Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:46 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: krem4eto_8O]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 13:49



Пуснах ти меил преди доста време. Не знам получили го. там съм написала и телефона на д-р Славчев и моя личен.



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: Aни]  
Автор krem4eto_8O (кремка)
Публикувано16.12.08 15:32



Благодаря Ани,наистина съм получила информацията.Просто с всичкото тичане,не съм си отваряла пощата отдавна.В кой стадий беше ти? Мама е в 3в

Целувки!



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: krem4eto_8O]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 16:36



Бях в 3С. В последно време чета доста лоши неща за Попова. Съветът ми е да направите консултация и при д-р Славчев.



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: Aни]  
Автор krem4eto_8O (кремка)
Публикувано16.12.08 16:58



Славчев има свободни часове чак за 29 януари.Ужас,ще се побъркаме от чакане.Аз също не съм чувала досега нищо добро за Попова,ами вие тук много я хвалите и си помислих,че може аз нешо да не сам разбрала или информатора нещо не е бил достоверен.Пълна лудница е около мен,работата,детето,мъжа ми,а и баща ми нещо се е побъркал напоследък....,най-накрая мен в Раднево трябва да изпратят





Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: krem4eto_8O]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.12.08 17:15



"Аз също не съм чувала досега нищо добро за Попова, ами вие тук много я хвалите"

Е, това пък къде го прочете?! Вече в няколко теми коментираме доц. Попова и се стигна до общо становище, че ако до 2006 г. е била добър хирург, след претърпения инсулт, вече не е в предишната форма. Изтъкнаха се и някои недобри нейни лични качества... Така че никой не те е подвеждал с информация!

В тази връзка, съветът ми е, който има възможност, нека да преглежда всички теми, защото много често важна информация се ражда в тема, която не е била предназначена първоначално за нея. Но това си е "рискът" на живото общуване и не е възможно да се ограничават непринудените разговори между хората единствено и само в интерес на систематизираната информация.
Не сме роботи, я!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: *jull**]  
Автор mim.i ()
Публикувано16.12.08 17:17



Аз лично написах името и в търсачката и от там видях какво пише за нея. Споменават името и в други клубове. Пак си е нещо нали?



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операция [re: mim.i]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.12.08 17:21



Разбира се! Затова са търсачките! А и по тях може да се види, че тук сме обсъждали неведнъж работата на доц. Попова!...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на шийката на матката - без операция [re: krem4eto_8O]  
Авторdara (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 19:27



креми писах ти на скайпа и мейл ти пратих,незная дали си ги получила .провери и на двете места.
споменах и аз че чух противоречиви неща, но сме ходили при нея.преди бях твърдо за операцията при нея.сега чесно казано съм разколебана.
когато споделих с моя гинеколог той каза абе какво правите на други места, онкото е мястото.там хората само с това се занимават и са едни от най добрите лекари в страната.
майка ми там я гледа док.Кюркчиева добри са отзивите за нея, колегите и я хвалят.лъчетерапевтката примерно държи тя да я гледа макар че има и други лекари и доценти.
вие си преценявайте.моля те погледни си пощата и скапа там имаш всички кординати ако не си получила отново нищо, свиркай ще ти ги дам пак.майла ми е tttanq_77@abv.bg; скайпа ми е tanq_77



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операция [re: dara]  
Автор krem4eto_8O (кремка)
Публикувано17.12.08 16:24



Здравейте момичета,днес ни препоръчаха да аправим консултация с Д-р Дянкова.Знаете ли неща за нея? Добър лекар ли е?



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операция [re: krem4eto_8O]  
Авторdara (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 22:48



майчето е била на преглед при нея преди втория път да започне лъчетерапия.каза че е внимателна и е чувала добри отзиви за нея.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.