Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
АвторГaбu (Нерегистриран)
Публикувано14.08.11 09:55



Jull,видях също така в един постинг,че разполагаш с координатите натози ученик на П.Димков.Дали ще е възможно да ми ги дадеш?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Гaбu]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.08.11 10:05



Имаш предвид Георги Петров от с. Радуил ли?
Не знам как да ти ги пратя, не си регистрирана.
Най-добре се регистрирай или остави имейл.



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 14.08.11 10:07.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
АвторГaбu (Нерегистриран)
Публикувано14.08.11 10:41



Здравей отново Jull!Нямам думи да изразя благодарността си!И майка и тя те поздравява и ти пожелаваме на теб и на семейството ти да не се отървете от здраве!!!
Имейла ми е:gabysik@yahoo.com
Прати ми и на внука на П.Димков и на другия билкар координатите.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Гaбu]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.08.11 12:08



Изпратих ти ги!
УСПЕХ и ни дръж в течение!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор Gabi_70 (оптимист)
Публикувано14.08.11 14:10



Получих ги!Благодаря ти!Още утре ще звъннем!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор renneta krasteva (непознат )
Публикувано26.12.11 23:05



здравеите много се радвам 4е намерих тази тема исках да попитам вси4ки вас-дядо ми е мнг зле сас черниа дроб и сега му откриха и разсеики на белиа дроб,дали газта 6те помогне,молиа ви кажете мнение,благодаря



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: renneta krasteva]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.12.11 08:36



По принцип се счита, че при увреден черен дроб газта е противопоказана, защото тя е вид природна отрова. Въпреки че химиотерапията, която е много по-силна, се прилага и в такива случаи. Както и отровата от син скорпион. Така че ако искате да опитате с газ, започнете съвсем предпазливо и отначало в минимална доза, като следите състоянието на човека. Препоръчвам и метода на Й. Будвиг с извара и ленено семе/олио, който действа много добре на черния дроб. Правете му сокове от цвекло, моркови и ябълки, сироп от черен бъз и зелен чай - те са противоракови и укрепващи имунната система.

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор renneta krasteva (непознат )
Публикувано28.12.11 01:07



Благодаря ви много

а може ли да ми кажете пове4е за този метод или да ми дадете ниакакав линк

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от renneta krasteva на 28.12.11 01:11.</EM></FONT></P>

Редактирано от renneta krasteva на 28.12.11 01:12.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2 [re: renneta krasteva]  
АвторJujka68 (Нерегистриран)
Публикувано10.01.12 09:12



Здравейте! Баща ми е с дребноклетъчен карцином на бял дроб от август 2009 год. Премина през 2 химиотерапии и 21 дневен курс на лъчетерапия, беше относително добре до преди 2 месеца, но започна да прави изливи и състоянието му се влоши много след пункциите. Започнахме лечение с газ от 03.01.2012 г. Тези дни прекарва времето в сън и е страшно отпаднал, с кръвно 90/60 и не приема почти никаква храна само по 2-3 лъжици козе мляко и вода. Газта е последното нещо на което се надявам, но започвам и да се страхувам да не му навредя повече - дали да продължаваме? Споделете моля Ви опит и по-скорошни впечатления от това лечение. Желая много здраве на всички.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Jujka68]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.01.12 09:42



Здравейте, газта няма как да му свали кръвното и да го държи сънен. По скоро това се дължи на развитието на болестта. А и без храна и вода, кръвното ще е ниско. Потърсете течна високобелтъчна храна. Фризубин, Нутрикала е на прах, но също е добър.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.