Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Да докладвамнови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано27.09.08 23:56



Е, чак такива ексцесии, бива ли?!


Отначало - малко лед в устата и после със сламка - направо в гърлото, за да прескочиш вкусовите си рецептори!



Тема Re: Да докладвамнови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано27.09.08 23:59



А ти ако пиеш 1 месец всяка сутрин по 1 чаша топла вода /чиста топла, не гореща вода без всякакви прибавки/ след месец ще си като бебе в това отношение



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Да докладвамнови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.09.08 00:04



Като казвам преглъщане, нямам предвид вкусови усещания, а усещанията, които са ти в корема на топка след вливането. Айде да оставим хората да приемат това, което могат според възможностите си, от всичко възможно, изписано по въпроса



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Да докладвамнови [re: *jull**]  
Автор *jull** (())
Публикувано28.09.08 00:05



А триците пък са нещо, което ИЗОБЩО не се усеща! Слагам ги в супа, тъкмо малко да се посгъсти (вместо ориз, грис, фиде или каквото там се използва).
Може също и в комбинация с овесените ядки - също въобще не се усещат. Моята майка пък ги слага вечер в чаша с кисело мляко... Варианти много.
В твоя случай може би трябва да се взимат поне 2 пъти на ден в по-голямо количество. Ако и това не помогне, трябва да опиташ олиото със сламка и парченце лед (звучи като коктейлче!)





Тема Re: Да докладвамнови [re: *jull**]  
Автор *jull** (())
Публикувано28.09.08 00:07



Нали затова споделяме опит.
Естествено, че никой никого не задължава в нищо!



Тема Re: Да докладвамнови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано28.09.08 00:09



Пила съм я повече от месец без никакъв успех.





Тема Re: Да докладвамнови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.09.08 00:18



Джул, понякога си мисля, че нарочно се гавриш с мен, когато настояваш да приемам някои неща

Трябва ли всеки път да обяснявам как се чувствам и защо не приемам всичко, а само отделни неща?
Когато едновременно приемаш химиотерапия и през устата и венозно, когато език, дъх, изпражнения, урина, пот и всичко останало мирише на химикали, когато корема ти е подут толкова, че не само не можеш да си видиш краката от него, ами и не можеш да дишаш, когато корема става на буца само като види ядене или нещо друго.....как да отворя уста и да гълтам олио бе Джул? Имай милост малко към мен.
Наистина варианти има много, стига човек да има сили да ги прави. А аз като успея да се прибера вкъщи, директно лягам, щот не мога да си стоя на краката. Все пак ти благодаря за препоръките, надявам се да имам по-добри дни след време, за да мога да ги изпробвам и ще докладвам непременно.

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Да докладвамнови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.09.08 00:24



Това потвърждава само извода, който вече отдавна знаем, че и лекарствата и алтернативите, при едни работят, при други не!


Пак се разприказвахме по нощите, ама аз утре съм на работа, та заминавам в леглото

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Да докладвамнови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано28.09.08 00:25



За да е пълна гаврата, може да си направиш клипче, докато гълташ олио или ядеш трици.
И да поясниш кой е виновен за това.





Тема Re: Да докладвамнови [re: *jull**]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано28.09.08 01:32



Изчетох ви най-подробно,обаче,като се има предвид,че постинга на Весето за химията,повръщането,и подутия корем,и т.н. да добавя и металния вкус в устата
(споделено от съпруга ми)е точен на 100% просто да забравя,че мога да му дам да преглътне нещо от това.Да кажа също,че само като му заговоря за храна и му се гади,а като я види .......... .
Но ви благодаря за това че се опитахте да помогнете,и за дискусията която спретнахте

.Човек научава по нещо винаги.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.