Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: КАК ДА РАЗЧЕТЕМ ДИАГНОЗАТА СИ!нови [re: laleto1]  
Автор Kaлoянa (старо куче)
Публикувано06.05.12 21:36



Щом питаш, аз си давам мнението, ако сте решили да се лекувате алтернативно, чети, гледай и мисли, но не ти препоръчвам операция, не чакайте да стане прекалено късно, тогава абсолютно нищо не помага Аз го пия в момента и карам втора лечебна криза, като сама си контролирам дозите, така, че да не ми се гади, повръща и да се чувствам в състояние близо до нормалното за лечение Има кризи, но се контролират



изгледай 4 филмчета

от тук си свали книгата на български език е преведена



И понеже са много хората които четат и пишат тук, и тези които имат друго мнение , различно от моето почват да нападат и обиждат, аз казвам, че това е личен избор, никого не задължавам, всеки има глава на раменете си и може да взима решения, живота е един

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: КАК ДА РАЗЧЕТЕМ ДИАГНОЗАТА СИ!нови [re: Kaлoянa]  
Автор ivan4o17 (минаващ)
Публикувано07.05.12 20:33



За ммс-а ми разказват много добри отзиви, сега познат ще го ползва и евентуално ще пиша подробности в съответната тема.



Тема Re: КАК ДА РАЗЧЕТЕМ ДИАГНОЗАТА СИ!нови [re: Kaлoянa]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано08.05.12 15:14



Благодаря ти, Клояна, Не знам дали е късно или не. Точно затова съм притеснена. Изчетох всичко, коети си постнала, но ме притеснява факта, че има проблеми с приемането на храна, че от време на мреме му се гади и не знам дали ще се справи със страничните ефекти. Все пак отново ти благодаря.Ще опитвам всичко.
Очаквах някой лекар от клуба да ми каже дали да настоявам за операция, дали има смисъл от нея или само ще го измъча повече, но никой не ми писа. Явно нещо не съм направила като хората.



Тема Re: КАК ДА РАЗЧЕТЕМ ДИАГНОЗАТА СИ!нови [re: laleto1]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.05.12 20:14



Лаленце, въпроса ти към лекарите е от 6.05, но след като PRN вече е влизал в темата и е отговарял на зададени въпроси. Той не влиза всеки ден, така че причината не е в това, че "нещо не си направила като хората"!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КАК ДА РАЗЧЕТЕМ ДИАГНОЗАТА СИ!нови [re: *jull**]  
Автор laleto1 (новак)
Публикувано08.05.12 23:41



Благодаря ти, Жул, но наистина съм много объркана и притеснена. Защото, когато се борих за живота на съпруга ми, беше лесно - ние правихме всичко заедно, той ми се беше доверил напълно и знаеше, че няма да го предам. Но баща ми е все пак на 82години, дори не живее при мен, а и на всичко отгоре все още не знае за истинската си болест. Беше много силен и здрав и сега не иска да приеме факта, че е болен. Но това си е мой проблем. Дали обаче, когато излезе и хистологичното изследване, ще мога да попитам пак какво да правя - да настоявам ли за операция и дали тази операция няма да го срине по-бързо отколкото болестта. От различни места получавам различни съвети, но както се досещаш, тук аз се чувсвам най-сигурно и затова ще изчакам. Изчетох всичко от всички теми за рак на стомаха и панкреаса, но май надеждичка не видях. За сега сме на моя метод - вяра плюс алтернативна медицина. И ще чакам.



Тема Re: КАК ДА РАЗЧЕТЕМ ДИАГНОЗАТА СИ!нови [re: Myлe]  
Автор wild_rabbit (непознат )
Публикувано22.08.12 21:53



Здравейте, баща ми - на 75 с рак на простатата. Направена орхиектомия преди две седмици. Днес взех епикризата, но нищо не разбирам. Другата седмица сме на първи преглед в онкологията - Пловдив.
Глисън е 2+3=5. Притеснява ме резултатът - Т2-3,Nx,Mx,GII/МКБ С61, КП 78.

Разбрах, че това х означава, че не са наблюдавани метастазите, а не че ги няма.
Има и много високи тромбоцити - 962.

Как да установим има ли метастази - има силни болки в ставите на ръцете и краката - почти не може да ходи.



Тема Re: КАК ДА РАЗЧЕТЕМ ДИАГНОЗАТА СИ!нови [re: wild_rabbit]  
Автор pink7708 (непознат)
Публикувано06.09.12 18:41



Здравейте!
Имам диск от скенер,но не мога да го отворя.
Излиза папка и няколко инструмента,но явно нямам нужната програма.



Тема Re: КАК ДА РАЗЧЕТЕМ ДИАГНОЗАТА СИ!нови [re: vesela.bg]  
Автор МИМКАТА (непознат )
Публикувано30.01.13 18:17



моля ВИ ПОМОГНЕТЕ ,КАКВО ОЗНАЧАВА ТАЗ ЕПИКРИЗА С ДИАГНОЗА:КП 175:МКБ С 25.О ЗЛОКАЧЕСТВЕНО НОВООБРАЗУВАНИЕ НА ГЛАВАТА НА ПАНКРЕАСА.51.32 АНАСТОМОЗА НА ЖЛЪЧЕН МЕХУР С ЧЕРВО



Тема Re: КАК ДА РАЗЧЕТЕМ ДИАГНОЗАТА СИ!нови [re: МИМКАТА]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.01.13 21:43



Рак на панкреаса. На жлъчката е направено каналче, за изтичане на сока.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: КАК ДА РАЗЧЕТЕМ ДИАГНОЗАТА СИ!нови [re: Buba67]  
Автор Crasiva (минаващ)
Публикувано31.01.13 08:41



МКБ е Международна класификация на болестите. Първите буква и цифри до точката са класа, а след точката е уточнение. Виж в гуугъла точно какво е, а и можеш да попиташ във въпроси към лекарите.
Според мен това на практика не се лекува и АДСКИ боли в терминален стадии. Смята се, че този тип болка е номер едно от всички възможни, защото притиска съседни органи.
Аз мисля, че както ДНК е уникално за всеки, така и междуклетъчната течност е уникална за всеки. Но тя се състои от почти само вода. Тогава откъде идва разликата при болен и здрав човек. Идва от различната информация във водата. Гледах един филм, където един екстрасенс зарежда вода с такава информация, че на една босьорка й се увеличава бюста. Тоест абсолютно всичко може да се промени така. Освен това ако една клетка й го няма ядрото, кадето е ДНК може да живее месец, тоест това, което сета се смята за причина за рака на практика не е първопричина.
На пазара има машине за увеличаване на енергията на клетките, за да могат те да си оправят самостоятелно нещата.
Като пътувах с влака и гледам един дълъг товарен влак с въглища за ТЕЦ Бобов дол. И си представих как всеки час изсипват по един вагон в ТЕЦа. И после си спомних за технологията ГЕЕТ на Пол Пантоне. Там трябват един процент въглища и деветдесет и девет процента вода. И се сетих за екстрасенса, че всъщност на водата й трябва просто информация каква да стане и да прави. Например да гори или да стане спирачка за рака.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.