Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: dara]  
Автор jordidj (Dancheto)
Публикувано13.11.08 21:31



Дарче здравей. Малко късно ти отговарям ама ми е голяма лудница. В събота сме на сватба и надъхвам майка да събере сили да я изкара цялата - само дето незнам как ще стане. 2 дена ходи до болницата сама и ми се оплаква че имала мускулна треска. Аз снощи и казах, че почвам да я масажирам защото от мускули и следа не е останала. Ама и тя е една терца - или си стои само в къщи или излиза и забравя да се прибере. И сега мускулна треска

Поне не е изгубила способността си да готви. Понеже аз съм малко хитра напоследък все я карам да си готви каквото и се яде.
Ти много от рано започваш да губиш търпение. Недей така - само се тровиш разбери, а то на твоя гръб се пише. Докторите не можеш да превъзпиташ, по-добре се научи да четеш между редовете и ако един помогне просто му висваш на врата да обяснява до последно. Очаквам с нетърпение да разбера как вървят нещата при вас. Свършихте ли вече с лъчето, че то в Сф е истинско геройство в момента да се добереш до тия процедури и Попова какво ви каза????



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: jordidj]  
Авторdara (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 21:12



привет!

сигурно сте уморени герои от веселбата.
ми за мое най голямо учудване ще продължат процедурите.има добро свиване на тумора според лекарите и вече има възможност да се правят процедури лъчетераия направо през влагалището да се достигне максимално до шийката на матката.във вторник ще взимат отливка.после отново курс лъчетерапия (този път обаче с малки дози платина които този път не приложиха заради хидронефрозата на единия бъбрек )...най стряскащото е че казаха че ще мъчат да мине без операция...това все пак е 3-ти стадий....не мисля че би минало без нея (не че съм много наясно или се смятам за корифей,но това поне което съм чела сочи че операцията е задължителна) с оглед по нататъчни рецидиви.но на майчето и повлия добре и е ободрена.
аз не смея да споделя тези си опасения с нея да не я обезкуръжа по нататък вероятно, но сега смятам че няма да е уместно.с такъв ентусиазъм подхожда.
за мое на голяма изнанада и попова беше на този принцип.каза че е възможно макар да е напраднал стадия, но след всички процедури отново сме при нея и тогава тя ще реши какво е най-удачно.
ще пиша какво е станало във вторник...искаха ни пак талон че е хоспитализирана, но аз не желая да е там, че атмосферата е повече от подтискаща.
поздрави!



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: dara]  
Автор jordidj (Dancheto)
Публикувано16.11.08 22:18



Здравей и на теб! Наистина много добре си изкарахме. Утре ще кача златните снимки и ще сложа линк за да ги видиш. Майка уж нямаше да идва на ресторанта ама стоя до края и даже 2 хорца друсна

. Наистина се забавлявахме много. Пък и семейството на младоженката ни е много близко. Там сме наследствени кръстници. Много ги обичаме. Жалко само, че не можем да опазим всички, които обичаме и на които имаме доверие, но нали това било живота. Дано всичко при вас да се размине, но да ти кажа честно, всеки доктор казва различно. Ако Попова беше хирург съм сигурна че щеше да препоръча операция, ако не друго операцията е най-добрия начин да се види реалното положение. Аз съм малко пристрастна, зашото за нас операцията беше единствения вариант с алтернатива за живот. Малко съм сгъбясана сега ... ама нали виждаш какво става никой не знае кога, какво. Моля те пиши какво става. И между другото ... аз казвам всичко на майка - по-добре да го чуе от мен, отколкото от някой друг. Вече съм свикнала да съм вестителя на лоши вести ... поне знам как да ги поднасям чакам вести, ако искаш пиши ми на майла



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: Scotiana]  
Автор nqmass (непознат )
Публикувано17.11.08 23:52



Здравеи аз сам оперирана в ВМА много сьм доволна пробвай там.Неразбирам много но в епикризата ми пише СИН-2.



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: jordidj]  
Авторdara (Нерегистриран)
Публикувано20.11.08 19:55



привет

!вече е в болницата но не ни дадоха да я видим, защото е на легло постоянно.правили са и абразио после отливка и тя е в нея поставена.много не приятно е боли я, но и биели болкоуспокояващи.днес като ми се обади сърцето ми се сви тя само плаче и е разстроена.уж нали за добро, така всеки ден ще и правят такива процедури и в понеделник я изписват.най лошото е обаче че предния ден е била с някакво момиче което лежало там и в стаята му била някаква жена на която правили същите процедури като на майка.тя девойката се оказала много "компетентна" и да вземе да "светне" майка ми че въпросната друга дама едва ли не на носилка я изписали и само такива черногледи неща...няма да казвам как повлия на майка ми това.уверявах я че при всеки е различно и изключително индивидуални са организмите на хората.това е за сега, ще казвам как се развиват нещата
поздрави !



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: nqmass]  
Авторdara (Нерегистриран)
Публикувано20.11.08 20:02



привет на майчето пише cin |||, вероятно си по ранен стадий.майка е в 3-ти



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: dara]  
Автор nqmass (непознат )
Публикувано20.11.08 21:51



Може да пробвате но си мисля че трбябва да е оперира.



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: dara]  
Автор nqmass (непознат )
Публикувано20.11.08 21:56



Биобсията преди операцията ми беше с cin3 но след операцията се оказа ciin 2.



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: nqmass]  
Авторdara (Нерегистриран)
Публикувано21.11.08 22:45



ооо аз също смятам че трябва да се опирира в смисъл радикално решение, но незная защо не искат още да го направят.обяснявам си го с желанието им тумора да се свие максимално защото все пак е доста разрастнал се явно.незня.
просто сега лежи и я облъчват постоянно , това което ме шокира че те самите гледат да не слизат в това помещение често само 3 пъти дневно, а за нея не е ли облъчване?казаха че не но аз силно се съмнявам.
ще видим какво ще кажат в понеделник...



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: dara]  
Автор *jull** (())
Публикувано21.11.08 22:49



Как така я облъчват постоянно?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.