Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: полипи на гласните струнинови [re: sisi]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано21.01.11 13:25



За съжаление проф. Кунев почина през декември. Иначе него щях да препоръчам и аз. Търсете други пътища, но много внимателно с българските лекари. Използвайте всички възможности, които можете, което по принцип би трябвало да важи за всеки болен човек.



Тема Re: PRN, ...нови [re: PRN]  
Автор p.s. (непознат )
Публикувано20.02.11 17:07



Здравейте .Искам да знам след колко време настъпва "необратимостта" и фаталния край при рак на ларинкса без прилагането на необходимото лечение?



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: Jeni]  
Автор Русева (непознат )
Публикувано26.03.11 12:28



Жени ,бягайте от ИСУЛ!!! Там е жива касапница

.Едвам се измъкнахме от там.



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: batedim4o]  
Автор Русева (непознат )
Публикувано26.03.11 12:33



И ние сме от препатилите като вас.Не зная къде са ви разигравали,но ние сме разочаровани от ИСУЛ.Пишете какво се случва с вас,може да си бъдем полезни.



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: arhitekta]  
Автор Русева (непознат )
Публикувано26.03.11 12:40



Здравейте! Интересува ме къде ви оперираха и как сте сега след изминалите години! Благодаря ви .

Форума е невероятен и много полезен .Аз съм нова и се надявам да ме приемете с разбиране и много полезни съвети.
От 2 месеца бягаме по мъките и все още няма никакво развитие. Съпругът ми е на 49 години и сме с диагноза Карцинома Ларингис T2N0M0, Артериална хипертония, ИБС, СН-II клас. Ужасно съм разочарована от ИСУЛ. Моля помагайте със съвети и препоръки. Незнаем на къде и при кого.
Благодаря ви предварително. Бъдете здрави!

Редактирано от *jull** на 27.03.11 10:33.



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: Русева]  
Авторnora333 (Нерегистриран)
Публикувано27.03.11 19:54



От книгата на издателство"ЗЕМИЗДАТ"1973г."БИЛКИТЕ В БЪЛГАРИЯ и използването им".Консултирайте се с лекуващтият онколог.Рецепта при рак на гърлото:Свеж бял пелин се с4уква м/у два камъка. След това се поставя в/у марля и в/у него се посипва1лъжи4ка нишадър/взет от аптеката/.Поставя се в/у гърлото,увива се с 3 пласта вестници и с вълнено пар4е плат. Това се прави всеки ден в продължение на 20дни.Освен това се пие 1 път през деня йод/йодна тинктура взета от аптеката/по следната схема:първият ден се взима 1 капка в прясно мляко/1каф.4ашка/,вторият ден 2капки,третият ден3 капки/до20капки/,след това се намаляват-19капки,18капки,17капки и т.н.След по4ивка от 15 дни същото се повтаря 4 пъти.УСПЕХ!!!



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: nora333]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.03.11 20:20



Нора, много ти благодаря за рецептата - за този вид рак почти няма народни рецепти, затова веднага я включих в темата
"Алтернативи за лечение на рак" (която е горе на главната страница на Клуба). Моля те да продължиш да споделяш, ако
използвате и други алтернативи и как се отразяват на лечението. Стискам палци за успех!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: *jull**]  
Авторnora333 (Нерегистриран)
Публикувано27.03.11 21:37



При майка ми проблема е другаде и аз го описах в темата "хемангиоми или метастази" и във"ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ",защото съм нова в клуба и не знам към кого да се обърна.Но нещата,които про4етох и 4ета в темите ми вдъхват сили,надежда и кураж,а и са ми полезни.Затова не мога да кажа какви ще са резултатите,но от все сърце се надявам и аз да съм полезна на някого с нещо,защото от ли4ен опит знам колко е необходимо в такъв момент да полу4иш информация,мнение или просто окуражителна дума!!!В тази книга е побликувана и рецепта при рак на стомаха и 4ервата,която също ще напиша след като /правилно надявам се/се ориентирам къде!!!Благодаря и Успех!!!



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: Русева]  
Автор chasovnik74-203885 (непознат )
Публикувано04.04.11 21:42



Здравейте момичета и момчета, някъде по форумите прочетох, че д-р Златков в Токуда бил много добър.


Имам нов, неизползван ларингофон и нова пластмасова яка (протектор) за да не влиза вода в дупчицата при къпане при оперирани пациенти. Ларингофон може да получи безплатно всеки пациент, който има нужда, но не знам дали процедурата не е тромава и досадна. Ако някой има нужда, мога да му ги подаря веднага. Късмет на всички.

Редактирано от *jull** на 10.04.11 18:25.



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: chasovnik74-203885]  
АвторPavlova (Нерегистриран)
Публикувано10.04.11 18:19



Здравейте, чудесно е че има хора, които са готови да помогнат! За първи път разбирам, че има средство, което да помага оперирани хора да се изкъпят нормално. Бих се радвала да зарадвам мъжа си с този протектор, а ако вече сте го дали да ми кажете къде да намеря. Благадаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.