Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: iliana.k]  
Автор zdravetc (новак)
Публикувано25.10.07 16:39



как се пиеше алоето вера, жълтите туби, 3пъти по50 мл..не са дал на мъжа ми листовка..



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: iliana.k]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 16:56



Успех с Деодана. Понеже и аз се каня да купя на баща ми, искам да те попитам колко струва. От офиса ли го купи?



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Juli7]  
Автор iliana.k (минаващ)
Публикувано25.10.07 17:19



Поръчах го по телефона.Една доза струва 5 лева.Аз пия по 3 дози на ден.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: zdravetc]  
Авторfeniks_m (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 13:16



Алоето,когато се пие с лечебна цел, се пие повече,може да стигнеш до 260 мл дневно. Това обаче означава много пари,при положение, че една туба е 1 л;Аз пиех по 200 мл дневно на три приема - това в началото на заболяването,по време на химиотерапията, преди операцията. Горе-долу 4 месеца, след това и сега от време на време пия сутрин и вечер по 60 мл.





Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: feniks_m]  
Автор zdravetc (новак)
Публикувано26.10.07 19:38



Благодаря....



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: iliana.k]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 14:50



най-вероятно някой вече е написал това, което ще напиша по-долу, но нямам време да преглегам всичко написано до тук като информация. случайно попаднах на този форум.
Аптеката, където може да се намерят японските гъби РЕЙШИ, ШИИТАКЕ и доста други под формата на прах и капсули се намира на:

ул. "Лайош Кошут" 24 (в двора навътре).
гр. София

аз лично пия комбинация по тези две гъби на прах и мога да кажа, че има смисъл!



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: aз]  
Автор daoford (sastradatelen)
Публикувано08.11.07 20:14



Аз също мисля ,че има смисъл,но за този ,който ги продава?Ти ли си?

Бог помага на слабите,но обича Силните!


Тема Re: ket1234нови [re: jull]  
АвторBaнko (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 13:38



Предлагат го, но трябва да отидеш да си го вземеш на място. Намира се точно до Онкологията, но от страната на булевард Кл. Охридски до новата бяла сграда на хематологията. Аз лично сам много доволен, верно че е малко скапо, но определено има ефект, което не мога да кажа за боклуците дето пиех преди.



Тема Re: ket1234нови [re: jull]  
АвторBaнko (Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 13:41



Др. Богданов работи още там, на мен не ми взе пари за консултацията и беше много любезен, аз си взех и Нормофлор, от който също съм много доволен.



Тема Re: Антитуморният ефект на пробиотицитенови [re: дм]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано16.11.07 13:52



Простичкият и човечен начин на изразяване в неговия случай означава, че човечецът е много прост




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.