява ли размера му? Моля ви, помагайте!





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Veraaaa]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано12.05.10 23:01



Вера здравей,
аз сякаш бих се доверила на мнението на проф.Горчев и бих предпочела операция, пък после нали винаги можеш да направиш лъчетераия. За натанала - мама го е пила няколко месеца, но според мен той е по-скоро с превантивен характер, засилва имунната система и я кара сама да се бори с тумора, но не разчитай според мен само на него да намали тумора.......За газта предполагам е добре да я спреш, ако ще правиш скоро операция. Може би Бубето или други клубар ще се включат скоро тук със съвети .
Успех от сърце!

и



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: nelly_83]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.05.10 08:13



Първо реши дали да продължиш лъчето или направо операция. Направи още една консултация с друг хирург. Има имена на лекари в клуба, даже цели теми. Така ще можеш да вземеш адекватно решение.



Не е проблем да спреш газта. Натанала е чудесен за имунната система, но да намалява тумори не съм чула.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 13.05.10 08:16.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.08.10 11:41



Този въпрос е на poliwoli .

"Първо: съжалявам, че пиша Re: на конкретен автор, но не мога да се ориентирам как другояче да си поставя въпроса.
Аз пиша от името на свекърва ми, която е с диагноза рак на гърдата. Оперирана е, с махнати бучка и лимфен възел. След направени изследвания /HER2 и КИШ/ и съответните лоши резултати, назначиха й три дози червена химиотерапия, след нея три Херцептина, а помежду вливанията- лъчетерапия. Доколкото успявам да разбера, това е доста отрова в тялото, а тя си е навила на пръста, че иска и газ да пие преди това.
Прочетох за това как се приема газта, но исках вас да попитам: дали ще повлияе зле на организма, предвид това, че ще последват химикали? Дали е съвместима с тези химиотерапии? Въобще, всеки един отговор и всяко едно мнение ще са ми добре дошли

Много благодаря предварително"

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано20.08.10 11:49



Поли, не може да се пие газ и да се прави химиотерапия. Натоварва се черния дроб. Самата газ е вид химиотерапия. Затова нека си направи химиотерапията, лъчетерапията, и месец след като приключи с тях може да провежда алтернативно лечение, каквото е газта.
Задължително се запознай със страничните ефекти при химиотерапия и лъчетерапия /при нея е комбинация/ и как да реагирате. Отделно от това погледни как да държите кръвните показатели в норма, защото е важно да не пропускате вливки и облъчвания. На първа страница на клуба има две постоянни теми: Справочник на темите и Алтернативи за лечение, в тях има събрана много безценна информаация от споделен опит. Ако имаш още въпроси, питай.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор poliwoli (непознат )
Публикувано20.08.10 13:08



Много ти благодаря, Буба67
Ами аз тепърва се заравям в този подфорум и /честно казано/ не мога да повярвам колко информация има. И то такава, с която ТРЯБВА да се запознаем. Важното е да знае, че сега не трябва да пие газ /тя смяташе преди терапиите, започващи на 3.09, да направи някакъв курс/. Та явно ще имам време щателно да прочета и проуча какво да се прави.
Че ще питам- ще питам, просто мозъка ми е устроен да организира информацията тромаво и без някое и друго рамо трудно ще осмисля и разбера всичко.
Още веднъж благодаря за отзивчивостта





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Авторизrpeв (Нерегистриран)
Публикувано21.08.10 18:17



здравей-те, и главно Бубе!!! изчетох всичко за газта и от днес започнах с по една капка. пия я с лененото олио на гладно, за да не ми смърди??? благодаря



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: изrpeв]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.08.10 21:26



Да ти кажа изгрев, трудно се свиква с миризмата. Както ти е добре, така я приемай. Слагах я върху захар, затапвах със залък хляб, все си мирише. Накрая и свикнах, направо от шишето гълтам. Номерът е поне час, даже повече след приема, да не ядеш и пиеш, за да може стомаха да я абсорбира бързо. Тогава не се връща като миризма и оригване.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Авторизrpeв (Нерегистриран)
Публикувано22.08.10 23:10



уф, страшно благодаря, мислех, че не е наред нещо, до към обед я усещам, ама като чета - има смисъл, пък и какwо ли не сме пили





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор yovina ()
Публикувано01.11.10 15:46



През юли 2010 съпругът ми беше опериран от рак на дебелото черво с разсейки в черния дроб. Сега прави химиотерапия - четири вливания - септември, октомври, ноември и декември, по три дни всеки месец. Може ли да започне да приема газта докато трае химиото? Чернодробните разсейки са отстранени по време на операцията, не знам дали няма останали метастази - горещо се моля да няма! Не съм наясно дали може да пие газ, при положение, че е имал метастази в черния дроб. Моля за повече информация и съдействие.
Благодаря от сърце на всички, които ще се отзоват.

Много вожд, малко индианец...



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: yovina]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.11.10 16:12



Мисля си да изчакате докато минат химиите. Вливките траят три дни, но действието им продължава месец. Черният дроб е натоварен да се справя с лекарството, отделно са отстранени мети, ако започнете и газ е все едно да направите плюс горните натоварвания още една химия. Изчакайте.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор yovina ()
Публикувано01.11.10 16:18



Благодаря за бързия отговор! И аз мисля така, особено след като изчетох и почти всичко, писано тук. В момента той се чувства добре и се надявам и до последните вливания да е така. Въпреки доброто му общо състояние, обаче, всичките тези отрови са страхотен шок за него. Вероятно ще досаждам и занапред с въпроси



Много вожд, малко индианец...

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: yovina]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.11.10 17:06



Няма досаждане когато става въпрос за борба за живот. Питай смело, който знае ще отговори.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
Автор anastasiar (непознат )
Публикувано24.03.11 01:15



Здравейте, искам да попитам следното: става въпрос за баща ми - той е с преходно - клетъчен карцином на бъбречното легенче, с отстранен ляв бъбрек, проведен десетдневен курс лъчетерапия. Химиотерапията отпадна поради недоброто състояние на другия бъбрек /бъбречна недостатъчност първа степен/, анемия и предвид напредналата му възраст -77 години. Та въпроса ми е дали може да приема газ според вас защото доколкото разбирам и газта си е вид химиотерапия, и дали тя няма да увреди още повече другия бъбрек. Благодаря предварително.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: anastasiar]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано24.03.11 09:03



Дали ще увреди другият бъбрек не знам, но при всички случаи си е вид химиотерапия и мисля, да не рискувате. Ориентирайте се към друг вид алтернативно лечение и се заемете с анемията.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор anastasiar (непознат )
Публикувано24.03.11 15:17



Благодаря за бързия отговор. За анемията му преляха кръв и желязо преди пет дни, чувства се значително по - добре, а за газта ще питам и нефролога за всеки случай защото много ми се иска да опитаме лечение с нея, струва ми се най - ефикасното средство.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: anastasiar]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.03.11 12:49



Обикновено лекарите не познават и не признават подобни алтернативи. Ако сте решили да ги използвате обаче, препоръчвам ви да намерите книгата на Генадий Малахов за лечение на рак (по книжарниците в София и големи градове, а вероятно може да се поръча и по интернет). В нея може да прочетете за лечение и с газ, описани са много случаи при заболяване на различни органи.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор anastasiar (непознат )
Публикувано25.03.11 18:37



Благодаря, ще я потърся.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор whitelilly ()
Публикувано20.05.11 22:40



Ето, намерих отворена тема за газта - нека модераторите да кажат, дали е подходящо да се пише в нея.

Исках да питам - при разсейки в черен дроб, но всички показатели за работата му са в норма, би трябвало да може да се приложи лечение с газ?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: whitelilly]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано20.05.11 23:03



whitelilly, ние сме със същия проблем и сега обмисляме, хем ни се иска, хем ни е страх, но... нямаме много голям избор!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: ^luckyluchano^]  
Автор anotherday (hope)
Публикувано20.05.11 23:53



Това лечение с газ може ли да се използва при злокачествени тумори в мозъка?

Even when no one else believes....I will never give up!


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано21.05.11 09:14



Бубенце, като ми приключи лечението, според теб приложима ли е газта при рак на шийката на матката? Има толкова много неща за някои видови рак, пък за този като цяло не намирам нещо особено, като изключим морковите и глада /това не го умея особено, защото ми прилошава/



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: anotherday]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.05.11 13:13



Отговарям на всички заедно.


