Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:55 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Bили Mили]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано15.05.06 15:14



вили,лекар ли ви предписа триовида и калция или го вземаш по твое решение



Тема Re: NATANALнови [re: Baлeнтинa]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 15:27



за какво се пие триовид?
Аз давам на мама:омега 3 и витамини на Нутрилайт- аптекарката казва че се усвояват на клетачно ниво но ги пие в помалки дози ,защото са много скъпи-поне за мен,шлшмник,гулаталин(капсулки чесън,глог и маточина),легалисин(това е за поддържане на черния дроб),
спирулина(зелено водорасло),герисан(от 3 дни), зехтин,чайа на Надежда,запарката със чесън и запарка на коприва,също и заливам 50гр стафиди със гореща вода, а сега купих олио от семки на грозде и мисля да сменя този месец зехтина с него.



Тема Re: NATANALнови [re: kat]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано15.05.06 15:28



Какво е действието на зехтина?

Нема начин да нема начин!


Тема Re: рейшинови [re: kat]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 15:30



много искам да и купя добавка с гъби рейши,но не мога да намеря подходяща такава.Ако знаете някоя фирма?



Тема Re: рейшинови [re: kaт]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано15.05.06 15:54



Тук има за тези гъби:

http://www.nazdorovye.ru/order.html



Тема Re: рейшинови [re: ivaceda]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 16:02



Благодаря ти,но аз не разбирам нищо на руски(разбирам ама това,което е като българския)моляте кажи ми как точно мога да си поръчам от този сайт и колко ще струва?



Тема Re: ket1234нови [re: ket1234]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 20:13



Прочетох, че само ти ползваш Деодан и понеже аз подадох информация за него, може ли да напишеш дали д-р Богданов все още го предлага, какво съдържа, колко струва и т.н.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: caмoдивa]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 21:07



Надя, напиши в гугъла герисан на кирилица и ще прочееш...



Тема Re: рейшинови [re: kat]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано15.05.06 21:39



Кат, въпросът ти се реши много безболезнено.
В центъра по фунготерапия (лечение с лекарствени препарати от японски гъби) в Москва трябва да се отиде лично на преглед при техните медици.
Обаче този център е открил филиал в България, в София.
По-долу съм постнала сайта на софийския център по фунготерапия.
Не съм чела още подробности, и аз тепърва ще правя това.
Успех!

http://www.fungo.ws/contact-us.html



Тема Re: рейшинови [re: ivaceda]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано15.05.06 22:20



когато вземахме Варомина др.Михайлов ни го предписа и независимо че сега сме го спряли него продължаваме да го пием.Грубо съдържа витамин Е,С Селен.В опътването пише че капсолите предпазват клетките и се препоръчват при недостиг на витамините ЯЕ,С в КАРОТЕН,ПРОВИТАМИН а И НА СЕЛЕН В ХРАНАТА.Лица,изложени на физически и емоционален стрес-по възрастни хора с отслабена естесвена защина на организма -пушачи,при които образуването на свободни радикаали е увеличено-изложени на радиация лица-лицакоито работят и живеят в замърсена среда.Това е много семпло описание на продукта,Не е скъп но мисля че изиграва добре ролята си на имуностимулант.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.