Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: Crasiva]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано26.07.12 09:40



Не знам как точно става при подобна операция - нашите бяха коремни и ползвахме едни специални лепенки които се продават по аптеките. Те са за къпане след операция, когато раната още не е добре зарастнала, с различни размери са и се подбира подходящия.



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: MamaD]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано26.07.12 13:04



Сакън, ще убиете човека, бе хора. Какви лепенки, какво тиксо. ТОЙ ОТТАМ ДИША !!!
Иди до някой магазин за ВиК и купи два метра китайски маркуч по 1,50 метъра, но попитай дали диаметъра на маркуча става да го нанижеш на чешмата на мивката в банята. И си къпе с маркуча на средна струя.
Ако използваш слушалката на душа много ще пръска, но и с нея става. Ако си бедна и нямаш слушалка, не се харчи и си купи маркуч. Не разпръсква струята.
После се къпе до гърдите със струята да е надолу. А за главата, врата и раменете правиш нещо като геврек от една навита хавлия около дупката, а върху самата дупка филтър от РАЗГЪНАТА марля. Позата за миене на главата е навесен напред върху мивката.
Даже, за да не се нерви, ако ти помагаш, първо до гърдите с маркуча си се къпе сам, после слага банските и ти му помагаш за горната част.
Като стоиш близо до банята и внимаваш и ще стане. Ако нещо от тези съвети противоречи на практическите резултати, зарежи съветите и гледай практически



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: Crasiva]  
Автор EFO75 ()
Публикувано30.07.12 15:01



Как можеш, да пращаш хората в ''ВИК''...........



Правилно са ти казали за лепенките от аптеката.+найлон за всеки случай,около сондата/ако има такава/Аз с бащами така правех,все пак един душ набързо,и спокойно си диша.



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: EFO75]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано31.07.12 19:10



Така е. И само с лепенка би трябвало да стане, нали си диша и през устата. А маркуча е за душа, за да не се разпръсква водата от душа, а да е в спокойна тясна струя



Тема Re: Отговор за баня...нови [re: Crasiva]  
Автор EFO75 ()
Публикувано31.07.12 20:31



И аз те разбрах,за маркучите.......Но и говоря от личен опит,така че знам от каде и как се диша. И ти си противоречиш-
''Сакън, ще убиете човека, бе хора. Какви лепенки, какво тиксо. ТОЙ ОТТАМ ДИША !!! ''

При нас,след като го превръзвах, сам си се къпеше,голями хора са все пак и на подвижен душ/не на мивки и ,бански и тн./Щом иска,значи е преценил човека че ще се справи

Успех



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: arhitekta]  
Автор ispania2 (непознат )
Публикувано16.03.13 06:00



Здравеитер,здраве и дълаг живот на всичкил,след тримесечни анализи и проучвания,съм с диагнозата рак на ларинкса на дясна и лява струна.След седмица може би ще разбера начинат на лечение или операциа.До момента неми е дадена голяма информациа,незнам нищто за въпросният тумор,очаквам всичко да разбера на 20 март.Интересуват ме алтеративни начини на лечение ако някои знае да ми пише,заштото деиствително няма из форумите много за този вид рак.Предварително благодаря на всички и най- вече на създателите на този саит



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: ispania2]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.03.13 07:53



Здравей, предполагам, че познаваш добре структурата на сайта, щом пишеш в правилната тема.


Специализираните въпроси можеш да задаваш вън "Въпроси към лекарите" (първата тема на
главната страница", а за алтернативното лечение - в темата за Алтернативите (5 позиция на
първата страница). Там има рецепта за рак на ларинкса:

Пак там могат да се намерят линкове към рецептите на П. Димков:

По рецептите на П. Димков лекува и един негов последовател, от когото много наши клубари са
изключително доволни. Казва се ГЕОРГИ ПЕТРОВ – прави ирисова диагностика и предписва билки.
Живее в с. Радуил, Самоковско (на пътя от Костенец към Самоков). Необходимо е предварително
записване по телефона: GSM - 0887 29 34 26 или стационарен - 07129 20 95.

УСПЕХ и ни дръж в течение!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: *jull**]  
Автор ispania2 (непознат )
Публикувано16.03.13 17:47



Благодаря ти jull.ОТ 2 месеца съм из саитовете и набирам информациа,Всредата на февруари когато вече знаех с какво съм се сблъскал,направих една гаргара от смрадлика и сода бикарбонат,когато изплюх сместа направо изтрапнах,тя беше в тъмно зелено черен цвят някакви плувашти парцали (преличаше на пресечено млеко),Така продалжи 3 дни по 3 гаргари,като постоянно цветът на оварата се избистряше и сега какъвто го приема такъв го изплювам, Без да се променя леко жълтият цвят на смрадликата,Някой знае ли от какво се получи в началото тази промяна



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: *jull**]  
Автор ispania2 (непознат )
Публикувано21.03.13 19:32



здравеите отново,днес ми отучниха какво ще следва,На 27 ще се говори с радиолог дали може да се третира с радио лачи,но вератноста той да се сагласи е малка защото туморат е вече голям,хирургът ми обеща че ще направи всичко възможно при операциата да запази част от ларинкса,зада мога да дишам и да се храня по нормален път,но всичко зависи ло когато се отвори и види на место положението,такаче в краина сметка може да се премахне целият ларинкс,Ако настоявам за радио лечение,до ковко то е ефикасно и има ли някакви страншчни ефекти,Някои може ли да ме посаветва какво да правя,Защото искат от мен аз да реша и да дам отговор,Предварително ви благодаря



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: ispania2]  
Автор ispania2 (непознат )
Публикувано25.03.13 02:08



тук май никой не влиза от доста време




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.