Пия газ от 2005 година, може би нямаше да я започна, ако ми бяха назначили някакво лечение. Поне така си мисля. След тежката операция ме пратиха вкъщи с думите, че не могат да направят нищо за мен. Дадоха ми и "срок" - две, три години да си сложа нещата в ред.
Газ пиеше мой много близък роднина, с който бяхме и съседи, т.е. виждах какво става и как се развиваха нещата. Неговата диагноза беше рак на панкреаса, имаше две операции, втората всъщност беше отворен и затворен. Пратиха го у дома и казаха на жена му - 3 месеца живот. Та той умря 15 години по-късно, от инфаркт.
Като се прибрах и не знаех какво да правя, първото за което се сетих беше газта и я започнах. После изчетох тонове литература в двете крайности.
Не гарантирам на никой нищо. Газта не е панацея, да токсична е, за това я филтрирам и за това се действа внимателно при метастази в черен дроб. Да, може да пари на лигавиците.
Взимате решение и си поемате отговорността. Винаги спазвайте две условия. Започвайте с малки дози, за да видите как ще реагира съответния организъм и увеличавайте постепенно. Видите ли, че не се понася, било миризма, било вкус или друг страничен ефект спирате и търсите друга алтернатива.
Психическата нагласа е изключително важна. Бях убедена, че ще ми помогне, защото имах примера пред очите си. Ако човек не е убеден не съм сигурна, че ще има ефект.
А следващия месец ми предстоя контроли, тогава ще видим как са нещата. И както сте забелязали, "срока" ми от две, три години изтече отдавна.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
Автор Valentina6803 (непознат )
Публикувано21.05.11 19:22



ЗДРАВЕЙТЕ!МАИКА МИ ИМА МЕТАСТАЗИ НА ТРИ ПРЕШЛЕНА НА ГРЪБНАЧНИЯ СТЪЛБ,ИМА ЛИ НЯКОЙ С ТАКАВА ИЛИ ПОДОБНА ДИАГНОЗА ИЗЛЕКУВАЛ СЕ С ГАЗ?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
Автор Valentina6803 (непознат )
Публикувано22.05.11 00:40



МАИКА МИ ИМА РАСЕИКИ В КОСТИТЕ СЛЕД ОПЕРАЦИЯ НА ГАРДАТА ПРЕДИ 8 ГОДИНИ ДАЛИ ГАЗТА БИ И ПОМОГНАЛА



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
Автор Valentina6803 (непознат )
Публикувано22.05.11 00:45



ПОМОГНЕТЕ МИ МИЛИ ХОРА ПОМАГА ЛИ ГАЗТА ПРИ МЕТАСТАЗИ В КОСТИТЕ



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
Автор Valentina6803 (непознат )
Публикувано22.05.11 00:47



ИМА ЛИ НЯКОИ ИЗЛЕКУВАЛ МЕТАСТАЗИ В КОСТИТЕ С ГАЗ



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
Автор Valentina6803 (непознат )
Публикувано22.05.11 00:52



МОЛЯ ВИ НЯКОИ ДА МИ ОТГОВОРИ МНОГО САМ ОТЧАЯНА ИМА ЛИ НЯКОИ ИЗЛЕКУВАЛ МЕТА В КОСТИТЕ С ГАЗ



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Valentina6803]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.05.11 07:52



Скъпа, успокой се, не е необходимо да пускаш едни и същи постинги през няколко минути. Достатъчен е един, на който ще получиш отговор, ако има компетентен човек. Сама разбираш, че след полунощ тази вероятност е малка.

Докато чакаш отговор, можеш да влезеш в Справочника (постоянна тема на първата страница на Клуба) и да разгледаш съдържанието му. Там е архивиран опитът ни в продължение на години. Има теми за различните видове рак, както и специално за метастазите:



Пак на първата страница горе има тема за Алтернативи при лечение на рак. Там ще намериш "Диетата на д-р Ласкин" при метастази, както и тема с различни народни рецепти:

По отношение на газта, тя е изпитано народно средство, но не може да се каже, че помага винаги и на всички (както и конвенционалната медицина). Обикновено хората използват комбинирано лечение (и други средства, освен газта), така че трудно могат да кажат какво точно им е помогнало.

Лично аз бих препоръчала да разгледаш рецептите на Лечителя Петър Димков, които макар и трудоемки, са много ефективни. Говоря от личен опит. В архива ни има негови рецепти, но в пълен вид могат да се намерят в томовете му с народна медицина (в книжарниците, библиотеките и читалните).

И накрая да попитам - майка ти не подлежи ли на лечение с лъчетерапия и бифосфонати? Ако желаеш, може да напишеш по-конкретно за заболяването й - къде е първичният тумор, от колко време, оперирана ли е, как се е лекувала досега... Това можеш да направиш във Визитника (отново горе на първа страница) или да си избереш тема от Справочника - напр. за метастазите, където ще те четат главно хора с отношение към този проблем.

И една молба - НЕ пиши изцяло с главни букви, защото това е против правилата на клуба.

Надявам се скоро да получиш и други отговори на въпроса си.

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Valentina6803]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано22.05.11 10:49



Не съм чула, някой да е излекувал с газ разсейки в костите. Опишете състоянието на майка си и какво лечение провежда. После ще го мислим.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано22.05.11 19:41



Може да ви се стори, че не съм чела внимателно, че съм досадна или каквото и да е, но искам да попитам дали някой прилага газ при метастази в черен дроб?Ако да по специална схема ли е, по-малки дози или нещо друго специфично? Моля ви дайте съвет!Благодаря!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: ^luckyluchano^]  
Автор whitelilly ()
Публикувано22.05.11 20:33



Не знам как сте вие, но аз се съмнявам, че ще мога да приложа газ заради повръщането - само миризма на лук ми го провокира, какво остава нещо по-сериозно. Алтернативите са билки и може би глад, засега съм на билките. Искам да приложа една рецепта с плавун и решетка (дадох линка по-рано), но не съм получила още решетката.

За глад вижте тук:





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: whitelilly]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано22.05.11 20:50



Ако миризмата ти е проблема, аз бих ти препоръчала да пиеш газта със желатинови капсули, аз така правех и никаква миризма не усещах. Слагам със капкомер (постепенно увеличавам количеството, както е по схемата) в празната капсула, така съм стигала до 4 на веднъж, зареждам от вечерта капсулите и чаша вода, около 3-4 часа през нощта ги изпивам, абсолютно никаква миризма няма нито в момента, нито по късно, на сутринта си закусваш нормално. По важно е, дали ти понася газта по принцип. Ако неможеш да ги зареждаш, помоли някой на който миризмата не е проблем да ти помага. Аз си бях сложила в едно празно бурканче от някаква хранителна добавка много заредени капсули и не се занимавах всяка вечер.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Kaлoянa]  
Автор whitelilly ()
Публикувано22.05.11 21:11



Благодаря, Калояна. А откъде се снабдяваш с капсулите? За пръв път ги виждам. Има ли ги в аптеките?

В краен случай - от чужбина?

Редактирано от whitelilly на 22.05.11 21:33.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: whitelilly]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано22.05.11 21:48






има и други сайтове, но амазон мисля, че доставя единствено в България,
и като поръчваш, си вземи номер 00, малко по големички са от 0, аз от тях ползвах и си поръчай поне 500 бройки в пакет, ето как изглеждат и точно сайта, успех

Не си губи времето в българските аптеки, няма ги.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Kaлoянa]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано22.05.11 22:10



искам да те попитам ако ги поръчаме от амазон, каква е цената на доставката, до колко време идват и дали ги доставят навсякъде?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: ^luckyluchano^]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано22.05.11 22:21



знам, сигурна съм, че в България се доставят, в щатите поръчка над 25 долара е безплатна, но на територията само, за извън държавата има доставка, но на тази тежина, (много са леки) със опаковката едва ли ще има и 500 грама, мисля, че не повече от 10-12 долара. Поръчката я направете не експресна, а обикновена, която също е бърза, само е разликата в парите. Ако можете да направите двете една поръчка ще ви излезе по евтино, защото до 2 кг пакет цената на пакета е една и съща, имам предвид, че ако двата пакета ги сложат в една доставка за вас ще бъде по изгодно. Това е само предложение, разбира се вие си решавате.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Kaлoянa]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано22.05.11 22:39



Калояна, ти с каква диагноза си? как ти се отразява газта?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: ^luckyluchano^]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано22.05.11 22:50



моя проблем беше на шийката на матката, оперирана съм в България, но живея в щатите. Преди 2 години пих по схема газ, но от миналата година имах завишени чернодробни ензими и тъкмо спаднаха (бях планирала отново да направя един курс със газ) получих панкреатични кризи и сега пък там ензимите достигнаха рекордни нива. През април и май получих 5 пъти кризи от които 3 пъти в бърза помощ и един път в болница, сега съм на строга диета, чакам да се успокоят нещата и не съм се отказала от газта, просто немога да намеря подходящ момент за себе си. Аз я понасям добре, пия я със желатинови капсули, както описах по горе.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Kaлoянa]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано22.05.11 22:58



да, разбирам. аз дори ще поръчам капсулите на моя близка от САЩ, която в момента е там,иначе предните години и аз бях там, но за съжаление сега не съм,радвам се, че поне ти си там, защото там отношението към пациентите е на ниво.Значи ако АСАТ И АЛАТ са в норма говори за нормални функции на черен дроб и може да се опита с газта.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.05.11 23:23



Постингът е на ^luckyluchano^ и е преместен от темата "Гладолечение с вода":

"dea123, не знам дали темата е още активна,но реших да пиша, защото прочетох интересни неща. Ти споменаваш, че си била отписана, така е и в нашия случай и не знам - под въпрос са метастазите в черен дроб, а ти говориш, че си имала такива навсякъде. Прочетох, че си прилагала лечение с газ - как ти се отрази при мета в черен дроб?"

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.05.11 23:28



Съмнявам се, че Деа ще се включи, защото отдавна не е влизала в Клуба. Самата тя смята, че лечението с газ не пречи на черния дроб. Направете справка в книгата на Г. Малахов, там е описано подробно:



При спешни случаи Деа препоръчва методът на Шевченко (за него сме писали тук, има го и в Гугъл).



