Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Лopи]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано26.05.06 13:11



Даааа, отново и отново.....
Но съгласете се, че това съвсем не е конспирация, а просто борба за клиенти на търговците в световен мащаб.
А как по-добре се печелят клиенти - чрез психологически похвати, въздействие върху психиката на човека. А психиката на един раково болен наистина е много крехка.
но въпреки крехката психика, ние имаме здрав разум.

И едно дете може да ви зададе по своя най-наивен начин въпроса "А защо толкова много хора умират от рак, след като има такива хранителни добавки, които лекуват рак?

За мен лично КОЛКОТО Е ПО-АГРЕСИВНА И НАХАЛНА ЕДНА РЕКЛАМА, ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ПРОДУКТА НЕ СТРУВА, А В СЪЩОТО ВРЕМЕ Е АДСКИ СКЪП.

Затова точно тук няма да се правя на ДАМА В ОБЩЕСТВОТО и моят отговор на всички дистрибутори и лечители тук е:
ВИЕ ЗНАЕТЕ КЪДЕ ДА СИ НАПЪХАТЕ ПРОДУКТИТЕ И МЕТОДИТЕ НА ЛЕЧЕНИЕ.
Ако не знаете, ще ви помогна лично и то без да си слагам ръкавици!

На всички останали тук - Горе главата и се борете. Силата е единствено във вас, само така ще преодолеете болестта!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: рейшинови [re: kaт]  
Автор velislava (непознат )
Публикувано14.08.06 21:30



firma dimityr kojuharov v sofia



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Pyми]  
Авторdoktora (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 23:46



Имате ли резултат от тази смес.Имам в предвид контролен скенер и контролна кръвна картина,както и тум.маркери,които са претърпяли обратно развитие???



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: White Raven]  
Автор Neli_S ()
Публикувано19.04.07 13:46



Вчера открих един китайски магазин с изключително богат стоков асортимент, предлагат всички продукти които тук се коментират, че даже и нови. В сравнение с цените на продаваните чрез дистрибутори препарати, тези мисля че са доста по-евтини. Купих един сироп за профилактика на ракови заболявания, съдържа Fluorouacil, женженов полизахирид, соев фосфолипид. Пише, че спира растежа на раковите клетки и повишава имунитета. Използва се за терапия на ракови заболявания на храносмилателния тракт, на млечните жлези, на черния дроб. Магазина се намира на Пиротска 18



Тема Re: ivacedaнови [re: ivaceda]  
Автор firrst (член)
Публикувано19.04.07 15:31



За нормализиране на стомашно-чревния тракт

е много ефикасна ,но тъй като бъбреците играят съществена роля за правилното функциониране на стомаха /според китайската медицина/,няма да е лошо да се комбинира със ..




Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Neli_S]  
АвторЮЛИЯ 48 (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 16:19



Моля, ако някой знае за китайски маг. в ПЛОВДИВ да пише къде се намира.
БЛАГОДАРЯ ВИ предварително





Тема За Алое-Вера!нови [re: ЮЛИЯ 48]  
Авторelan (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 03:50



Здравейте!
Имам нужда от вашето мнение!
Трети ден пия Алое-Вера течно - което е 100%чист извлек с много горчив вкус...
Направих си и тибетската рецепта - извлек на чесън със спирт и тях ги приемам трети ден. Спирта е 91% ако е от значение , но-по чист не намерих.

Днес съм със много силно главоболие и много ми се гади , като последното не ми се е случвало от много години.

Някой да е имал подобни оплаквания , като аз имам съмнение за алоето?


Не съм добре!



Тема Re: За Алое-Вера!нови [re: elan]  
Авторnadia (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 18:35



Здравейте, аз знам че алоето почиства организма от токсините и укрепва имунната система (аз пия друго алое). Имам впечатление че когато почне да се пие алое наистина може да боли глава и други неприятни състояния, но това е временно докато организма се прочисти и чак след това идва подобрението. Дори когато запърви път почнах да го пия чак след месец видях резултат.



Тема Re: За Алое-Вера!нови [re: elan]  
Автор angelova67 (непознат)
Публикувано09.05.07 19:25



Здравей elan! Виж си кръвното налягане.
При мен се получава такъв ефект от чесъна. Сваля ми кръвното и боли глава с гадене. Спри едното за два три дни, после другото и виж как ще се чувстваш.
Аз лично за себе си установих, че най добре да пия една гадост /така мило наричам алтернативните илачи/, малко почивка - примерно седмица и почвам следващото. Така съм втора година. Успех от сърце!





Тема Антитуморният ефект на пробиотицитенови [re: White Raven]  
Автордм (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 15:13



Здравейте!

Днес по-рано писах за проф. Н. Александров,
/

/
но после намерих и
"Пробиотиците – най-прекият път към здравето и дълголетието"

и това:

Както писах по-рано, вчера по р. Хоризонт проф. Александров говори за полезните качества на розовото масло и киселото, българско мляко. Впечатли ме задълбочения поглед, и същевременно простичкия и човечен начин на изразяване.
Не съм ползвала /още/ неговите добавки, но са ми ги препоръчвали. А си и мисля, че е хубаво човек да знае за проф. Н. Александров.

Здраве, радост и дълголетие!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.