Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: ^luckyluchano^]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано22.05.11 23:39



да, така може, но ако са разрешили ваксината на Коули в България защо не се позаинтерисуваш, незнам за теб ли става въпрос или за близък и къде е рака, тумора, кой стадий е, но прави нещо. Защо не опитате лечението на Шевченко, има го описано във темата за алтернативите - закованите теми на първата страница. Колкото до американската медицина - моето мнение се разминава с твоето, защото всичките тези кризи дойдоха от лечение на ухо, че дори и операция и 40 дневен маратон с антибиотик със цефаликсин, така, че нито ухото ми се оправи (напротив влоши се, вероятно ще има и втора операция) и ми предизвика кризи в стомаха, злъжчката, черния дроб, панкреаса и като капак на всичко хидронефроза на десния бъбрек, целия храносмилателен тракт е съсипан, отровена съм от химия, а сега на къде ... си задавам аз въпроса. Да, имат хубави болници, имат и хубава апаратура, но само в болниците, по другите офиси апаратурата е остаряла, неточна. Но ако лекар с грешна диагноза и грешно лечение ти съсипе здравето - при това уж специалист за какво говорим. От тук пък хората търсят спасение в други държави и не са доволни нито от лечения, нито от лекари, но това е друга тема. Тук всичко се прави за пари, дори и ненужни операции. Медицината е бизнес тук и като всеки бизнес парите са определящия фактор, а знанията и възможностите на лекарите са силно занижени. Намират се тук - таме специалисти в истинския смисъл на думата, но до тях неможе да се стигне, те са за друго ниво хора, по специални здравни иншуранси работят и обикновения човек няма достъп.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Kaлoянa]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано22.05.11 23:51



Става въпрос за баща ми, първичния тумор на кожата беше на гърба, после се появи в тънките черва и е под съмнение за черния дроб-едни твърдят, че е мета, други, че е хемангиом. За ваксината на Коули не съм чувала, интересувах се от експериментални лечение и ваксини, но всичко се прилага в чужбина, ако питаш някой тук в онкологията при споменаването на дианозата ще ти се изсмее.Ще видя за Шевченко, благодаря!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: ^luckyluchano^]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.05.11 00:00



Преди около 2 часа писах в темата за Ваксината на Коули - има вече разрешение за експериментирането й у нас.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано29.05.11 05:36



Ето това намерих и го препечатвам



Re: Лечение с газ.

Мнениеот sunnyday » 20 Юли 2010 23:22
Эдрасти,чела съм че гаэта помага при лечение на онкологични эаболявания.

"С лечебна цел газта за осветление са използвали нашите деди и баби,а днес и учените потвърждават нейните лечебни свойства. Тя разтваря и убива микроорганизмите, гъбичките, има противопаразитни свойства. Газта разрежда лимфата и помага при лимфен застой, очиства кръвта, има загряващо въздействие и способност бързо да прониква в тъканите на организма. С успех се използва и при онкологични заболявания.

Употребата й обаче изисква внимание и знания.

Използва се естествената газ за осветление като продукт на нефта, а не синтетичната. Тя обаче трябва предварително да се пречисти и прецеди с помощта на медицински въглен, памук или чист речен пясък. В домашни условия може да се да се използва и следният начин: взима се 3-литров стъклен буркан и в него се налива 1 л газ и 1 л затоплена до 70 градуса вода, затваря се с капачка; след това съдържимото добре се разклаща в продължение на 2-3 минути и се оставя. Газта е по-лека от водата и изплува на повърхността - именно тя се отлива, може с помощта на маркуч. Да се внимава да не се отлива образувалите се утайки на границата между водата и газта. Процедурата може да се повтори и потрети, докато не се образува добре очистена газ.

Още по-силно лечебно и противораково действие има настойката на зелени орехи в газ. Взимат се 10 млади зелени орехи и се смилат с месомелачка, след което се заливат с три чаши очистена газ; сместа стои в стъклен съд на тъмно в продължение на 10-14 дни, а останалите до 40 дни - на светлина. Филтрира се през марля.
Газената орехова настойка се използва за профилактика и лечение.

