Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано03.07.12 17:24



Благодаря ти много за бързия отговор ! Ние за 3-години минахме през рак на ларингса ,две операции на бял дроб,междувременно лъче и химиотерапия. Сега сме след втората операция на бял дроб на втори курс химиотерапия, но от няколко дена ръката започва да му отказва не може да я контролира. Опасяваме се че има нещо в главата отчаяни сме вече и не знаем кой е правилния път.Ако ти или някой във форума има някакви идеи моля да ги сподели с нас!! Благодаря предварително !!!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: maribob]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано03.07.12 19:09



Всички възможности вече сте изчерпали. Надали някой ще си играе вече. А и газ и химиотерапия е като да се давиш и да питаш коя минерална вода да пиеш.
Виж клипчето на страницата и да знаеш, че от това вожеш да взимаш с огромни количества. От H2O няма да се отровиш. Къпане също по пет пъти на ден. Също душ и струята да ти бие в метастазите. С часове ако трябва.
Обаче водата е в Южна Америка, Екстрасенската, която зарежда такава вода от Камено я банваха тука, а машина за такава вода никой не иска да прави. Какво да ти кажа тогава. Ами питайте лекарите те дали ще кажат нещо във ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ, но да знаеш, да отваря главата никой вече няма да се навие и срещу пари



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: krasiva]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано03.07.12 19:11



Опа, забравих линка






Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: krasiva]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано03.07.12 22:26



Не разбрах точно какво ми казвате ,може би защото вече съм се предала , не искам да се примирявам с края може би има още някаква надежда !



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: maribob]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано03.07.12 23:10



Хората в клипа го обясняват със свободен водород, макар и да не е точно така. Просто ти трябва нещо което болният да приеме в огромни количества без странични ефекти. Химия не ще да е, радиация не ще да е, пак да го оперират силно се съмнявам, че някой ще се съгласи, дори и да си платите, значи може да го спаси само това във водата от клипа от линка, но в огромни количества.
Кога разбрахте, че традиционната медицина не повлиява тумора. Или още не сте напълно сигурни



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: krasiva]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано03.07.12 23:18



При първата химиотерапия вместо да спре поне да расте метастазата беше порасла и затова оперираха на втората хт помолихме да сменят курса на лечение но той става по зле. Не разбрах точно за какво става въпрос в клипа но утре ще го изгледам по задълбочено и ако не го разбера отново ще пиша тук . Благодаря ви много за сега за отделеното внимание! Лека и спокойна нощ!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: maribob]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано04.07.12 10:43



В клипа се казва, че водата от този ручай в Южна Америка е с десет пъти повече свободен водород от нормалната вода. Свободният водород се свързва с свободните радикали, предимно активен кислород и така се превентват и лекуват огромно количество заболявания.
Това е доказано, дори и конски дози от други антиоксиданти, като витамин це, ще имат някакъв положителен ефект. Но най-конски дози може да се приема нещо с нулева токсичност, примерно вода.
Сега недоказаното, което ще ти го докажа без нищо да ти искам, ако си навита да четеш и се учиш. Значи, водата от извора може да се направи не десет пъти по-силна от обикновената, а сто или хиляда. Но това не може да стане с апаратите за жива вода, които работят с електроди, а може и да може, ако вземеш един тон вода и го разделиш на жива и мъртва и после живата пак я разделиш на жива и мъртва и така, докато ти остане от един тон един литър. Но не това ми е идеята. Водата от клипа е просто заредена с ефир, който е уплътнен вътре. Когато я пият хората си оплътняват ефира в собствените тела и най-вече на водата, която е свързана с ДНК или поне е около нея. Високото налягане на ефира кара всички атоми, молекули да се въртят с нормалната си скорост и да се свързват или отблъскват както е в химията, според това дали се въртят в еднакви посоки или в различни посоки. Това се получава чрез електроните в най-външната част на атома, които са присъединени вихри от ефир към основния вихър, който е протона с формата на тороид, тоест поничка, който е свръх уплътнен ефир.
Тоест обяснението, че водата била пълна със свободен водород може да се сведе до идеята, че е пълна с ефир.


Paparosko, който е конформист и зубър ми написа

С тая твоя машина доникъде няма да я докараш.
Ти уж се пишеш умно момче, ама не можеш да вденеш, че каквото и да прави машината не е в състояние да достигне, камо ли да надмине силата на мисълта, която владее всеки от нас и не напразно се казва, че хората са богове и всеки от нас твори действителността.

Специално за рака - тежко заболяване, което е настъпило вследствие на сгрешен модел на мислене, на говорене, на действие. Машината няма да промени модела на мислене, на говорене, на действие. Те точно за това идва и болестта - да ти удари камбанката, че е време да промениш МОДЕЛА!!!

Разбираш ли джанъм?!



