Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
Тема Re: Добри резултати!нови [re: maika]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано18.08.06 14:36



Бе, миличка, кой ме бръсне мене за нещо тук, та чак ще ме праща в Милано за консултация

Сама си уреждам всичко....

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Добри резултати!нови [re: vesela.bg]  
Авторnjia (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 22:15



Весе,браво на теб възхищавам ти се.На колко години си всъщност?Дано повече хора имат твоята сила на духа.



Тема Re: Добри резултати!нови [re: Thea]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано19.08.06 14:42



Това го зная, мила, но за да те включат в програмите с тези радикални лекарства едно от условието е да си минал другата /червената химиотерапия/ и ако не е подействала - тогава. Другото условие е образуванието да е минимум 15 мм. Аз изпаднах - сега съм на 13 мм. По тези програми има ред изисквания, не съм аз тази, която мога да решавам.
Отделно от това мое лично убеждение е - да изкачвам стълбицата стъпало по стъпало без да прескачам възможности.
Защото ако мина директно на радикалните лекарства и те не помогнат, тогава не мога да се върна на другите по-леките - просто не действат. Чела съм клинични изследвания по въпроса и съм писала затова тук.
След 3 седмици ще правя отново скенер, ще съм направила консултацията в Милано и чак тогава ще решавам.


Чак днес вече се чувствам по-добре, дори жегата не ме мъчи толкова. Това последното вливане ме закова две седмици.
Вчера направих и поредното вливане на бифосфонатите - така че сега - живот 3 седмици

Нема начин да нема начин!

Тема За anta!нови [re: anta]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано19.08.06 15:12



Anta аз съм с рак на гърдата, също така не съм и лекар за да препоръчвам методи на лечение


Но моето лично мнение и това, в което аз вярвам, мога да ти го споделя.
Аз съм за:
1. Традиционно лечение - операция, химио, лъче и т.н. което предлага медицината.
2. След като мине всичко това, алтернативни методи колкото искаш.
Искам да кажа, че за мен, алтернативно лечение е т. нар. профилактика, то не лекува, а подпомага организма сам да се справи.

Всеки сам взема решение какво да предприеме за себе си, и сам си носи отговорността за взетите решения. Просто въпрос на избор - вярно, много труден избор, но затова сме "Човеци", мислещи същества.
Тук има много споделен опит, както за традиционното лечение така и за алтернативните методи. Има споделен и горчив опит и от едното и от другото.
Порови се и почети още - решението ще дойде само....
Успех и не се плашете и споделяй как вървят нещата при вас!
Извини ме, че не ти отговорих веднага, трябваше да се стабилизирам след последното вливане

Нема начин да нема начин!

Тема Някой бурма ми се е отвила...нови [re: anta]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано19.08.06 15:16



Хора, извинявам се, сега като преглеждам постингите си, нещо се повтарям много..... Но е вярно, че нещо не съм наред, както ви споделих, последното вливане ме изкара от релси /нали видяхте катастрофата по телевизията

/ Забравям, разсейвам се, не помня.....кошмар...ще ме извините, нали?
А аз обещавам да си затегна отвилата се бурма в главата с някоя и друга "отверка"

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Добри резултати!нови [re: vesela.bg]  
Автор vio (непознат)
Публикувано20.08.06 00:56



Здравей, Весе, майка ми я включиха в програмата с таксол точно защото предоперативно беше минала през фарморубицин /червената

/, но нали се сщаш че тя въобще не е във възторг от това... по-тежка химия, по- трудно се понася, повече вреди...всички доктори, с които се е консултирала и казаха че този препарат е по- добър, а и прочетохме, че в САЩ се използва активно, но... вредното влияние на химията си остава...
Сега мислим да се консултираме и с докторите от "Международния онкологичен център" в ИСУЛ, чувала ли си за него, какво мислиш по въпроса?
И двете ти пожелаваме приятно и ползотворно пътуване, положителни емоции и да направиш много снимки, които после да показваш във форума...
и майка ми би избрала пътя до Милано, вместо до ИСУЛ, ама каво да се прави Поздрави!!!



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано20.08.06 20:27



Весенце, извинявай ако е обсъжан този въпрос, но наскоро една приятелка ми каза, че не бива да се носят сутиени с банели. Това било нещо като профилактична мярка. Вярно, че банелът притиска много или малко... Не знам. Ти как мислиш?



Тема Re: Стаята на Весела!нови [re: vesela.bg]  
Автор nani_na (любопитна)
Публикувано21.08.06 12:17



Весе, докато четох тази (http://oshte.info/004/00104/10/0910/04.htm) история, първата асоциация, която си направих беше с теб





Тема Re:Относно сутиените!нови [re: little_rabbit]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано21.08.06 15:18



Аз цял живот не съм слагала сутиен, моите са малки... Но след като ме оперираха се наложи да сложа това чудо. Купувам дунапренови с твърди чашки и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО махам банелите защото ме убиват.... Препоръчвам го на всичките си приятелки, ама на кой както му е удобно. Аз лично ги махам банелите....



Нема начин да нема начин!

Тема Re:Относно сутиените!нови [re: vesela.bg]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано21.08.06 19:03



Може и да няма връзка, но приятелка ми го каза. А тя е лекар.




Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.