Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: daoford]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 22:49



www.altcancer.com/cansema.htm лекарства за лечение на кожен рак, може за някой да представлява интерес
и
още който се интерисува от метода за лечение на рака Natural Cellular Defence
www.cancercercompass.com/message-board/message/all,4072,0.htm - новини, лечение, форум, мнения За това лекарство е написано във сайта на Елена Банова, алтернативни методи, НКЗ, на български език Ето и от къде може да се закупи самото лекарство, www.newstarget.com/015232.html



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Kaлoянa]  
Автор nincka45 (новак)
Публикувано11.01.08 15:47



Калояна, попадали ли са ти продукти от следния сайт

? Мисля, че фирмата е канадска. До колко са надеждни, като имам предвид, че ти си използвала доста добавки?



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: nincka45]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 21:50



Има ги и в щатите, не са лоши, дори съм ползвала ензимите които са показани, също зелената храна, крембъри екстрата съм ползвала( той е за бъбреци, пикочни пътища), незнам на какво се спираш Там също е сбор от фирми, трябва да се внимава от коя какво поръчваш Защо не ползваш на канадската фирма Флора продуктите, те са еколочино чисти, биоактивни и имат сертификат за органик Знам, че ги има и по българските аптеки, поразпитай А има и хора от форума които живеят в Канада, може би те ще дадат повече информация



Тема качествени хранителни добавки,витамининови [re: Kaлoянa]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 03:50



www.procapslabs.com много качествени натурални продукти Хубавото при тях е, че са за мъже и жени отделно, по слабо обогатени, нормално и силно, различни количества, по-малко, средно, много, имат богата информация Всеки може да прецени каква сила му трябват и за какъв случай Пиша, защото преди дни се интерисуваше някой,а тогава нямах много време да обеснявам Ползвала съм ги и ще се върна към тях, гарантирам за високото качество



Тема Трансфер фактор плюснови [re: Kaлoянa]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 03:59



Като съм почнала да давам информация - та до край Оригиналния трансфер фактор плюс и други варианти вижте на www.4life.com Аз ползвам този, който е със цена 60,95 дол Това е доза за 1 човек за 1 месец, пие се сутрин и вечер по време на храна по 1 капс



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: White Raven]  
Автор morskaah (непознат )
Публикувано20.02.08 22:25



Извинявам се, ако не му е тук мястото на мнението да бъде преместено от админите.
Мога да споделя за гр.Бургас-къде намерихме :
натанал- в денонощната аптека в блока "поморина" в к-с Славейков/и от двата вида/;
офиса на виталните гъби е зад църквата Кирил и Методий, до експрес банк- д-р Ненчев
но по евтини от тези добавки предлагат "TNT-21"- за бургас ми дадоха следните координати-дистрибуторски фирми ЕТ "Добре", тел: 844 798 или ЕТ "Тема", тел: 810 041.
Ние не стигнахме до гъбите за съжаление , след консултация с д-р Ненчев и докато изберем подходящи татко се влоши.
Дано съм от полза за някого.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: morskaah]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 18:20



Някой ползвал ли е този продукт





Тема Re: ехинацеянови [re: White Raven]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.04.09 20:44



Купих си я днес на капки, защото искам малко да разнообразя обичайните, които взимам. Аптекарката ми я препоръча за подсилване на имунната система. После се сетих да почета малко за нея. Тук не сме я коментирали много. Намерих само 2-3 поста.
Ползвали ли сте я?
В единия постинг се споменава и двояко отношение към ехинацеята, че вероятно стимулира растежа на ракови клетки?!? Знаете ли нещо?

А това е от листовката на продукта, който купих днес:


"Фармакологични данни:
Продуктите от ехинацея имат имунобиологично действие, което включва повишаване броя на белите кръвни клетки и клетките на слезката и стимулиране на фагоцитозата на човешките гранулоцити.
Активните съставки са полиини, аскорбинова киселина и изобутил амиди. Изолирани са също и кофеинова киселина, различни нейни етери, цикориева киселина, както и полизахариди и танини."

Как ви се струва?



Тема Re: ехинацея кордицепснови [re: Ekna]  
Автор chlorel_antiakvasorsov (непознат )
Публикувано26.04.09 02:11



За ехинацеята както и за другите неща моя личен коментар.
За да е полезно едно вечество или букет от такива е необходимо да се налучка точната доза. Налучква се защото при всеки човек е различно.
За екстракт във вид на суха пудра със съдържание на ехинокозид 6,5 : 1 или 3,5% следва да се приема между 150 до 300 мг до три пъти дневно
Най силна е от сорта E. angustifolia . Това ми е първия пост в дир бг и може би има други обширни теми за които не подозирам. Също както вие не подозирате как пазара е залят от 99 процента от всичките налични ментета. Може би знаете че цената няма никакво значение и най често простички евтини решения действат ефективно .
Тянши това е някаква ужасия, ако сте богати няма никакъв проблем да опитате от нещата им ако все още не са фалирали или разкарали от бг пазара. Неясен състав, много вредни разтворители и консерванти -това ви очаква. Същото е с аквасорските илачи както и на валлмарк.
Въпреки изклщ
чителната трудоемкост , най ефективни са билки и природни лекове събрани и приготвени лично от вас. Екстракта от чесън направен от вас би бил превъзходен защото контролирате произхода на етиловия спирт и може да смесите няколко вида чесън. Кръвния здравец го има почти във всяка градина . Лактобацилите изобилстват в домашно приготвено кисело мляко. По горе споменахте че за едно прахче екип от тарикати засмукват 5 лв . Това според мен е нагло но със сигурност им се е усладило.
Прекрасен кордицепс имат тнт21 , преди време беше 12 лв за 90 капсули сега е вдигнат на 15 лв . Пробвах около 20 вида купувани от онлайн сайтове по света. Най силен е екстракта от мицел продаван и пакетирван в България, 60лв 60 капсули, но три капсули от евтиния на тнт21 изравняват концентрацията . Можех да се постарая като за първи пост да систематизирам написаното без крайни оценки но айде занапред ще се старая .



Тема Re: ехинацея кордицепснови [re: chlorel_antiakvasors]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.04.09 07:52



Добре дошъл/дошла в Клуба с приветствието ми, че се включваш в една така важна и болезнена тема. Защото търговията с т. нар. хранителни добавки действително отдавна се е превърнала в безогледен грабеж по отношение на цените и в престъпна заблуда по отношение на качеството. Споделям напълно мнението ти, че "простите" неща, получени по непосредствен път от природата, са най-ефективни, както и че са нужни знания за приготвянето (и особено концентрацията) им. Както разбирам от постинга ти, имаш интереси и знания в областта, затова се радвам, че се включваш и се надявам да имаш време и желание да ги споделяш. Ако решиш да го правиш, можеш да погледнеш в Справочника за подходяща тема (напр. "Билки срещу рак") или да отвориш нова тема. Защото е ясно, няма да си говорим за хранителни добавки,

а за природни продукти.
С нетърпение очаквам следващите ти постинги!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.