Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Да споделянови [re: gali4]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано29.10.08 09:15



Здравейте ,Галя и всички останали!Тези няколко дни бяха един кошмар,но днес е спокоен и е горе долу - бива.Снощи спахме и двамата.Спазвам всичко което ми нареди онколога,а и у нас идва мед.сестра която следи,и контролира как се справям аз(за мое успокоение).Не може да става сам,аз го вдигам,и го водя до тоалетната,трудно,но с общи усилия се справяме.
Бях притеснена,и много уплашена,но сега съм по-спокойна.Това е!
Борбата продължава!

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Да споделянови [re: Юлия 48]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано29.10.08 22:35



Юленце,ако имаш вяра в ирисовата диагностика мога да ти препоръчам Никола Алексиев от Плевен.Чувала съм много добри отзиви за него.Той преценявал дали може да излекува болния.Имам му кординатите.Ако решиш пиши ми на лични.
Пожелавам ВИ искрено успехи в борбата!!!



Тема Re: Да споделянови [re: Лoли]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано30.10.08 08:00



Благодаря ти Лоли,то и в Пловдив има такъв човек,Рали я водихме, видя,и позна всичко но ....... .Аз едвам го вдигам да седне на леглото(няма сили),та камоли да го заведа до Плевен,а и той няма да иска.От вчера на обед даже отказа всички вливки,и лекарства,иска само обезболяващи и приспивателни.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Да споделянови [re: Юлия 48]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано30.10.08 10:21



Юле, а на какви обезболяващи е? Ако не иска вливки - пробвай да му даваш от бебешките пюрета - плодови и месни - те като се стоплят на водна пара стават доста вкуснички - мама си ги хапваше след като вече ми беше отказала разните пасирани манджи и супи... Кураж! С тебе съм, Юлче!



Тема Re: Да споделянови [re: gali4]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано31.10.08 08:06



На Лидол,за сън-Midazolam"Torreх",от двете ампули по половинка,освен това онколожката му изписа и Софанакс-таблетки за успокоение,но тях не ги пие,защото не се чувства добре,и е замаян още повече,въпреки,че трябва да взима по половин таблетка.Студената пот продължава да се лее ,освен това вече е жив скелет.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Да споделянови [re: Юлия 48]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано31.10.08 09:49



Юле, защо не смените болкоуспокояващото - предполагам, че е замаян от Лидола, но пък щом му действа, е добре... Мама беше на морфин сулфат на хапчета - 30 мг - по 1 хапче на 12 часа и й действаше безотказно - освен него взимаше само разтворимия Солпадин - свободно се продава - по един-два пъти дневно, ако имаше по-силни болки. Но определено морфинът не я унасяше, имаше само няколко такива моменти по-унесена и неадекватна, но се оказа, че е от кръвната захар, а иначе беше на морфин почти 4 месеца. Щом е отслабнал - опитай се да го убедиш да влеете малко от венозните храни, а? Уффф, знам какво ти е... нито да го караш насила да хапва, нито пък да не го караш... Смелост, Юлче и поздрави малката сладурка от мен!



Тема Re: Да споделянови [re: Юлия 48]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано31.10.08 09:52



Юлче, поздрави и целувки от мен



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Да споделянови [re: vesela.bg]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.08 10:08



Юле, добър ден и от мен! Бъди силна и имай вяра.
С поздрав : писето



Тема Re: Да споделянови [re: gali4]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано31.10.08 12:30



Замаян е от Софанакса,сега не го пие и е по шен,Лидола му действа добре,като спре да действа тогава сигурно ще минем на морфин,незная, каквото каже доктора това.
Неще ни венозни храни,ни нищо.най много иска прясно мляко с бисквити,прясно мляко с банан,прясно с мюсли,сирене и домат,и вчера поиска сладолед.Каквото той поиска това се прави,и той е доволен.Имам и още от Фризубина,но от него започна да му се гади,и него ще.Каквото каже,и каквото поиска това правя,пък и доктора ме посъветва да не настоявам,да не се изнервя допълнително.
Това е.

Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание


Тема Re: Да споделянови [re: vesela.bg]  
Автор Юлия 48 (бабата на Рая)
Публикувано31.10.08 12:44



Весенце,и от мен също,ЦУН, ЦУН и ЗДРАВЕЙ!



Ако една жена не гледа към теб, това съвсем не означава, че не те вижда.
М. Арсание



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.