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: ^luckyluchano^]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано22.05.11 23:39



да, така може, но ако са разрешили ваксината на Коули в България защо не се позаинтерисуваш, незнам за теб ли става въпрос или за близък и къде е рака, тумора, кой стадий е, но прави нещо. Защо не опитате лечението на Шевченко, има го описано във темата за алтернативите - закованите теми на първата страница. Колкото до американската медицина - моето мнение се разминава с твоето, защото всичките тези кризи дойдоха от лечение на ухо, че дори и операция и 40 дневен маратон с антибиотик със цефаликсин, така, че нито ухото ми се оправи (напротив влоши се, вероятно ще има и втора операция) и ми предизвика кризи в стомаха, злъжчката, черния дроб, панкреаса и като капак на всичко хидронефроза на десния бъбрек, целия храносмилателен тракт е съсипан, отровена съм от химия, а сега на къде ... си задавам аз въпроса. Да, имат хубави болници, имат и хубава апаратура, но само в болниците, по другите офиси апаратурата е остаряла, неточна. Но ако лекар с грешна диагноза и грешно лечение ти съсипе здравето - при това уж специалист за какво говорим. От тук пък хората търсят спасение в други държави и не са доволни нито от лечения, нито от лекари, но това е друга тема. Тук всичко се прави за пари, дори и ненужни операции. Медицината е бизнес тук и като всеки бизнес парите са определящия фактор, а знанията и възможностите на лекарите са силно занижени. Намират се тук - таме специалисти в истинския смисъл на думата, но до тях неможе да се стигне, те са за друго ниво хора, по специални здравни иншуранси работят и обикновения човек няма достъп.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Kaлoянa]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано22.05.11 23:51



Става въпрос за баща ми, първичния тумор на кожата беше на гърба, после се появи в тънките черва и е под съмнение за черния дроб-едни твърдят, че е мета, други, че е хемангиом. За ваксината на Коули не съм чувала, интересувах се от експериментални лечение и ваксини, но всичко се прилага в чужбина, ако питаш някой тук в онкологията при споменаването на дианозата ще ти се изсмее.Ще видя за Шевченко, благодаря!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: ^luckyluchano^]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.05.11 00:00



Преди около 2 часа писах в темата за Ваксината на Коули - има вече разрешение за експериментирането й у нас.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано29.05.11 05:36



Ето това намерих и го препечатвам



Re: Лечение с газ.

Мнениеот sunnyday » 20 Юли 2010 23:22
Эдрасти,чела съм че гаэта помага при лечение на онкологични эаболявания.

"С лечебна цел газта за осветление са използвали нашите деди и баби,а днес и учените потвърждават нейните лечебни свойства. Тя разтваря и убива микроорганизмите, гъбичките, има противопаразитни свойства. Газта разрежда лимфата и помага при лимфен застой, очиства кръвта, има загряващо въздействие и способност бързо да прониква в тъканите на организма. С успех се използва и при онкологични заболявания.

Употребата й обаче изисква внимание и знания.

Използва се естествената газ за осветление като продукт на нефта, а не синтетичната. Тя обаче трябва предварително да се пречисти и прецеди с помощта на медицински въглен, памук или чист речен пясък. В домашни условия може да се да се използва и следният начин: взима се 3-литров стъклен буркан и в него се налива 1 л газ и 1 л затоплена до 70 градуса вода, затваря се с капачка; след това съдържимото добре се разклаща в продължение на 2-3 минути и се оставя. Газта е по-лека от водата и изплува на повърхността - именно тя се отлива, може с помощта на маркуч. Да се внимава да не се отлива образувалите се утайки на границата между водата и газта. Процедурата може да се повтори и потрети, докато не се образува добре очистена газ.

Още по-силно лечебно и противораково действие има настойката на зелени орехи в газ. Взимат се 10 млади зелени орехи и се смилат с месомелачка, след което се заливат с три чаши очистена газ; сместа стои в стъклен съд на тъмно в продължение на 10-14 дни, а останалите до 40 дни - на светлина. Филтрира се през марля.
Газената орехова настойка се използва за профилактика и лечение.

За профилактични цели се започва с 1 капка от настойката, разтворена в 100 мл вода и се пие половин час реди храна, всекидневно увеличавайки с още една капка до 24, а след това се намалява от 24 до 1 капка. Прави се месечна почивка и курсът може да се повтори.

При онкологични заболявания се използва лечебни курсове, съобразени с лунния цикъл. От новолунието до края на лунния месец всеки ден се взимат по 1 чаена или 1 супена лъжица настойка /дозата зависи от тежестта на заболяването и поносимостта/ 3 пъти на ден 20 минути преди храна, без вода.Следва почивка един лунен цикъл от новолуние до новолуние. Повтаря се още 2 такива курса, което трае някъде до половин година.

Трябва да отбележим, че използването на газ за лечение на ракови заболявания е само част от комплексното лечение.

Освен това трябва да се отчита и индивидуалната поносимост, състоянието на бъбреците и ред други показатели. Ето защо прегледа и консултацията на болни, решили да употребят газта за лечебни цели е препоръчителна, а в повечето случаи и задължителна при лекар природолечител."

Една жена се иэлекувала от рак благодарение на следната рецепта:

"Купуваш от железарски магазин една бутилка най-обикновена газ за осветление. От аптеката вземаш два пакета медицински въглен на прах. Вземаш и плътна медицинска филтърна хартия (от някоя лаборатория, все ще намериш). Сипваш в газта двата пакета въглен (то шупва)и правиш четирикратно пречистване - четири пъти пречистваш сместа, като всеки път сменяш филтъра, докато остане бистра течност. Тази течност (газта) се пие в продължение на 42 дни по една чаена лъжичка 30 минути преди ядене. Пие се 6 седмици (42 дни), след това пускате изследвания на кръв и урина. После, веднъж годишно се прави профилактично пиене в продължение на 2 седмици - веднъж дневно по 1 чаена лъжичка."

Преди да предприемете каквото и да е било е редно да се информирате максимално эа полэата и вредата от даден метод на лечение и да бъдете под лекарски контрол!





още за газта,

още за газта

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор whitelilly ()
Публикувано29.05.11 12:38



jull, какво пише на бутилката газ, която купуваш от железарията? Има ли различни марки?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор plamiluch-204388 (непознат )
Публикувано29.05.11 12:43



Лили, ние си купихме газ на фирма Декоратор - пише само за осветление.Доколкото разбрах от Бубето това е много важно, да не е и за разреждане, а само за осветление.Пречистихме я по схема на Бубето и започнахме да я даваме на баща ми.Успех



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: plamiluch-204388]  
Автор whitelilly ()
Публикувано29.05.11 13:21



Благодаря!!!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: plamiluch-204388]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано29.05.11 13:43



Здравейте!Искам да ви попитам, всички вие,които сте прилагали лечение с газ.Баща ми от вчера пие газ и има съмнения за мета в бял и черен дроб. Оплаква се от болка под гърдите в дясната част на тялото.Това е от вчера, казва, че не е постоянна, но като се движи е нетърпима.дадох му обезболяващо.Междувременно му е подут крака, правихме компрес с газ,мисля, че може да е свързано с белия дроб тъй като доколкото разбрах има кръв и то съсирена.според вас може ли да е тромб или просто оток на крака.а болката дали може да е предизвиканата от активен процес от лечебната газ.това, че газта работи? Моля ви помогнете ми!

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: luckyluchano]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.05.11 14:02



Газта няма общо с болката в гърдите и съсиреците вътре. Въобще тромбите са лоша работа, търсете специалист, който да каже какво да пие /нещо за разреждане на кръвта/.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано29.05.11 14:27



Не, аз не мислех, че газта влияе на съсиреците.Но съсиреците се дължат вероятно на туморни клетки, които се разпространяват по повърхността на плеврата и протича възпаление и си помислихк, че болката може да е дължаща се на атакуването на тези клетки от газта.не знам, не знам

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Авторdimitar (Нерегистриран)
Публикувано29.05.11 14:55



Докато го намерите този специалист може да се доверите на употребата на ленено масло за разреждане на кръвта. Маслото на което трябва да заложите задължително трябва да е в тъмно стъклено шише и да е студено пресовано.
Вземайте по 2-3 лъжици дневно.
Препоръчително е ако пациента няма високо кръвно да прави свещ за около 5-6 минути дневно. Ако не може да се държи самостоятелно то да ползува помоща на близките или да се опира на стена. Постепенно се постига отначало е трудно.
Желая Ви късмет!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: luckyluchano]  
Автор whitelilly ()
Публикувано29.05.11 16:16



Фраксипарин или аспирин за разреждане на кръвта. Добре действа и пречистване с дафинов лист. Рецептата е 4 г се заливат с вряла вода в термос и се държат 8 часа. Прецежда се и се връща в термоса, и се пие в малки количества през целия ден. Наведнъж предизвиква кръвоизлив!!! Това се повтаря три дни и може след това след една седмица още три дни. Прочиства кръвта и костите. Едновременно с това да не се приема аспирин, антибиотиц, алкохол и за предпочитане е храната да е вегетарианска.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: whitelilly]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано29.05.11 20:36



Благодаря ви на всички за съветите!Аз обаче не съм сигурна дали трябва да се пие нещо такова, може би е по-добре консултация с лекар, вече и аз не знам наистина положението е много тежко!

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: luckyluchano]  
Автор whitelilly ()
Публикувано29.05.11 20:55



Наистина, не трябва да давате за разреждане на кръвта без консултация с лекар - направете я. Може би даже Бърза помощ при вашето положение.

