Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Вижте какво ни готвят...нови [re: megolina75]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано25.01.12 11:03



Меги, нещо си се объркала, аз не съм написала мое мнение, то е нито да, нито не, а що се отнася до всички видове ваксини всеки да си прави колкото си иска и каквито си иска Аз пуснах линкове където други пишат своето мнение , или изказват И това, че съм ги пуснала не означава, че аз съм съгласна с написаното Това е само повод за размисъл, защото в последно време често чета и слушам за ЗА и пРотив - всеки защищава позицията си, а аз нямам такава, Все пак прави впечатление, забелязвам, че много хора в 21 век се обявяват против тях, което силно ме озадачава, какво може да кара тези хора да се борят толкова яростно срещу ваксините,, каква е причината, какви са рисковете, кое е притеснителното, къде е истината

Но от ваксина до ваксина има разлика, всеки има глава на раменете си и може да решава,,,,

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: Вижте какво ни готвят...нови [re: Kaлoянa]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано25.01.12 11:27



Абсолютно си права:) Извинявай, че нещо не сме се разбрали. Аз просто ти казах моята позиция. Всеки трябва да си решава сам, но за да реши трябва лекаря, при когото отива да му дава пълната информация. Както за така и против. Само тогава може да се вземе адекватно и информирано решение. Притиснителното във ваксината за рак на маточната шийка е това, че човешкото тяло не трябва никога преди това да се е срещало с човешкия папилома вирус, за да се постигне нужния ефект. Аз тогава си задавам един въпрос - като как да докажем, че не се е срещало? Тестът показва моментното състояние... За мен това е слаба страна на ваксината. От друга страна дори и на 40 процента да предпазва /приемаме, че тялото се е срещало вече/ може би пък си струва. И аз съм като теб- не знам какво да мисля, защото има доста положителни страни, но ето че има и слаби страни. Затова си мечтая да качествен скрининг, защото независимо дали си ваксиниран или не подлежиш на такъв



Защото Си ме направил глава, а не опашка!

Редактирано от megolina75 на 25.01.12 11:28.



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: mamka34]  
Авторradost (Нерегистриран)
Публикувано29.06.12 01:55



Zdravei,Mamka34,prochetoh tvoia razkaz,opredeleno mnogo cheta v posledno vreme po taia tema,tvoiata istoria e dosusht kato moiata,i az pretarpiah operacia noemvri min.godina,no v Dania,i pri men se sluchi sashtoto,predi operaciata mi kazaha che shte izchistiat vsichko,v smisal shte mahnat iaichnicite i matkata,no sled operaciata mi kazaha,kakto i pri teb,iaichnicite ne sa za mahane i sam o6te mlada.Ako me biaha popitali predi shtiah da kaja da mahat i tiah.Az sam na 39g.kazah im che ne iskam poveche deca,nali pitat,za koga ,a i imam dve golemi veche.I az kato teb vse jiveia v samnenia...vseki mi vika prestani vsichko mina,no samo ,koito go e izjivial znae kakvo e...pozdravi i smelo na pred.Edinstvenno iskam da kaja na vsichki momicheta i jeni,hodete redovno na citonamazka,pravi se 1pat na 3g,tova e edinstvenoto spasenie da se otkrie na vreme,az lichno pochti niamah nikakvi simptomi..opitaha se parvo da izrejat rakovite kletki,no ne stana,sled tova mi izvadiha matkata,sajeliavam mnogo che ot bednotia v na6ata prekrasna darjava horicata umirat.Chetoh v4era edna statia na edna doktorka,ne i zapomnih imeto,ta tia kazva:vaksiniraite se na vreme,vaksinata e dostapna,na 3 pati se postavia i struva okolo 900lv.Iskah samo da e popitam,za kogo e dostapna gospojo doktor,mn.sa malko tezi,koito shte mogat da si e pozvoliat,kak smeiat da govoriat,vmesto tova da govoriat kadeto triabva i da se pomisli .....i taka nadiavam se da ima forumi da mojem da spodeliame i da si pomagame ako e vazmojno....

Писането на кирилица е задължително!
При необходимост ползвайте функцията КРЕДОР - горе вдясно над прозореца за писане.


Редактирано от *jull** на 29.06.12 12:36.



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: *jull**]  
Авторmamka34 (Нерегистриран)
Публикувано30.06.12 17:20



Jull zdravei,iskam da popitam za panterata68,nesam vizdala neini mneiq v kluba,kakvo stava s neq,kak e zdravoslovno,znaesh li neshto.

Моля те, пиши на кирилица!

Редактирано от *jull** на 01.07.12 07:29.



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: radost]  
Авторmamka34 (Нерегистриран)
Публикувано30.06.12 17:32



Zdravei radost,za sega se custvam dobre,hodq na rabota i se maca da ne mislq za raka,makar ce vseki den si spomnqm za denq v koito naucih diagnozata si.Vsqka vecer pocti vlizam v kluba i ceta za trevogite na horata koito pishat vav foruma,mnogo mi e macno zashtoto mnogo mladi hora si otivat ot toq svqt ,nqkoi ostavqt decta si samicki a drugi sa nqma li i shtastieto da si rodqt pone edno detence.Vsqka vecer se seshtam za Megito,mnogo malko si pisahme ,mnogo mi pogna sas savetite si ,da pociva v mir Princesata.Radost ako imash meil ili skyp mozem da si pishem.Nqmam kirilica molq za izvinenie,Jull blagodarqti za opravata.

Кирилицата е задължителна!

Редактирано от *jull** на 01.07.12 07:30.



Тема Re: Рак на шийката на матката - без операциянови [re: mamka34]  
Автор mimozitta (щастлива)
Публикувано01.07.12 00:21



Нели (пантерката68) ни напусна преди 3 дни. Съжалявам, че трябва да ви го кажа. В ИЗПОВЕДАЛНЯ пише. Поклон Нели.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.