Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: arhitekta]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано23.10.08 11:47



Първо да благодаря на всички за вниманието към въпроса ми. Водих баща си на контролен преглед и доктора ми обясни подробно за машинката за говорене. Между другото операцията на баща ми беше в Стара Загора . Ще подавам документи в един от магазините за инвалиди за да се задейства процедурата - казаха ми че е много тромава.
Към всички който са минали през ада на операцията и възстановяването и сега немогат да говорят не се отчайвайте хора бъдете силни .Видях как говори с помоща на машинката опериран преди три години човек и не се притесняваше, беше превъзмогнал всичко и даваше кураж на другите болни. Бъдете живи и здрави.

ana_68@abv.bg



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: aни]  
Автор arhitekta (КАНДИДАТ ЧЛЕН )
Публикувано23.10.08 22:26



Браво, Ани. Радвам се ,че си се справила и си проучила как стоят нещата с ларингофоните. Желая на татко ти много кураж ....Подкрепяйте го и не му позволявайте да изпада в депресивни състояние. Операциите на рак на ларингса са едни от най-успешните онкологични операции. Запечатали са се в съзнанието ми думите на проф. Георгиев: "....Нашите пациенти обикновено живеят дълго..."Присъединявам се към твоето пожелание " към всички, които са минали през ада на операцията и сега не могат да говорят"-НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙТЕ..., БЪДЕТЕ СИЛНИ..., ЖИВОТЪТ Е КРАСИВ И СИ СТРУВА ДА СЕ ИЗЖИВЕЕ ДОКРАЙ...



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: arhitekta]  
Автор silvenka73 (непозната)
Публикувано15.01.09 20:47



Здравейте!На баща ми му откриха канцером на ларинкса с белодробни метастази.От утре започва лъчетерапия при доц.Марев в МБАЛ Св.Марина.Бихте ли написали какви хран.добавки,билки,сокове и витамини трябва да приема по време и след лъчетерапията?



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: silvenka73]  
Автор arhitekta (КАНДИДАТ ЧЛЕН )
Публикувано15.01.09 23:33



По време и след лъчетерапията по съвет на проф.Хаджиева, която проведе лъчетерапията при мен, пиех канадския билков чай FLOR ESSENCE. Продава се в някои аптеки. Той се продава готов за пиене. Има го и като билка, но приготвянето му е доста продължителен процес. Вносител е фирма ЮМК АД София, ул.20 април №6. Ежедневно консумирах много сокове: от цитрусовите -портокали, а от зеленчуковите - предимно моркови /2-3пъти на ден/. Когато имах възможност си правех известната комбинация -100мл. сок от червено цвекло, 100мл. сок от целина /глави/ и 300мл сок от моркови. Пил съм го при възможност и по 3пъти на ден. 2-3 пъти на ден по глътка зехтин /студено пресован/. В общи линии това е и не знам дали поради тази причина, но понесох много добре и без никакви проблеми целия курс на лечение. Не ми стана ясно баща ви опериран ли е, ще го оперират ли или са преценили, че ще го лекуват само с лъчетерапия. Дано съм ви помогнал. Ако ви интересува нещо друго може да ми пишете и на лични. Успех...



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: arhitekta]  
Автор silvenka73 (непозната)
Публикувано16.01.09 15:14



Много ви благодаря за информацията!Доктора не е казал,че ще му прави операция,за сега лечението ще бъде само с лъчетерапия.Какви храни може да приема?Можете ли да ми препоръчате някакво лекарство за имунната система понеже е доста отслабнал.още веднъж благодаря!лек ден!



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: silvenka73]  
Автор arhitekta (КАНДИДАТ ЧЛЕН )
Публикувано17.01.09 22:31



Съжалявам, но не мога да съм ти от полза в този случай. Не съм запознат с лекарства, специално създадени за повлияване на имунната система. При всички положения трябва да консумира поне 2л. вода на ден /без да се броят соковете и чайовете/ и добавки които помагат за изчистване на организма от токсини. Поразходи се из темите в клуба и ще събереш достатъчно информация в тази посока. Кураж и успех ....



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: arhitekta]  
Автор arhitekta (КАНДИДАТ ЧЛЕН )
Публикувано17.01.09 23:30



Да добавя... Модерните напоследък азиатски гъби: шийтаке, мейтаке, рейши, агарик и т.н., както и Иммюнмодулатор, представляващо смес от екстракт на различни азиатски гъби /произведено от "Гочев Начърал Ремеди" ЕООД се рекламират като хранителни добавки укрепващи имунната система и се препоръчват и при ракови заболявания. Но макар че вземам някои от тях, не мога да кажа помагат ли или не. Просто сега /да чукна на дърво/ се чувствам много добре, но доколко за това имат дял и гъбите не мога да кажа.



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: silvenka73]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.01.09 02:01



А има ли апетит, храни ли се?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: *jull**]  
Автор silvenka73 (непозната)
Публикувано18.01.09 15:26



Ами храни се по малко,но на често през 2-3ч.Днес му купих Царски билки за имунната система (пчелен мед,екстрати от златен корен,гинко билоба,ехинацея,кръвен здравец,коприва,бъзак)на маг.фарм. Никола Мангалджиев.Ако някой ги е приемал да сподели дали помагат.



Тема Re: РАК НА ЛАРИНКСАнови [re: silvenka73]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.01.09 15:48



Билките са хубави, ползвала съм комбинациите на Никола Мангалджиев (макар и за друго) и при мен имаха успех.
Но по принцип няма универсални лекове. Съветът ми е да погледнеш и рецептите на П. Димков.

П.П. Много е полезно да му даваш ядки от орехи и лешници!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 27.03.11 10:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.