Редактирано от whitelilly на 29.05.11 20:58.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: whitelilly]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.05.11 22:48



Постингът е на Valentina6803:

Здравеите.Пречистих газ три пъти през мед. въглен и един път само през филтарна хартия но тя пак си жълтее малко.Дали ще има някакъв проблем или трябва пак да я минавам през мед.въглен.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор whitelilly ()
Публикувано12.06.11 17:32



Ако газта изгаря при външно приложение, не действа ли така и на стомаха? Или при малки дози не се усеща?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: whitelilly]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.06.11 18:13



По принцип е така. За това се започва с две три капки върху бучка захар, която се смуче. Ако усети човек, че има проблем, може да пие малко зехтин преди газта. Аз лично махнах захарта още първия месец и започнах директно от лъжицата да я пия. В момента даже лъжица не ползвам, една глътка от шишето и готово.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано12.06.11 21:08



Знам, че сигурно ви се струва налудничаво,но пак да ви питам.Всичко е строго индивидуално, но при сериозни проблеми с белия дроб до колко време може да се забележи резултат при болен.Задавам въпрос, на който най-вероятно няма отговор, но не губя нищо, ако ви питам. Извинете ме предварително. Доколкото знам белия дроб не е орган, който се самовъзстановява за разлика от черния дроб, да губя ли надежда? Помогнете ми, моля ви! Някой редувал ли е газ с метода на Шевченко или ХУлда Кларк? Какво сочи вашия опит?Благодаря, желая здраве на всички!

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: luckyluchano]  
Автор whitelilly ()
Публикувано13.06.11 23:09



Може би няма кой да ти отговори, не всички с личен опит четат форума, или го правят редовно. При Деа е бил засегнат белия дроб, пиши и - тя има опит и сигурно ще го сподели.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано13.06.11 23:14



бубе, исках да те питам правиш ли тази рецепта с плавун и решетка за пречистване след като пиеш газта или не? и какво друго правиш за да се прочистваш след газта?

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: vesi_na]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.06.11 23:17



Веси, нищо специално не правя. Просто продължавам със следващата добавка.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано13.06.11 23:24



ооо, супер щото се чудех дали да трс и билки или може и с добавкште, тове е чудесно


благодаря бубе

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: vesi_na]  
Автор whitelilly ()
Публикувано14.06.11 09:10



Доколкото разбрах, рецептата с плавуна е за метастази, не за пречистване от газта.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор plamiluch-204388 (новак)
Публикувано14.06.11 09:28



И аз така разбрах за плавуна, че е за метастазите.А за пречиствне от газта трябва да е свързано може би с пречистване на черния дроб, ако той се е натоварил.така си мисля аз ...



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: plamiluch-204388]  
Автор whitelilly ()
Публикувано14.06.11 09:56



Може би не се прави пречистване от газта - само регулиране на дозировките и почивка.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: whitelilly]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано14.06.11 10:20



не може ли рецептата със сока от портокалите и лимоните :) 2кг портокали и 1 кг лимони се разреждат с 2литра замразена и размразена вода и се изпива за деня? как мислите?

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: luckyluchano]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.06.11 10:46



Тази рецепта се ползва за изчистване на лимфната система когато има отоци от задържане на лимфна течност. Не пречи обаче да се прави и след прием на газ.

Поне е вкусна.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор plamiluch-204388 (новак)
Публикувано14.06.11 10:48



Да, да, той я изпи онзи ден тази рецепта, незнайно как , но успя.Всичко е насила и все не иска.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано14.06.11 12:00



Колко често може да се прилага тази рецепта? едва ли вреди?

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: plamiluch-204388]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.06.11 15:18



Браво, че е изпил всичкото това! Със сигурност е приел голямо количество вит. С (и не само!)
А какъв беше резултатът? Adiortori, след като я направи, беше очарована!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 14.06.11 15:32.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор plamiluch-204388 (новак)
Публикувано14.06.11 15:28



Ами честно казано не забелязах някакъв голям ефект от цялото това количество,но тъй като и крака му беше отекъл, сега малко е поспаднал, нз може и от това да е.Иначе не е ходил толкова често да уринира, както беше писала адиортори и не сме забелязали да изхвърля някакви мръсотии.И въпреки всичко се надявам поне малко да се е попречистил.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: plamiluch-204388]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.06.11 15:30



Не пречи след известно време да повторите. По принцип и самата вода (известна като протиева) е много полезна.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано14.06.11 20:40



прочетох всичко и много ми хареса тази рецепта със сокчетата, трябва да я пробваме и ние....
исках да питам вие за критична ситуация колко продължително бихте препоръчали да се пие газта - 2 седмици, 20 дни, 1 месец???
моля предложете

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: vesi_na]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано14.06.11 22:01



Веси, от всичко казано до тук и от златните съвети на Бубето мисля, че все пак е индивидуално как се отразява на всеки,но е препоръчително месец :))) Благодарим пак на БУБЕТО!!!

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: luckyluchano]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано14.06.11 22:03



мерси лъки, и аз така си мислех като съм говорила с бубето, но исках да чуя и другите какво ще кажат... все пак ще направим месец и ние, от утре почваме и заедно със сементото ще го комбинираме, че пак се чувства много слаб и отпаднал..

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: vesi_na]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано14.06.11 22:09



както си решите, аз не исках да те разубеждавам, просто споделих, че ние го спряхме, за да не стимулираме по никакъв начин "гадните " клетки, единствената ни цел е да ги убием и да ги смачкаме!:)))) успех

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: luckyluchano]  
Автор whitelilly ()
Публикувано14.06.11 23:59



Друг вариант е 40 дни. Мисля, че го срещах, докато се ровех из темите. Успех!!!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор Valentina6803 (непознат )
Публикувано15.06.11 11:49



Здравейте.Майка ми е опперирана 2003 година от рак на гърдата.През месец май тази година и откриха метастази в костите,и започнахме лечение със Зомета.Паралелно с това започнах да и давам газ.Пи две седмици и две почива като през това време пи сироп от черен бъз.Сега пак започнахме газта, но тя се чуства много отпаднала и няма никакъв апетит.Моля някой да ми каже дали това е нормална реакция от газта или е от болеста.Първите две седмици като я пи не беше толкова отпаднала.Благодаря ви.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Valentina6803]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.06.11 12:36



Има такъв ефект от газта, отпадналост. Не се притеснявайте.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор Valentina6803 (непознат )
Публикувано15.06.11 12:55



Благодаря ти Бубе.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано15.06.11 16:39



бубе, като прочетох за това че има отпадналост като страничен ефект исках да те питам дали се преодолява или през цялото време докато пиеш се чувстваш така? че и без това се чувства отпаднал, да знам какво да очаквам

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: vesi_na]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.06.11 17:01



През целия курс съм отпаднала, лошото при вашите близки е, че не се хранят или са на тежки терапии, което усложнява положението. Иначе се издържа, не е приятно.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано15.06.11 18:09



ох, дано да устиска, че това много ме плаши, иначе той си хапва доста, но тази отпадналост...

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Valentina6803]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано15.06.11 19:41



Бубенце, опитвам се да си направя строен режим за намаляване на лимфните възли и да взема най-накрая да влезна в една пълна ремисия /пък после и едно пълно излекуване/и се чудех... Към Новомина мисля да добавя жива вода, а мога ли да го съчетая и с газта?

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: megolina75]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано15.06.11 20:26



Да ти кажа, не ми се връзват трите заедно. Започни Новомина и докато го пиеш 1 месец, направи 14 дневен курс с газ, останалите 16 дни продължи със жива вода.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано15.06.11 20:30



Много ти благодаря за отговора! Още утре отивам за газта и дано да успея да я направя като хората



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: megolina75]  
АвторГaбu (Нерегистриран)
Публикувано14.08.11 00:16



Здравейте!Бих искала да Ви помоля за съвет.Майка я оперираха преди 2 месеца.
Беше с рецидив на атипичен менингиом в главата,който за първи път бе опериран през 2005.
Решихме да започнем с газ,но бих искала да ви попитам ,каква схема е подходяща в нейния случай-предотвратяване на рецидив?От 2 дни вече пие по 3 пъти на ден,по 10 капки на прием,т.е. 3 х 10 капки,но тя си мисли,че е много малко.Какво мислите и какво бихте препоръчали?Смятаме след газта да продължим с алоето(по рецептата на Буба).Никъде в клуба неможех да намеря нещо конкретно за тумор в мозъка и алтернативно лечение,а уж прочетох всичко.
Ще ви бъда много благодарна за вашите съвети.Благодаря предварително!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Гaбu]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.08.11 01:47



Здравей, Габи, благодаря ти, че си се постарала да пишеш в точната тема!


За тумор в мозъка може да опиташ с рецептата на Петър Димков:
Ако искаш, може да видиш в томовете му по Народна медицина целия режим от билки и процедури за този вид тумори.

Има и вариант да се налага мястото на тумора с лапа от зелеви листа и листа от бъзак. Може да ги редувате с горната рецепта.

Между другото, като препрочитах старите постинги, се сетих за троскота - този плевел, който всеки гледа да изкорени от градината си... А именно корените му, сварени във вода за около 10 мин., се пият като чай за всякакви тумори!

УСПЕХ!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
АвторГaбu (Нерегистриран)
Публикувано14.08.11 09:34



Благодаря ти много за бързият отговор.Първоначално бяхме почнали с капсули бъзак и кайсиево масло,но на нея все и се струва недостатъчно,та затова почнахме газта. Купих и 3те тома на П.Димков,но доста от билките ,които той използва неможем да намерим

.Сиропа от Бъзака ще го направим сега,но тя иска да си взема въпреки всичко и газта.Затова и питах за някаква препоръчителна доза.Благодаря ти от сърце!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Гaбu]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.08.11 09:53



За газта има една схема до 24 капки и обратно (с нарастване по 2 капки на ден). Другият вариант е чаена лъжица сутрин и вечер. Това за профилактика. При лечебна доза може да се стигне и до супена. И тук, както и в повечето случаи, ориентирът е индивидуалната поносимост. За предпазване на лигавицата на стомаха и неутрализиране на токсините от газта, се препоръчва изпиването на лъжица зехтин или нерафинирано олио (шарлан) преди газта и чаша мляко - след нея.

