Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: fisoy]  
Автор fisoy (непознат )
Публикувано11.07.12 01:16



Да се самоцитирам: "Днес взех газта, пише че е керосин, мирише подобно на нафта с жълтеникъв цвят. Няма изгледи да се окаже разредител. Да видим, ще се ползва от няколко човека, един от които с опит в лечението с газ - лекува хора с билки и други леснодостъпни и евтини средства, едно от които е газта. Ако и той ми даде добър отзив, значи не сме сбъркали продукта".

А сега да кажа какъв е резултатът - нали все пак темата е за газта.
Преди три часа се чухме с билкаря, който много успешно назначава и керосин под различни варианти. Човекът ми каза, че когато е направил стандартната процедура за прочистване, в тази газ не е имало нищо, което да излезе като шлака, мътилка и или нещо друго (чак ми прозвуча невероятно). Тук трябва да спомена, че неговият метод е по-различен от описвания тук с филтърната хартия и активния въглен. Той го прави с гореща вода (60-70 градуса) - колкото керосин (газ), толкова вода. Смесва ги в стъклен буркан с винт и интензивно ги клати 4-5 минути. След това оставя течностите да се разделят, като водата пада най-отдолу, отгоре остава керосина, а по средата - слой с мътилка. Внимателно изтегля керосина с помощта на маркуче от буркана (като изоставя последния един сантиметър, за да не засмуче мътилката), всичко останало изхвърля. Повтаря процедурата, и ако се наложи - потретва или минава през филтър. Тази вечер ми каза, че още при първото раздрусване не е получил никаква мътилка, което за него е знак, че няма нужда от друго пречистване. Каза само, че не знае дали е дестилирана, но това едва ли е правено от фирмата производител - все пак те продават газ за осветление, не за лечение.

. Така че получих потвърждение за пригодността на тази газ за лечебни цели.
Остава въпросът как човек да се снабди, при положение, че фирмата не извършва доставки до клиенти на дребно, а производствената й база е в Пазарджик. В София само една фирма предлага техни продукти, но се намира общо взето извън града, дори вече не мога да си спомня как точно се казваше (може би беше "Строителни складове"). Говорих с управителката на фирмата производител ("Сигма" ООД) и исках да ми изпрати по куриер за моя сметка, но каза, че от куриерските фирми в Пазарджик не желаят да транспортират пратка с лесно запалими вещества, което е странно, защото съм получавал от друго място с "Еконт" и точно те не са се съгласили - може нещо местните така да са решили, не знам. На мен ми достави по човек, който пътуваше към София, иначе нямало как.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: fisoy]  
Автор mariqdl-209438 (непознат )
Публикувано03.08.12 15:19



Здравейте на всички!Пиша за пръв път,надявам се взаимно да можем да си помогнем в борбата!

Биопсията е излязла с потвърдена диагноза рак на гърдата втори стадий.За сега знаем само че има метастази на кости.Става дума за майка ми.Неин познат и каза за газта и така почна всичко,четене и информация...много полезни съвети си давахте и аз реших по този начин да преборим нещата!
Намерих пречистена газ и почваме,въпроса ми е понеже съм решила да комбинира лечението с газ и лечението с алое (алое,мед и червено вино) които не са съвместими ,как точно трябва да ги съчетая?

14дена газ-14 дена почивка-14 дена алое-14 дена почивка ИЛИ

14 дена газ- 14 дена алое- 14 дена газ-14 дена алое??? А сега де



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: mariqdl-209438]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.08.12 19:01



Второто, прилагала съм го.



"14 дена газ- 14 дена алое- 14 дена газ-14 дена алое?"

Само да отбележа, че като се изпие дозата с алоето, следващата доза чак след три месеца. Между газта можете да давате всичко.

След три месеца газ през две седмици, един месец почивка от газта.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 03.08.12 19:02.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор mariqdl ()
Публикувано05.08.12 22:32



Благодаря Бубе за бързия отговор!