За профилактични цели се започва с 1 капка от настойката, разтворена в 100 мл вода и се пие половин час реди храна, всекидневно увеличавайки с още една капка до 24, а след това се намалява от 24 до 1 капка. Прави се месечна почивка и курсът може да се повтори.

При онкологични заболявания се използва лечебни курсове, съобразени с лунния цикъл. От новолунието до края на лунния месец всеки ден се взимат по 1 чаена или 1 супена лъжица настойка /дозата зависи от тежестта на заболяването и поносимостта/ 3 пъти на ден 20 минути преди храна, без вода.Следва почивка един лунен цикъл от новолуние до новолуние. Повтаря се още 2 такива курса, което трае някъде до половин година.

Трябва да отбележим, че използването на газ за лечение на ракови заболявания е само част от комплексното лечение.

Освен това трябва да се отчита и индивидуалната поносимост, състоянието на бъбреците и ред други показатели. Ето защо прегледа и консултацията на болни, решили да употребят газта за лечебни цели е препоръчителна, а в повечето случаи и задължителна при лекар природолечител."

Една жена се иэлекувала от рак благодарение на следната рецепта:

"Купуваш от железарски магазин една бутилка най-обикновена газ за осветление. От аптеката вземаш два пакета медицински въглен на прах. Вземаш и плътна медицинска филтърна хартия (от някоя лаборатория, все ще намериш). Сипваш в газта двата пакета въглен (то шупва)и правиш четирикратно пречистване - четири пъти пречистваш сместа, като всеки път сменяш филтъра, докато остане бистра течност. Тази течност (газта) се пие в продължение на 42 дни по една чаена лъжичка 30 минути преди ядене. Пие се 6 седмици (42 дни), след това пускате изследвания на кръв и урина. После, веднъж годишно се прави профилактично пиене в продължение на 2 седмици - веднъж дневно по 1 чаена лъжичка."

Преди да предприемете каквото и да е било е редно да се информирате максимално эа полэата и вредата от даден метод на лечение и да бъдете под лекарски контрол!





още за газта,

още за газта

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор whitelilly ()
Публикувано29.05.11 12:38



jull, какво пише на бутилката газ, която купуваш от железарията? Има ли различни марки?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор plamiluch-204388 (непознат )
Публикувано29.05.11 12:43



Лили, ние си купихме газ на фирма Декоратор - пише само за осветление.Доколкото разбрах от Бубето това е много важно, да не е и за разреждане, а само за осветление.Пречистихме я по схема на Бубето и започнахме да я даваме на баща ми.Успех



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: plamiluch-204388]  
Автор whitelilly ()
Публикувано29.05.11 13:21



Благодаря!!!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: plamiluch-204388]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано29.05.11 13:43



Здравейте!Искам да ви попитам, всички вие,които сте прилагали лечение с газ.Баща ми от вчера пие газ и има съмнения за мета в бял и черен дроб. Оплаква се от болка под гърдите в дясната част на тялото.Това е от вчера, казва, че не е постоянна, но като се движи е нетърпима.дадох му обезболяващо.Междувременно му е подут крака, правихме компрес с газ,мисля, че може да е свързано с белия дроб тъй като доколкото разбрах има кръв и то съсирена.според вас може ли да е тромб или просто оток на крака.а болката дали може да е предизвиканата от активен процес от лечебната газ.това, че газта работи? Моля ви помогнете ми!

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: luckyluchano]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.05.11 14:02



Газта няма общо с болката в гърдите и съсиреците вътре. Въобще тромбите са лоша работа, търсете специалист, който да каже какво да пие /нещо за разреждане на кръвта/.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано29.05.11 14:27



Не, аз не мислех, че газта влияе на съсиреците.Но съсиреците се дължат вероятно на туморни клетки, които се разпространяват по повърхността на плеврата и протича възпаление и си помислихк, че болката може да е дължаща се на атакуването на тези клетки от газта.не знам, не знам

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.