Колкото до билките, не знам дали сте търсили в билковата аптека на ул. "Поп Богомил" 38 в София. Там има почти всичко. Друг вариант е да се свържете с внука на Петър Димков (д-р Петър Димков, офталмолог, ирисов диагностик и фитотерапевт), който може да ви даде готовите смески. Ако решите да го търсите, вижте в Гугъла или пишете тук, да ви пратя телефона му.

Хубаво е, че жената има желание да се бори! Браво на нея и стискам палци!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
АвторГaбu (Нерегистриран)
Публикувано14.08.11 09:55



Jull,видях също така в един постинг,че разполагаш с координатите натози ученик на П.Димков.Дали ще е възможно да ми ги дадеш?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Гaбu]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.08.11 10:05



Имаш предвид Георги Петров от с. Радуил ли?
Не знам как да ти ги пратя, не си регистрирана.
Най-добре се регистрирай или остави имейл.



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 14.08.11 10:07.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
АвторГaбu (Нерегистриран)
Публикувано14.08.11 10:41



Здравей отново Jull!Нямам думи да изразя благодарността си!И майка и тя те поздравява и ти пожелаваме на теб и на семейството ти да не се отървете от здраве!!!
Имейла ми е:gabysik@yahoo.com
Прати ми и на внука на П.Димков и на другия билкар координатите.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Гaбu]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.08.11 12:08



Изпратих ти ги!
УСПЕХ и ни дръж в течение!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор Gabi_70 (оптимист)
Публикувано14.08.11 14:10



Получих ги!Благодаря ти!Още утре ще звъннем!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор renneta krasteva (непознат )
Публикувано26.12.11 23:05



здравеите много се радвам 4е намерих тази тема исках да попитам вси4ки вас-дядо ми е мнг зле сас черниа дроб и сега му откриха и разсеики на белиа дроб,дали газта 6те помогне,молиа ви кажете мнение,благодаря



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: renneta krasteva]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.12.11 08:36



По принцип се счита, че при увреден черен дроб газта е противопоказана, защото тя е вид природна отрова. Въпреки че химиотерапията, която е много по-силна, се прилага и в такива случаи. Както и отровата от син скорпион. Така че ако искате да опитате с газ, започнете съвсем предпазливо и отначало в минимална доза, като следите състоянието на човека. Препоръчвам и метода на Й. Будвиг с извара и ленено семе/олио, който действа много добре на черния дроб. Правете му сокове от цвекло, моркови и ябълки, сироп от черен бъз и зелен чай - те са противоракови и укрепващи имунната система.

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор renneta krasteva (непознат )
Публикувано28.12.11 01:07



Благодаря ви много

а може ли да ми кажете пове4е за този метод или да ми дадете ниакакав линк

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от renneta krasteva на 28.12.11 01:11.</EM></FONT></P>

Редактирано от renneta krasteva на 28.12.11 01:12.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: renneta krasteva]  
АвторJujka68 (Нерегистриран)
Публикувано10.01.12 09:12



Здравейте! Баща ми е с дребноклетъчен карцином на бял дроб от август 2009 год. Премина през 2 химиотерапии и 21 дневен курс на лъчетерапия, беше относително добре до преди 2 месеца, но започна да прави изливи и състоянието му се влоши много след пункциите. Започнахме лечение с газ от 03.01.2012 г. Тези дни прекарва времето в сън и е страшно отпаднал, с кръвно 90/60 и не приема почти никаква храна само по 2-3 лъжици козе мляко и вода. Газта е последното нещо на което се надявам, но започвам и да се страхувам да не му навредя повече - дали да продължаваме? Споделете моля Ви опит и по-скорошни впечатления от това лечение. Желая много здраве на всички.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Jujka68]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.01.12 09:42



Здравейте, газта няма как да му свали кръвното и да го държи сънен. По скоро това се дължи на развитието на болестта. А и без храна и вода, кръвното ще е ниско. Потърсете течна високобелтъчна храна. Фризубин, Нутрикала е на прах, но също е добър.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Авторjujka68 (Нерегистриран)
Публикувано10.01.12 09:55



Много Ви благодаря още сега ще отида до аптеката. Вчера опитах с белтък от яйце, но искам нещо което ще действа по-бързо, а съм блокирла и не се сещам какво да правя. Да Ви питам и за женшен - да давам ли? Някъде прочетох, че за онкоболните и пчелните продукти не са препоръчителни.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: jujka68]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.02.12 14:12



Появи се дестилирана газ от Германия. Ето снимки и линк:





Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 27.02.12 14:12.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор Severina_sil-207606 (непознат )
Публикувано07.03.12 12:43



Видях я в другата тема. Благодаря! Обаче никъде не пише какво съдържа, какви въглеводороди, с каква Ттопене, има ли ароматни.... ? При всички случаи ми се струва по-подходяща от тази на "Мегахим".
Мисля обаче, че пускането и в свободна продажба е някакво, макар и минимално, признание за ефикасността на метода, което си е своеобразен напредък.





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Severina_sil-207606]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.03.12 12:45



Имах някъде листовката, дамата която я пие ми я прати, но е на немски. Най-важното е, че не мирише.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано23.04.12 14:11



Искам да попитам може ли да се пречисти газ за осветление,защото имам такава?Четох, че трябва за горене.Има ли значение?Ще я ползвам за профилактика.
Успешен ден на всички!

,,Всеки изживян ден е една малка победа!"



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: mammita63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.04.12 14:46



Газ за осветление трябва да пише на етикета. В линка под номер IX съм описала как я филтрирам.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано23.04.12 15:06



Благодаря много Бубе.Ще го направя.
Желая ти успешен ден!

,,Всеки изживян ден е една малка победа"



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: mammita63]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано23.04.12 18:21



Може ли газта да окаже влияние на ТМ. Забелязала съм, че като пие мама газ и после пусни контролни ТМ винаги са по-високи от тези, които има тя обикновено.
Чудя се дали е случайност или има някаква връзка с газта. Някой имал ли подобно наблюдение.





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: nelly_83]  
Авторkoleva (Нерегистриран)
Публикувано23.04.12 22:08



купих една газ,но пише разредител,а не за осветление,та въпросът ми е може ли да се пие.Благодаря предварително





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: koleva]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.04.12 22:32



Не, не може да се пие, мирише на коресилин и има и други съставки.
Търсете такава газ, дето на етикета пише газ за осветление. Последно си купих и филтрирах газ Декоратор на Мегахим Русе.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: nelly_83]  
Автор marata122 (новак)
Публикувано24.04.12 15:30



nelly,какви са обикновено показателите и?
``Заклещила`` съм приема на газ между две контроли.До средата на май ще имам и резултат от прецизен тест.Тогава ще мога със сигурност да ти кажа как стоят при мен нещата.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: marata122]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано24.04.12 16:07



Ами винаги когато пие газ ТМ при майка ми /РМЖ/ се вдигат на горна граница.

Обяснявам си го с това, че газта се води един вид природна ХТ. А всички знаем че при химиотерапия или при висок туморен разпад маркерите се вдигат....... Може и да е просто съвпадение, затова ми е интресно при вас как е.......
Марата122 ще се радвам да споделиш при теб как се движат маркерите след приема на газ.

В този дух да спомена, че когато мама приема други добавки, примерно Германий, ТМ падат и са винаги в най-ниските за нея стойности.........





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: nelly_83]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано25.05.12 11:39



Antioxidants are important additives in gasoline. These antioxidants prevent the formation of gums that interfere with the operation of internal combustion engines.





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: krasiva]  
Автор nadinnadin (непознат)
Публикувано30.05.12 22:54



Здравейте,
Изчетох почти всичко по темата, но явно съм пропуснала някои постинги .
Извинявайте ако се повтарям но искам да попитам - колко време преди химиотерапия трябва да се спре приема на газ.Разбрах каква е схемата, колко време се пие и колко почива,но това не ми стана ясно. На майка ми й предстои химиотерапия за метастази в бял дроб след иколо месец
Поздрави



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: nadinnadin]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.05.12 08:36



Може да направи един курс от две седмици газ, така ще останат две седмици време преди химиотерапията.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор fisoy (непознат )
Публикувано27.06.12 01:38



Бубе, да се включа отново във връзка с тази твоя бележка:
"Не, не може да се пие, мирише на коресилин и има и други съставки.
Търсете такава газ, дето на етикета пише газ за осветление. Последно си купих и филтрирах газ Декоратор на Мегахим Русе."
Преди няколко дни купих същата газ. На етикета пише, че съставът й е минерален терпентин, т.е и това не е традиционната газ за осветление. Доста се рових да търся истинска газ и когато вече реших, че няма да намеря такава, накрая попаднах на една пазарджишка фирма (Сигма ООД), която предлага газ за осветление със състав 100% керосин. Обадих се и говорих с управителката на фирмата, която потвърди, че наистина е керосин, който купуват от рафинерията "Лукойл-Нефтохим". Проблемът е, че за София доставят само на една фирма във кв. Враждебна (казва се "Строителни материали"). Обадих се и там и: първо, тази фирма продава на едро, второ - невинаги има в наличност. Попитах дали биха ми изпратили по куриер, но като цяло нямат такава практика. Жената обаче, като разбра, че държа да е керосин и търся в неголямо количество, сама се сети, че ми трябва за лечение (дори ми препоръча да чета Х. Кларк и други неща

) и обеща да ми изпрати по човек, който ще пътува до София. Според уговорката, днес трябва да я получа и ако стане така, ще пиша това ли е, което ни трябва или трябва да забравим и за този вариант.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: fisoy]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.06.12 09:01



Ти си поровила повече от мен и си сигурна, че е тази газ.