При нас голямо убеждаване пада,майка живее в Сърбия и тъй като повечето време се чуваме по телефона,трудно я навивам за газта,малко я е страх.Изпълнителна е,обаче този сръбски инат....
Леля ми беше донесла преди един месец,някакъв сироп от билки да го пие,правила го една жена,по цяла Европа пращала.Междувременно,само бучката е махната на майка,не са и преписани хапчета а за химиотерапия ще чакаме поне още месец.Тя се чувства по добре от операцията насам.Днес звъня да попитам жената какви билки съдържа сиропа,за да зная дали да го съчетава с газта, и тя ми казва :"МИ,НЕ ЗНАМ ТОЧНО,ТО Е ГОРСКА БИЛКА,НЕ МОГА ДА ТИ КАЖА,ТРЯБВА ДА Я ВИДИШ."
Направо онемях на телефона Тя прави сиропа пак билката не я знае!!!Или не я казва!Но майка се чувства по добре,какво да и кажа?Ако бях на друго място,щях да и се развикам че е шарлатанка И тъка сега маи направихме един голям збирнщайн от лекарства-газта,сиропа,Исияк,и Мумйо пие.И мърмори милата че и е много,в стремежа си да помагаме някога може би прекаляваме и досаждаме ...
Лека,приятна и спокойна нощ ви желая!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор Krasisbg@yahoo.com (непознат )
Публикувано07.08.12 11:08



Здравейте,
Аз съм нова в клуба и за това моля, да ме извините, ако въпроса, който ще задам, вече е бил дискутиран. Както повечето хора тук и на мен ми се налага да се преборвам с рака. Започнах да пия пречистена газ, но ме интересува дали има противопказания за хора с тромбофлебит? Очаквам отговор, за който благодаря предварително!!!!





Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: fisoy]  
Автор Bиkи999 (непознат)
Публикувано23.09.12 18:45



Здравей, fisoy!
Интересувам се от лечение с газ. Събрах доста информация и купих газ на МЕГАХИМ Русе, не можах да открия на Сигма ООД Пазарджик.
Снабдих се с всичко необходимо за пречистване (по препоръките на Буба) и тъкмо вече ще отварям бутилката - съпугът ми се появи. Като разбра какви са намеренията ми вдигна мега скандал. Категорично бил против "подобни безумия", както той се изрази. Никак не ми се иска да го тормозя, защото той повече от мен е стреснат от лошата диагноза и предложих вариант да пия от молдовския ТОДИКАМП. С големи резерви прие.
От няколко дни пия по схема ТОДИКАМП, но не съм се отказала от лечението с пречистена газ.
Ти пишеш за билкар, който "много успешно назначава керосин под различни
варианти". Ще бъдеш ли добра да ми изпратиш координати на този билкар.
Мисля да се консултирам с него.
Ще се свържа и със Сигма ООД от Пазарджик, аз живея в Пловдив - не е далече.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор abvgdo (непознат )
Публикувано05.02.13 19:57



Здравей,Бубе
Отдавна не сам ти писала,но ето ,че пак имам нужда от твоите съвети.
На баща ми му откриха рак на белия дроб с разсейки в черния.
Моля те пиши ми може ли да пие и той газ?Той е в Испания и за съжаление там казват,че нищо неможе да се направи.


Назначи ли са му 4химиотерапии,но не дават надежди.
Той се чувства добре.По нищо не му личи,че е болен,но...
Аз вече три години си пия питиетои сам слава богу добре
Вярвам,че газта помага.
Надявам се да му помогне и на него
Чакам съвета ти и благодаря



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: abvgdo]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.02.13 11:55



Здравей, може да пробва, след като му отказват друго лечение. Дори има пречистена газ по горе в темата, която се поръчва. При всички случаи след химиото газта. Може да пробва и с отрова от син скорпион.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 06.02.13 11:57.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор abvgdo (непознат )
Публикувано06.02.13 17:34



Благоря,Бубе
Сега взех преведената епикриза.Пиша ти я,ако ти говори нещо,
моля те кажи ми да се надяваме ли на светлинка в тунела или...


-Пулмонален аденокарцином,стадий T3 N2-3 M1



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор sem77 (непознат)
Публикувано27.04.13 22:30



Здравейте,нова съм в клуба и искам да попитам следното,баща ми е с рак на бял дроб и има 21 дни до последната ХТ,дали можем през това време да направим 14 дневен курс с газ или да изчакаме да приключи ХТ.Ще съм много благодарна ако някой ми отговори!Благодаря,че ви има!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.