И това може да се сведе до дефицита на ефер в раковите клетки, защото сърцето концентрира ефир в кръвта, а мозъкът го разпръсква във вид на мисли, дори и телепатия. За доказателство е факът, че еритроцитите са клетките с най-голям повърхностен заряд и форма на поничка, но без дупката в средата.
За да се спаси човек в толкова напреднала фаза трябва да си направиш машина, която да концентрира ефир във вода, която да се пие, къпе, насочва със струя с часове към метастазите и дори човекът да спи върху машината, докато тя работи.
По отношение на проблемите при първата хт мога само да кажа, че масата на тумора може видимо да намалее, но не заради намаляване на броя на раковите клетки, а заради други клетки, които образуват самия тумор, като беле кръвни клетки, мастна тъкан, друга тъкан.
Ако тръгнеш да правиш такава машина ще ти трябват или 6-10 хилки и да си купиш подобно нещо, което после да модифицираш и форсираш като за терминално болен, или много четене и труд в нища които са ти напълно нови, като заваряване, хидравлика и други. За съжаление и аз хал хабер си нямам от тези неща.
Друг вариант е да помолиш Надя Андреева от Камено безплатно да зарежда вода с ефир, но за човек това е изтощително.



Друг вариант са тримата индийци в Пекин.

Отново използват ефир, като го концентрират в тумора, но така си изцеждат сърцата, могат да получат инфаркт. Накрая ръцете им треперят.
Друг вариант е силни болкоуспокояващи, като опиуидните аналгетици, които да подтиснат дишането и сърдечната дейност и да го пишете, че е било с пълвоначалната идея да се спре болката, но нещо се е объркало, заради многото странични ефекти на морфина. За това не се лежи в затвора, даже не е и непредумишлено убийство, ако първоначалната идея не е за евтаназия.
Иначе в Холандия и Белгия е разрешена евтаназията и пасивна и активна и асистираното самоубийство, а в Швейцария само асистираното самоубийство. У нас и двете са забранени. Обаче и двете са много скъпи. Тъй, че най-евтина излиза сама да си направиш машина, което е и съвсем законно, но дразни фармацевтичните бизнеси. Примерно тримата индийци лекуват 180 заболявания и още



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: krasiva]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано04.07.12 11:07



Не знам с мъж или с жена разговарям ,но искам да кажа че все пак това писмо ме зарежда с надежда ,защото все пак той не е залегнал.Не е на легло но страха ,че и това ще се случи ни кара да се хващаме за всичко като удавник за сламка. Бих искала да мога да си направя тази машинка но едва ли бих успяла .Не знам лутаме се в търсене на бялата лястовица може би първо ще направим скенер на главата за да се потвърдят или отхвърлят подозренията ни и след това не знам . Ще се опитам да се свържа с тази надя и да видим .Благодаря ти за изчерпателността ,личи си че си доста начетен и образован човек още веднъж Благодаря !!!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: krasiva]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано04.07.12 12:23



Искам да знам твоето лично мнение за Надя Андреева . Понеже някак си ви вярвам кажете ми вие от личен опит ли ги знаете всички тези неща ? Болен ли сте ?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: maribob]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано04.07.12 15:50



Ами, да не прозвучи обидно, но с моя коефициент на интелигентност няма как да съм болен. И аз се изморявам, и аз преяждам, и азси разбърквам процесите в тялото, ама след това отивам на 1800 метра надморска височина и се изкъпвам в някоя река. Няколко дена ям по 80% плодове и всичко пак се балансира.
Не съм и медицинско лице и затова не ме слушай какво говора, но вземи и прочети някой учебник по медицинска физика и биофизика и там ще видиш, че ВСИЧКИ живи организми се хранят с нещо за ядене и докато го разграждат произвеждат хаос. И им трябва нещо което да го балансира този хаос. Това нещо си го вкарват отвън и то се нарича негентропия или негативна ентропия. А само ефира има обратна ентропия. Нещата, които виждаме като светлина и топлина имат положителна ентропия.
Надя Андреева много се изнерви като публикувах тук разговорът ни по скайпа, но не е лош човек и работи безплатно. И аз работя безплатно, затова и е това просветление при мен. Все отнякъде трябва да се плати на хора като нас и парите ни идват като ползи от трето място.
Надя Андреева ми каза, че туморите първо стават от злокачествени на доброкачествени, а после, ако се продължи с водата съвсем изчезват и нищо не остава. Точно както в клипа с тримата индийци в Пекин.
Значи, действай за сега така, а ако не потръгне и съвсем се отчаяте, се съберете цялата рода на съмеен съвет и обикновено винаги има един с повече пари, я в чужбина, я с бизнес, и го изврънкайте за шест хилки и си купете машина, защото както ми звучите не сте се съвсем панирали. При добра машина му трябват поне шест месеца още живот, но това са само теоретични спекулации. С такова чудо още никой не се занимава.
Да знаеш, аз давам само идеи, не давам гаранции, че няма да си загубите парите на вятъра. Отговорността си е ваша. В това аз финансов интерес нямам.
Пробвайте нещо друго, примерно алое вера или тибетски билки, или китайски гъби, или каквото и да е там и ако още са ви останали пари накрая пробвайте и това с ефира.
Аз заминавам на практика в една болница да бърша задници и да оправям легла. Явно толкова съм квалифициран, а можеше и още. Най- вероятно няма да мога да пиша, но ако забраните нерегистрирани да поустват, хора като 2smart4all ще си запазят идейте само за себе си и така ще загубят всички хора.
Иди в Rutracker и изгледай видеолекциите на Ацюковски по ефирна газова динамика и още




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.