Тъй, че действай смело. Пак повтарям, още с отваряне на бутилката разбирам дали става за пиене по мириса, след това филтрирам.

Нали видя, че има и немска газ, продавана официално.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 27.06.12 09:02.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор fisoy (непознат )
Публикувано28.06.12 00:17



Днес взех газта, пише че е керосин, мирише подобно на нафта с жълтеникъв цвят. Няма изгледи да се окаже разредител. Да видим, ще се ползва от няколко човека, един от които с опит в лечението с газ - лекува хора с билки и други леснодостъпни и евтини средства, едно от които е газта. Ако и той ми даде добър отзив, значи не сме сбъркали продукта.





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано03.07.12 13:48



когато човек е на химиотерапия коя от схемите за пиене на газ е най-удачна да се прилага? И по кое време след и преди химиотерапията?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: maribob]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.07.12 16:06



Газ не се приема по време на химиотерапия. Поне две седмици след последната вливка.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано03.07.12 17:24



Благодаря ти много за бързия отговор ! Ние за 3-години минахме през рак на ларингса ,две операции на бял дроб,междувременно лъче и химиотерапия. Сега сме след втората операция на бял дроб на втори курс химиотерапия, но от няколко дена ръката започва да му отказва не може да я контролира. Опасяваме се че има нещо в главата отчаяни сме вече и не знаем кой е правилния път.Ако ти или някой във форума има някакви идеи моля да ги сподели с нас!! Благодаря предварително !!!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: maribob]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано03.07.12 19:09



Всички възможности вече сте изчерпали. Надали някой ще си играе вече. А и газ и химиотерапия е като да се давиш и да питаш коя минерална вода да пиеш.
Виж клипчето на страницата и да знаеш, че от това вожеш да взимаш с огромни количества. От H2O няма да се отровиш. Къпане също по пет пъти на ден. Също душ и струята да ти бие в метастазите. С часове ако трябва.
Обаче водата е в Южна Америка, Екстрасенската, която зарежда такава вода от Камено я банваха тука, а машина за такава вода никой не иска да прави. Какво да ти кажа тогава. Ами питайте лекарите те дали ще кажат нещо във ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ, но да знаеш, да отваря главата никой вече няма да се навие и срещу пари



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: krasiva]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано03.07.12 19:11



Опа, забравих линка






Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: krasiva]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано03.07.12 22:26



Не разбрах точно какво ми казвате ,може би защото вече съм се предала , не искам да се примирявам с края може би има още някаква надежда !



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: maribob]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано03.07.12 23:10



Хората в клипа го обясняват със свободен водород, макар и да не е точно така. Просто ти трябва нещо което болният да приеме в огромни количества без странични ефекти. Химия не ще да е, радиация не ще да е, пак да го оперират силно се съмнявам, че някой ще се съгласи, дори и да си платите, значи може да го спаси само това във водата от клипа от линка, но в огромни количества.
Кога разбрахте, че традиционната медицина не повлиява тумора. Или още не сте напълно сигурни



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: krasiva]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано03.07.12 23:18



При първата химиотерапия вместо да спре поне да расте метастазата беше порасла и затова оперираха на втората хт помолихме да сменят курса на лечение но той става по зле. Не разбрах точно за какво става въпрос в клипа но утре ще го изгледам по задълбочено и ако не го разбера отново ще пиша тук . Благодаря ви много за сега за отделеното внимание! Лека и спокойна нощ!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: maribob]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано04.07.12 10:43



В клипа се казва, че водата от този ручай в Южна Америка е с десет пъти повече свободен водород от нормалната вода. Свободният водород се свързва с свободните радикали, предимно активен кислород и така се превентват и лекуват огромно количество заболявания.
Това е доказано, дори и конски дози от други антиоксиданти, като витамин це, ще имат някакъв положителен ефект. Но най-конски дози може да се приема нещо с нулева токсичност, примерно вода.
Сега недоказаното, което ще ти го докажа без нищо да ти искам, ако си навита да четеш и се учиш. Значи, водата от извора може да се направи не десет пъти по-силна от обикновената, а сто или хиляда. Но това не може да стане с апаратите за жива вода, които работят с електроди, а може и да може, ако вземеш един тон вода и го разделиш на жива и мъртва и после живата пак я разделиш на жива и мъртва и така, докато ти остане от един тон един литър. Но не това ми е идеята. Водата от клипа е просто заредена с ефир, който е уплътнен вътре. Когато я пият хората си оплътняват ефира в собствените тела и най-вече на водата, която е свързана с ДНК или поне е около нея. Високото налягане на ефира кара всички атоми, молекули да се въртят с нормалната си скорост и да се свързват или отблъскват както е в химията, според това дали се въртят в еднакви посоки или в различни посоки. Това се получава чрез електроните в най-външната част на атома, които са присъединени вихри от ефир към основния вихър, който е протона с формата на тороид, тоест поничка, който е свръх уплътнен ефир.
Тоест обяснението, че водата била пълна със свободен водород може да се сведе до идеята, че е пълна с ефир.


Paparosko, който е конформист и зубър ми написа

С тая твоя машина доникъде няма да я докараш.
Ти уж се пишеш умно момче, ама не можеш да вденеш, че каквото и да прави машината не е в състояние да достигне, камо ли да надмине силата на мисълта, която владее всеки от нас и не напразно се казва, че хората са богове и всеки от нас твори действителността.

Специално за рака - тежко заболяване, което е настъпило вследствие на сгрешен модел на мислене, на говорене, на действие. Машината няма да промени модела на мислене, на говорене, на действие. Те точно за това идва и болестта - да ти удари камбанката, че е време да промениш МОДЕЛА!!!

Разбираш ли джанъм?!



И това може да се сведе до дефицита на ефер в раковите клетки, защото сърцето концентрира ефир в кръвта, а мозъкът го разпръсква във вид на мисли, дори и телепатия. За доказателство е факът, че еритроцитите са клетките с най-голям повърхностен заряд и форма на поничка, но без дупката в средата.
За да се спаси човек в толкова напреднала фаза трябва да си направиш машина, която да концентрира ефир във вода, която да се пие, къпе, насочва със струя с часове към метастазите и дори човекът да спи върху машината, докато тя работи.
По отношение на проблемите при първата хт мога само да кажа, че масата на тумора може видимо да намалее, но не заради намаляване на броя на раковите клетки, а заради други клетки, които образуват самия тумор, като беле кръвни клетки, мастна тъкан, друга тъкан.
Ако тръгнеш да правиш такава машина ще ти трябват или 6-10 хилки и да си купиш подобно нещо, което после да модифицираш и форсираш като за терминално болен, или много четене и труд в нища които са ти напълно нови, като заваряване, хидравлика и други. За съжаление и аз хал хабер си нямам от тези неща.
Друг вариант е да помолиш Надя Андреева от Камено безплатно да зарежда вода с ефир, но за човек това е изтощително.



Друг вариант са тримата индийци в Пекин.

Отново използват ефир, като го концентрират в тумора, но така си изцеждат сърцата, могат да получат инфаркт. Накрая ръцете им треперят.
Друг вариант е силни болкоуспокояващи, като опиуидните аналгетици, които да подтиснат дишането и сърдечната дейност и да го пишете, че е било с пълвоначалната идея да се спре болката, но нещо се е объркало, заради многото странични ефекти на морфина. За това не се лежи в затвора, даже не е и непредумишлено убийство, ако първоначалната идея не е за евтаназия.
Иначе в Холандия и Белгия е разрешена евтаназията и пасивна и активна и асистираното самоубийство, а в Швейцария само асистираното самоубийство. У нас и двете са забранени. Обаче и двете са много скъпи. Тъй, че най-евтина излиза сама да си направиш машина, което е и съвсем законно, но дразни фармацевтичните бизнеси. Примерно тримата индийци лекуват 180 заболявания и още



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: krasiva]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано04.07.12 11:07



Не знам с мъж или с жена разговарям ,но искам да кажа че все пак това писмо ме зарежда с надежда ,защото все пак той не е залегнал.Не е на легло но страха ,че и това ще се случи ни кара да се хващаме за всичко като удавник за сламка. Бих искала да мога да си направя тази машинка но едва ли бих успяла .Не знам лутаме се в търсене на бялата лястовица може би първо ще направим скенер на главата за да се потвърдят или отхвърлят подозренията ни и след това не знам . Ще се опитам да се свържа с тази надя и да видим .Благодаря ти за изчерпателността ,личи си че си доста начетен и образован човек още веднъж Благодаря !!!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: krasiva]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано04.07.12 12:23



Искам да знам твоето лично мнение за Надя Андреева . Понеже някак си ви вярвам кажете ми вие от личен опит ли ги знаете всички тези неща ? Болен ли сте ?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: maribob]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано04.07.12 15:50



