Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Да споделянови [re: пиceтo]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано31.10.08 12:45



Писенце,ВЯРА имам ,но сили нямам



Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Да споделянови [re: Юлия 48]  
Автор *jull** (())
Публикувано31.10.08 18:38



Юле, а защо не опиташ с мъничко козе мляко и козе сирене? Ако му хареса, по-добре е да му даваш от тях, че са по-леки. А комбинацията от козе мляко с пресен жълтък е препоръчителна (коментирали сме я тук). Стига да пожелае да я приема, разбира се.

Прегръщам те!





Тема Re: Да споделянови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано31.10.08 19:05



Ми то в Пловдив козите по улиците ги пасат и на място ги доят, ще е лесно да го намери козето мляко

Ако не се лъжа, в момента няма малки козлета и козите май нямат мляко, т.е. не му е сезона. Може и да бъркам, ама имам един такъв спомен от преди две години, когато ми носеха козе мляко, ама лятото, после вече нямаше

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Да споделянови [re: *jull**]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано31.10.08 19:06



Мила Юле,
Много прегръдки и от мен!!



Тема Re: Да споделянови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано31.10.08 21:08



Голям майтап, нали! За козите по улиците, имам предвид. Ами те пасат и ги доят до кравите, какво чудно има?
Аз например си купувам от една леля краве прясно мляко вече години наред. Същата продава и козе мляко. Вярно е,
че през есента намалява, но не изчезва напълно, така че не е невъзможно да се намери. А за козето сирене - точно пловдивската фирма "Филипополис" произвежда много добри млечни продукти, включително "козешки". Моите впечатления поне са такива.





Тема Re: Да споделянови [re: *jull**]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано31.10.08 22:29



Весе, по селата има козе мляко през цялата година. Ние купуваме сирене от един човек от една година насам без прекъсване, което значи, че има мляко.
Друг е въпросът, дали Юлето ще може да намери.
Боже, не бях писала тук цяла вечност, а чета всеки ден!
Юле, а ти мила, не се давай! Зная, че ти е безкрайно тежко, но и аз като всички тук те подкрепям морално.
За физическата страна на въпроса си отговорна само ти!
И както беше казал Моканина - "Боже, Боже, колко мъка има по този свят!" аз питам, защо само на добрите и качествени хора им се изсипва това?
Юле, прегръщам те мнооого силно, дано ти дам поне мъъъъничко от моята енергия, за да имаш физически сили.



Тема Re: Добро Ви утро,нови [re: ket1234]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано01.11.08 03:08



Весе,Джул,и Кет1234,два часа сън направо си е постижение за мен,и седнах да Ви чета.Кет,наистина цяла вечност неси се появявала,къде се изгуби?
Джул,Весе,хем ми се досмя,хем си рева на вашите разсъждения за млякото,и козите.но ако ме попитате? Незная защо?Просто ей така.
Януш и той не спи,абе изобщо луда работа.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: ............нови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано01.11.08 04:34



Животът е като път безкраен и никога не знаеш какво ще ти поднесе ...

Понякога той е светъл, и всичко се вижда на километри пред теб и безпроблемно можеш да се движиш напред ...
но може и да е тъмен и да няма дори и далечни светлини да те направляват ...
тогава ти стоиш и се взираш объркан в нощта без да знаеш накъде и как да тръгнеш ...
Той и затова се казва - Живот, за да го живеем и да преминаваме през всичките му препятствия, пред които той ни поставя всекидневно ...

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: ОКОНЧАТЕЛНА ДИАГНОЗА № 3нови [re: Юлия 48]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.08 06:03



Така е Юле много си права....абе трябва да се премине през животът и когато водата му е до колене , и когато водата стига до и над главата ти и дори въздух не можеш да си поемеш....

Та така...



Тема Re: ............нови [re: Юлия 48]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано04.11.08 15:09



Юле,
Как сте?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.