Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: whitelilly]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано22.05.11 20:50



Ако миризмата ти е проблема, аз бих ти препоръчала да пиеш газта със желатинови капсули, аз така правех и никаква миризма не усещах. Слагам със капкомер (постепенно увеличавам количеството, както е по схемата) в празната капсула, така съм стигала до 4 на веднъж, зареждам от вечерта капсулите и чаша вода, около 3-4 часа през нощта ги изпивам, абсолютно никаква миризма няма нито в момента, нито по късно, на сутринта си закусваш нормално. По важно е, дали ти понася газта по принцип. Ако неможеш да ги зареждаш, помоли някой на който миризмата не е проблем да ти помага. Аз си бях сложила в едно празно бурканче от някаква хранителна добавка много заредени капсули и не се занимавах всяка вечер.



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Kaлoянa]  
Автор whitelilly ()
Публикувано22.05.11 21:11



Благодаря, Калояна. А откъде се снабдяваш с капсулите? За пръв път ги виждам. Има ли ги в аптеките?

В краен случай - от чужбина?

Редактирано от whitelilly на 22.05.11 21:33.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: whitelilly]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано22.05.11 21:48






има и други сайтове, но амазон мисля, че доставя единствено в България,
и като поръчваш, си вземи номер 00, малко по големички са от 0, аз от тях ползвах и си поръчай поне 500 бройки в пакет, ето как изглеждат и точно сайта, успех

Не си губи времето в българските аптеки, няма ги.

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Kaлoянa]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано22.05.11 22:10



искам да те попитам ако ги поръчаме от амазон, каква е цената на доставката, до колко време идват и дали ги доставят навсякъде?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: ^luckyluchano^]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано22.05.11 22:21



знам, сигурна съм, че в България се доставят, в щатите поръчка над 25 долара е безплатна, но на територията само, за извън държавата има доставка, но на тази тежина, (много са леки) със опаковката едва ли ще има и 500 грама, мисля, че не повече от 10-12 долара. Поръчката я направете не експресна, а обикновена, която също е бърза, само е разликата в парите. Ако можете да направите двете една поръчка ще ви излезе по евтино, защото до 2 кг пакет цената на пакета е една и съща, имам предвид, че ако двата пакета ги сложат в една доставка за вас ще бъде по изгодно. Това е само предложение, разбира се вие си решавате.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Kaлoянa]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано22.05.11 22:39



Калояна, ти с каква диагноза си? как ти се отразява газта?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: ^luckyluchano^]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано22.05.11 22:50



моя проблем беше на шийката на матката, оперирана съм в България, но живея в щатите. Преди 2 години пих по схема газ, но от миналата година имах завишени чернодробни ензими и тъкмо спаднаха (бях планирала отново да направя един курс със газ) получих панкреатични кризи и сега пък там ензимите достигнаха рекордни нива. През април и май получих 5 пъти кризи от които 3 пъти в бърза помощ и един път в болница, сега съм на строга диета, чакам да се успокоят нещата и не съм се отказала от газта, просто немога да намеря подходящ момент за себе си. Аз я понасям добре, пия я със желатинови капсули, както описах по горе.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Kaлoянa]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано22.05.11 22:58



да, разбирам. аз дори ще поръчам капсулите на моя близка от САЩ, която в момента е там,иначе предните години и аз бях там, но за съжаление сега не съм,радвам се, че поне ти си там, защото там отношението към пациентите е на ниво.Значи ако АСАТ И АЛАТ са в норма говори за нормални функции на черен дроб и може да се опита с газта.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.05.11 23:23



Постингът е на ^luckyluchano^ и е преместен от темата "Гладолечение с вода":

"dea123, не знам дали темата е още активна,но реших да пиша, защото прочетох интересни неща. Ти споменаваш, че си била отписана, така е и в нашия случай и не знам - под въпрос са метастазите в черен дроб, а ти говориш, че си имала такива навсякъде. Прочетох, че си прилагала лечение с газ - как ти се отрази при мета в черен дроб?"

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.05.11 23:28



Съмнявам се, че Деа ще се включи, защото отдавна не е влизала в Клуба. Самата тя смята, че лечението с газ не пречи на черния дроб. Направете справка в книгата на Г. Малахов, там е описано подробно:



При спешни случаи Деа препоръчва методът на Шевченко (за него сме писали тук, има го и в Гугъл).



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.