Ами, да не прозвучи обидно, но с моя коефициент на интелигентност няма как да съм болен. И аз се изморявам, и аз преяждам, и азси разбърквам процесите в тялото, ама след това отивам на 1800 метра надморска височина и се изкъпвам в някоя река. Няколко дена ям по 80% плодове и всичко пак се балансира.
Не съм и медицинско лице и затова не ме слушай какво говора, но вземи и прочети някой учебник по медицинска физика и биофизика и там ще видиш, че ВСИЧКИ живи организми се хранят с нещо за ядене и докато го разграждат произвеждат хаос. И им трябва нещо което да го балансира този хаос. Това нещо си го вкарват отвън и то се нарича негентропия или негативна ентропия. А само ефира има обратна ентропия. Нещата, които виждаме като светлина и топлина имат положителна ентропия.
Надя Андреева много се изнерви като публикувах тук разговорът ни по скайпа, но не е лош човек и работи безплатно. И аз работя безплатно, затова и е това просветление при мен. Все отнякъде трябва да се плати на хора като нас и парите ни идват като ползи от трето място.
Надя Андреева ми каза, че туморите първо стават от злокачествени на доброкачествени, а после, ако се продължи с водата съвсем изчезват и нищо не остава. Точно както в клипа с тримата индийци в Пекин.
Значи, действай за сега така, а ако не потръгне и съвсем се отчаяте, се съберете цялата рода на съмеен съвет и обикновено винаги има един с повече пари, я в чужбина, я с бизнес, и го изврънкайте за шест хилки и си купете машина, защото както ми звучите не сте се съвсем панирали. При добра машина му трябват поне шест месеца още живот, но това са само теоретични спекулации. С такова чудо още никой не се занимава.
Да знаеш, аз давам само идеи, не давам гаранции, че няма да си загубите парите на вятъра. Отговорността си е ваша. В това аз финансов интерес нямам.
Пробвайте нещо друго, примерно алое вера или тибетски билки, или китайски гъби, или каквото и да е там и ако още са ви останали пари накрая пробвайте и това с ефира.
Аз заминавам на практика в една болница да бърша задници и да оправям легла. Явно толкова съм квалифициран, а можеше и още. Най- вероятно няма да мога да пиша, но ако забраните нерегистрирани да поустват, хора като 2smart4all ще си запазят идейте само за себе си и така ще загубят всички хора.
Иди в Rutracker и изгледай видеолекциите на Ацюковски по ефирна газова динамика и още



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: fisoy]  
Автор fisoy (непознат )
Публикувано11.07.12 01:16



Да се самоцитирам: "Днес взех газта, пише че е керосин, мирише подобно на нафта с жълтеникъв цвят. Няма изгледи да се окаже разредител. Да видим, ще се ползва от няколко човека, един от които с опит в лечението с газ - лекува хора с билки и други леснодостъпни и евтини средства, едно от които е газта. Ако и той ми даде добър отзив, значи не сме сбъркали продукта".

А сега да кажа какъв е резултатът - нали все пак темата е за газта.
Преди три часа се чухме с билкаря, който много успешно назначава и керосин под различни варианти. Човекът ми каза, че когато е направил стандартната процедура за прочистване, в тази газ не е имало нищо, което да излезе като шлака, мътилка и или нещо друго (чак ми прозвуча невероятно). Тук трябва да спомена, че неговият метод е по-различен от описвания тук с филтърната хартия и активния въглен. Той го прави с гореща вода (60-70 градуса) - колкото керосин (газ), толкова вода. Смесва ги в стъклен буркан с винт и интензивно ги клати 4-5 минути. След това оставя течностите да се разделят, като водата пада най-отдолу, отгоре остава керосина, а по средата - слой с мътилка. Внимателно изтегля керосина с помощта на маркуче от буркана (като изоставя последния един сантиметър, за да не засмуче мътилката), всичко останало изхвърля. Повтаря процедурата, и ако се наложи - потретва или минава през филтър. Тази вечер ми каза, че още при първото раздрусване не е получил никаква мътилка, което за него е знак, че няма нужда от друго пречистване. Каза само, че не знае дали е дестилирана, но това едва ли е правено от фирмата производител - все пак те продават газ за осветление, не за лечение.

. Така че получих потвърждение за пригодността на тази газ за лечебни цели.
Остава въпросът как човек да се снабди, при положение, че фирмата не извършва доставки до клиенти на дребно, а производствената й база е в Пазарджик. В София само една фирма предлага техни продукти, но се намира общо взето извън града, дори вече не мога да си спомня как точно се казваше (може би беше "Строителни складове"). Говорих с управителката на фирмата производител ("Сигма" ООД) и исках да ми изпрати по куриер за моя сметка, но каза, че от куриерските фирми в Пазарджик не желаят да транспортират пратка с лесно запалими вещества, което е странно, защото съм получавал от друго място с "Еконт" и точно те не са се съгласили - може нещо местните така да са решили, не знам. На мен ми достави по човек, който пътуваше към София, иначе нямало как.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: fisoy]  
Автор mariqdl-209438 (непознат )
Публикувано03.08.12 15:19



Здравейте на всички!Пиша за пръв път,надявам се взаимно да можем да си помогнем в борбата!

Биопсията е излязла с потвърдена диагноза рак на гърдата втори стадий.За сега знаем само че има метастази на кости.Става дума за майка ми.Неин познат и каза за газта и така почна всичко,четене и информация...много полезни съвети си давахте и аз реших по този начин да преборим нещата!
Намерих пречистена газ и почваме,въпроса ми е понеже съм решила да комбинира лечението с газ и лечението с алое (алое,мед и червено вино) които не са съвместими ,как точно трябва да ги съчетая?

14дена газ-14 дена почивка-14 дена алое-14 дена почивка ИЛИ

14 дена газ- 14 дена алое- 14 дена газ-14 дена алое??? А сега де



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: mariqdl-209438]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.08.12 19:01



Второто, прилагала съм го.



"14 дена газ- 14 дена алое- 14 дена газ-14 дена алое?"

Само да отбележа, че като се изпие дозата с алоето, следващата доза чак след три месеца. Между газта можете да давате всичко.

След три месеца газ през две седмици, един месец почивка от газта.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 03.08.12 19:02.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор mariqdl ()
Публикувано05.08.12 22:32



Благодаря Бубе за бързия отговор!


При нас голямо убеждаване пада,майка живее в Сърбия и тъй като повечето време се чуваме по телефона,трудно я навивам за газта,малко я е страх.Изпълнителна е,обаче този сръбски инат....
Леля ми беше донесла преди един месец,някакъв сироп от билки да го пие,правила го една жена,по цяла Европа пращала.Междувременно,само бучката е махната на майка,не са и преписани хапчета а за химиотерапия ще чакаме поне още месец.Тя се чувства по добре от операцията насам.Днес звъня да попитам жената какви билки съдържа сиропа,за да зная дали да го съчетава с газта, и тя ми казва :"МИ,НЕ ЗНАМ ТОЧНО,ТО Е ГОРСКА БИЛКА,НЕ МОГА ДА ТИ КАЖА,ТРЯБВА ДА Я ВИДИШ."
Направо онемях на телефона Тя прави сиропа пак билката не я знае!!!Или не я казва!Но майка се чувства по добре,какво да и кажа?Ако бях на друго място,щях да и се развикам че е шарлатанка И тъка сега маи направихме един голям збирнщайн от лекарства-газта,сиропа,Исияк,и Мумйо пие.И мърмори милата че и е много,в стремежа си да помагаме някога може би прекаляваме и досаждаме ...
Лека,приятна и спокойна нощ ви желая!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор Krasisbg@yahoo.com (непознат )
Публикувано07.08.12 11:08



Здравейте,
Аз съм нова в клуба и за това моля, да ме извините, ако въпроса, който ще задам, вече е бил дискутиран. Както повечето хора тук и на мен ми се налага да се преборвам с рака. Започнах да пия пречистена газ, но ме интересува дали има противопказания за хора с тромбофлебит? Очаквам отговор, за който благодаря предварително!!!!





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: fisoy]  
Автор Bиkи999 (непознат)
Публикувано23.09.12 18:45



Здравей, fisoy!
Интересувам се от лечение с газ. Събрах доста информация и купих газ на МЕГАХИМ Русе, не можах да открия на Сигма ООД Пазарджик.
Снабдих се с всичко необходимо за пречистване (по препоръките на Буба) и тъкмо вече ще отварям бутилката - съпугът ми се появи. Като разбра какви са намеренията ми вдигна мега скандал. Категорично бил против "подобни безумия", както той се изрази. Никак не ми се иска да го тормозя, защото той повече от мен е стреснат от лошата диагноза и предложих вариант да пия от молдовския ТОДИКАМП. С големи резерви прие.
От няколко дни пия по схема ТОДИКАМП, но не съм се отказала от лечението с пречистена газ.
Ти пишеш за билкар, който "много успешно назначава керосин под различни
варианти". Ще бъдеш ли добра да ми изпратиш координати на този билкар.
Мисля да се консултирам с него.
Ще се свържа и със Сигма ООД от Пазарджик, аз живея в Пловдив - не е далече.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор abvgdo (непознат )
Публикувано05.02.13 19:57



Здравей,Бубе
Отдавна не сам ти писала,но ето ,че пак имам нужда от твоите съвети.
На баща ми му откриха рак на белия дроб с разсейки в черния.
Моля те пиши ми може ли да пие и той газ?Той е в Испания и за съжаление там казват,че нищо неможе да се направи.


