Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: anotherday]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.05.11 13:13



Отговарям на всички заедно.


Пия газ от 2005 година, може би нямаше да я започна, ако ми бяха назначили някакво лечение. Поне така си мисля. След тежката операция ме пратиха вкъщи с думите, че не могат да направят нищо за мен. Дадоха ми и "срок" - две, три години да си сложа нещата в ред.
Газ пиеше мой много близък роднина, с който бяхме и съседи, т.е. виждах какво става и как се развиваха нещата. Неговата диагноза беше рак на панкреаса, имаше две операции, втората всъщност беше отворен и затворен. Пратиха го у дома и казаха на жена му - 3 месеца живот. Та той умря 15 години по-късно, от инфаркт.
Като се прибрах и не знаех какво да правя, първото за което се сетих беше газта и я започнах. После изчетох тонове литература в двете крайности.
Не гарантирам на никой нищо. Газта не е панацея, да токсична е, за това я филтрирам и за това се действа внимателно при метастази в черен дроб. Да, може да пари на лигавиците.
Взимате решение и си поемате отговорността. Винаги спазвайте две условия. Започвайте с малки дози, за да видите как ще реагира съответния организъм и увеличавайте постепенно. Видите ли, че не се понася, било миризма, било вкус или друг страничен ефект спирате и търсите друга алтернатива.
Психическата нагласа е изключително важна. Бях убедена, че ще ми помогне, защото имах примера пред очите си. Ако човек не е убеден не съм сигурна, че ще има ефект.
А следващия месец ми предстоя контроли, тогава ще видим как са нещата. И както сте забелязали, "срока" ми от две, три години изтече отдавна.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
Автор Valentina6803 (непознат )
Публикувано21.05.11 19:22



ЗДРАВЕЙТЕ!МАИКА МИ ИМА МЕТАСТАЗИ НА ТРИ ПРЕШЛЕНА НА ГРЪБНАЧНИЯ СТЪЛБ,ИМА ЛИ НЯКОЙ С ТАКАВА ИЛИ ПОДОБНА ДИАГНОЗА ИЗЛЕКУВАЛ СЕ С ГАЗ?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
Автор Valentina6803 (непознат )
Публикувано22.05.11 00:40



МАИКА МИ ИМА РАСЕИКИ В КОСТИТЕ СЛЕД ОПЕРАЦИЯ НА ГАРДАТА ПРЕДИ 8 ГОДИНИ ДАЛИ ГАЗТА БИ И ПОМОГНАЛА



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
Автор Valentina6803 (непознат )
Публикувано22.05.11 00:45



ПОМОГНЕТЕ МИ МИЛИ ХОРА ПОМАГА ЛИ ГАЗТА ПРИ МЕТАСТАЗИ В КОСТИТЕ



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
Автор Valentina6803 (непознат )
Публикувано22.05.11 00:47



ИМА ЛИ НЯКОИ ИЗЛЕКУВАЛ МЕТАСТАЗИ В КОСТИТЕ С ГАЗ



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
Автор Valentina6803 (непознат )
Публикувано22.05.11 00:52



МОЛЯ ВИ НЯКОИ ДА МИ ОТГОВОРИ МНОГО САМ ОТЧАЯНА ИМА ЛИ НЯКОИ ИЗЛЕКУВАЛ МЕТА В КОСТИТЕ С ГАЗ



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Valentina6803]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.05.11 07:52



Скъпа, успокой се, не е необходимо да пускаш едни и същи постинги през няколко минути. Достатъчен е един, на който ще получиш отговор, ако има компетентен човек. Сама разбираш, че след полунощ тази вероятност е малка.

Докато чакаш отговор, можеш да влезеш в Справочника (постоянна тема на първата страница на Клуба) и да разгледаш съдържанието му. Там е архивиран опитът ни в продължение на години. Има теми за различните видове рак, както и специално за метастазите:



Пак на първата страница горе има тема за Алтернативи при лечение на рак. Там ще намериш "Диетата на д-р Ласкин" при метастази, както и тема с различни народни рецепти:

По отношение на газта, тя е изпитано народно средство, но не може да се каже, че помага винаги и на всички (както и конвенционалната медицина). Обикновено хората използват комбинирано лечение (и други средства, освен газта), така че трудно могат да кажат какво точно им е помогнало.

Лично аз бих препоръчала да разгледаш рецептите на Лечителя Петър Димков, които макар и трудоемки, са много ефективни. Говоря от личен опит. В архива ни има негови рецепти, но в пълен вид могат да се намерят в томовете му с народна медицина (в книжарниците, библиотеките и читалните).

И накрая да попитам - майка ти не подлежи ли на лечение с лъчетерапия и бифосфонати? Ако желаеш, може да напишеш по-конкретно за заболяването й - къде е първичният тумор, от колко време, оперирана ли е, как се е лекувала досега... Това можеш да направиш във Визитника (отново горе на първа страница) или да си избереш тема от Справочника - напр. за метастазите, където ще те четат главно хора с отношение към този проблем.

И една молба - НЕ пиши изцяло с главни букви, защото това е против правилата на клуба.

Надявам се скоро да получиш и други отговори на въпроса си.

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Valentina6803]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано22.05.11 10:49



Не съм чула, някой да е излекувал с газ разсейки в костите. Опишете състоянието на майка си и какво лечение провежда. После ще го мислим.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано22.05.11 19:41



Може да ви се стори, че не съм чела внимателно, че съм досадна или каквото и да е, но искам да попитам дали някой прилага газ при метастази в черен дроб?Ако да по специална схема ли е, по-малки дози или нещо друго специфично? Моля ви дайте съвет!Благодаря!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2 [re: ^luckyluchano^]  
Автор whitelilly ()
Публикувано22.05.11 20:33



Не знам как сте вие, но аз се съмнявам, че ще мога да приложа газ заради повръщането - само миризма на лук ми го провокира, какво остава нещо по-сериозно. Алтернативите са билки и може би глад, засега съм на билките. Искам да приложа една рецепта с плавун и решетка (дадох линка по-рано), но не съм получила още решетката.

За глад вижте тук:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.