Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Да споделя!нови [re: Юлия 48]  
Автор *jull** (())
Публикувано10.10.08 16:48



"Незнам дали е от елексира на П.Димков, зехтин,мед,и лимон но тази сутрин без клизма,без чай,и капки е ходил по-голяма нужда."

От еликсира е, разбира се! Златен е Димков!
И друг път да ме слушате, ей!





Тема Re: Да споделя!нови [re: Юлия 48]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано10.10.08 16:56



Юлче страхотно, това да се чува!



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Да споделя!нови [re: vesela.bg]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано10.10.08 21:33



Четох от книжката,за черния дроб,вместо вода,да се пие отвара от босилек,маточина,мащерка,и чубрица по 1 с.л. с прибавка на 1/2 кора от портокал в 600г вода ври 10 минути.Пие се подсладено,и с лимон на вкус.
Утре ще му направя от тази отвара,и ако я хареса,ще му я давам да я пие, но ще си пие и вода.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Да споделя!нови [re: *jull**]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано10.10.08 21:36



Абе,ние,тоест аз винаги съм те слушала

,ама ти си такъв непресъхващ извор на рецепти,че човек неможе да ти смогне,да си записва,а камоли да ги прилага всичките

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Да споделя!нови [re: Юлия 48]  
Автор *jull** (())
Публикувано10.10.08 22:34



Много приятно звучи, не мисля че ще е неприятно за пиене!





Тема Re: ...................нови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано22.10.08 08:28





Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: ...................нови [re: Юлия 48]  
Автор njia (непознат)
Публикувано22.10.08 10:17



Юле, с теб съм мислено имай сили да гледаш напред!!!! Силна прегръдка от мен!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ...................нови [re: njia]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 10:59



Юленце, ние сме до теб, много прегръдки и целувки и от мен!


Udu w S



Тема Cromolynнови [re: gali4]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 19:39



Юле, в сайт за мед. информация попаднах на следното мнение на някой д-р Д. Кехайов за препарата Кромолин - " Cromolyn ползван в стандартна доза заедно с анти-туморната терапия при рак на панкреаса води до забавяне прогреса на болестта"
Доста кратичко и лаконично, но ако можеш, питай вашия лекуващ лекар дали е чувал подобна възможност...
Поздрави от мен и лека и спокойна вечер!
Галя





Тема Re: Cromolynнови [re: gali4]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано22.10.08 20:05



Галче,при нас вече нищо не може да се направи,процеса е много напреднал,никой неиска ,или не може казват да направят повече.Оставаме си в къщи,или да го закарам в палеативни грижи,тъй ми казаха. Немога,и няма да го водя там,знеш,че там си отиде Рали.Няма да го травмирам като го закарам там.
Ще си стоим в къщи.Днес дойдоха и му взеха кръв,от утре ,или в другиден,като ми направят стойката ,ще започна да му срагам системи,за подсилване.
Тази сутрин направи голяма криза с повръщане,много ме изплаши.Но сега премина,и е горе долу добре.
Спокоен е,и си говорим,в кондиция е,и въобще не е за палеативни грижи.
От залежаването му се зачерви опашката,правя му фрикции,днес даже включих и душека за антидекубитален масаж.Имам и поясче за таза.
Абе такива мити работи.
Каквото има да става,ще става,каквото дойде.Стискам зъби,и си нося кръста.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.