Назначи ли са му 4химиотерапии,но не дават надежди.
Той се чувства добре.По нищо не му личи,че е болен,но...
Аз вече три години си пия питиетои сам слава богу добре
Вярвам,че газта помага.
Надявам се да му помогне и на него
Чакам съвета ти и благодаря



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: abvgdo]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.02.13 11:55



Здравей, може да пробва, след като му отказват друго лечение. Дори има пречистена газ по горе в темата, която се поръчва. При всички случаи след химиото газта. Може да пробва и с отрова от син скорпион.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 06.02.13 11:57.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор abvgdo (непознат )
Публикувано06.02.13 17:34



Благоря,Бубе
Сега взех преведената епикриза.Пиша ти я,ако ти говори нещо,
моля те кажи ми да се надяваме ли на светлинка в тунела или...


-Пулмонален аденокарцином,стадий T3 N2-3 M1



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор sem77 (непознат)
Публикувано27.04.13 22:30



Здравейте,нова съм в клуба и искам да попитам следното,баща ми е с рак на бял дроб и има 21 дни до последната ХТ,дали можем през това време да направим 14 дневен курс с газ или да изчакаме да приключи ХТ.Ще съм много благодарна ако някой ми отговори!Благодаря,че ви има!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: sem77]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.04.13 13:34



Щом е последна химиотерапия, значи преди нея е имало други и е хубаво да изчакате да свърши и последната терапия и 20 дни след нея да започнете газта.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор sem77 (непознат)
Публикувано28.04.13 22:07



Благодаря Buba67,така ще направим.Прочетох почти всички съвети,които сте писали за лечение с газ и те ми вдъхнаха големи надежди.Баща ми е с плоскоклетъчен карцином , неоперабилен и не сме сигурни доколко ХТ ще подейства,та надеждата ми е газта.Благодаря още веднъж за отговора Buba.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор sem77 (непознат)
Публикувано02.06.13 09:54



Имам едно питане,баща ми в момента пие алое с мед и вино,дали можем да почнем и газта едновременно с това.Моля ако може Буба или някой друг,който има повече опит с газта да ми отговори.Благодаря ви предварително!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: sem77]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.06.13 15:11



Здравей, аз лично ги пиех последователно. Когато пия газ, приемам само нея /пие се сутрин на гладно/, като приключа с нея пия рецептата с алое.
Това не означава, че ако се налага не може да комбинирате.
Но някак лично за мен не знам как си взаимодействат двете рецепти / газта с алоето/ и за това предпочитам да приемам отделно.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор sem77 (непознат)
Публикувано02.06.13 17:30



Бубе, много Благодаря за отговоря,какво щяхме да правим без вас ,без този клуб в който винаги някой е готов да ти помогне!А сега за баща ми,третата ХТ я понесе ужасно трудно.Мина 1 месец,а той тепърва се съвзема от нея и за сега не иска и да чуе.Съгласява се на всичко което му предложим само и само да не ходи на ХТ. Има болки в гърба и много се надяваме газта да помогне за тях.Само още един въпрос\извини ме ако прекалявам\ с каква доза да започнем газта,и по коя схема,а иначе общото състояние на баща ми за сега е добро с изключение на болката и леко затруднено дишане.Въпреки всичко сме големи оптимисти и смятаме,че алтернативните методи ще ни помогнат в тази трудна борба.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: sem77]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.06.13 18:40



Газта винаги се започва с капки. Две или три - гълта /хубаво е след нея да не яде или пие/, ако не може така, с глътка вода или малко залче хляб. Ако му е неприятна миризмата може да слагате газта в празни желатинови капсули. При всички случаи час, даже час и половина след газта да не яде и пие нищо /ще си спести гадния дъх и връщаща се миризма/. На другия ден 6, 7 капки и така до достигане на супена лъжица. Има отпадналост и леко разстройство като страничен ефект, но не е фатално. Схемите са няколко, но препоръчвам да я пиете на две седмици. След това две седмици почивка и така до три месеца. После почивате поне месец.
За болките в гърба - правихте ли сцинтиграфия? Не се притеснявай питай всичко, за това сме тук.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор sem77 (непознат)
Публикувано02.06.13 20:58



Бубе БЛАГОДАРЯ!Сцинтиграфия не сме правили,но на 14 февруари правихме ПЕТ скенер в Турция-Аджъбадем и тогава нямаше нищо по костите дано и сега да е така.Той тази болка я има откакто научихме диагнозата.Всъщност тя беше и една от причините да почнем с изследванията.Още веднъж благодаря!Вие сте най-големия стимул да продължаваме напред.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: sem77]  
Автор sem77 (непознат)
Публикувано03.07.13 19:50



Здравейте!Да докладвам за газта-днес е 19 ден откакто баща ми приема газ по една чаена лъжичка сутрин на гладно.Ще го приема един месец и после ще почива.Положителен ефект има,започна да се храни,а преди това нямаше никакъв апетит.Но се чувства силно отпаднал през повечето време.Притесняваме се и за болката,която понякога е доста силна,а така се надявахме тя да подейства като болкоуспокоително.Моля ви,тези които имат повече опит ми отговорят дали тази отпадналост ще отшуми и дали болките ще започнат да утихват, защото ние наистина вярваме,че газта действа но може би трябва още време!Пожелавам на всички много здраве!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: sem77]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.07.13 21:29



Отпадналостта си я има като страничен ефект. Аз не съм имала болки, та за тях не мога да кажа, но не пречи да си взима болкоуспокояващи. Крачка напред е апетита.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор sem77 (непознат)
Публикувано09.07.13 22:22



Здравейте!Баща ми вдига температура от няколко дни и тя страшно много го изтощава и след това обилно се изпотява и по този начин я смъква.Много е отпаднал.Днес е 25 прием на газта и мислим да спрем и да направим почивка като през това време ще правим тройната комбинация на Хилда Кларк.Много ни тревожи температурата,която е между 37 и 38 градуса.Дали се касае за туморен разпад и как може да се овладее това или става въпрос за нещо друго.Дали е нормално след прием на газ това състояние, а иначе от 2 дни ги няма тези силни болки но ме е страх да се похваля,защото се радваме за едно но се появява друго.Бубе не можах да ти благодаря за отговора,както винаги отзивчива БЛАГОДАРЯ!Ако някой може да ми каже нещо за този туморен разпад ще съм много благодарна,като попитаме лекарите мълчат и нищо не казват!Желая ви много здраве!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: sem77]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.07.13 17:00



Здравей sem77, температурата е сигурен знак за инфекция. Дали е от туморен разпад или нещо друго е трудно да се каже. Дали е нормално при прием на газ не мога да кажа. При мен туморът, макар и 15 см, беше отстранен, при вас не е. Добър знак е, че болките намаляват. Давайте зелени сокове /коприва, лапад, киселец, глухарче, спанак, магданоз, зелени ябълки, въобще каквато комбинация може да набавите/. Чаша от 150 /200 мл е достатъчна на ден, ще му даде сили и енергия.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 12.07.13 17:01.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор Crasiva (ентусиаст)
Публикувано13.07.13 09:56



Изтрито.

Редактирано от Buba67 на 13.07.13 14:09.



Тема Универсалният лечител- Керосинътнови [re: Crasiva]  
Автор kaloyana_-177704 (ветеран)
Публикувано01.11.13 06:00





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: Универсалният лечител- Керосинътнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор fisoy (непознат )
Публикувано30.06.17 20:17



Здравейте!
Виждам, че темата с газта е потънала в забвение. Не зная каква е причината, но ми се струва странно. Преди години това беше много активна тема, много хора споделиха какви резултати са постигнали при лечение с газ и то не само за рак. Чудя се защо сега никой нищо не пише по този въпрос - сигурен съм, че в изминалите почти 4 години (от последното мнение по темата) има натрупан още много допълнителен опит, който би бил от полза за нуждаещите се или колебаещите се дали да пробват този начин на лечение.
Нека сега задам един въпрос. Който полза газ за лечение, каква точно газ използва, от къде се снабдява с нея? Тъй като, когато говорим за газ, разбираме керосин, а не някаква друга нефтена фракция, някой може ли да сподели къде в София се продава газ със съдържание керосин. До този момент аз съм установил само една фирма, но тя не зарежда в София, а доставки по куриер не прави (куриерите отказват да транспортират запалими течности). Та в тази връзка, който ползва газ в София, би ли споделил как се снабдява с нея?
От статията, към която kaloyana_-177704 е дала линк, разбрах, че голямо значение има температурата на кипене на газта. Там се споменава, че най-добрите варианти са онези с температура на кипене между 100 и 200 градуса по Целзий. Дават се примери за подходящи за лечение продукти, които обаче ги няма в България. В статията също така се посочва, че много успешното лечение на Паула Ганер е станало пример за още хиляди подобни на нейното изцеление, а авторът заключава, че тя е ползвала бензин. Цитирам: "Тя си спомнила, че в Източна Европа керосинът бил използван като панацея и започнала да взема по една супена лъжица всеки ден.... Всъщност, тя използвала и препоръчвала да се използва пречистен бензин с интервал на кипене от 100 до 140 ° С, който се прилагал при почистване на рани и като разтворител в лаборатории." За мен е доста объркващо, може би защото нямам нужните познания за въглеводородите. Но така или иначе въпросът откъде да се вземе подходяща газ/керосин или бензин (?) остава. Вероятно и мнозина други си задават подобен въпрос и ще е добре, ако някой знае, да сподели. Благодарни със сигурност ще има!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.