Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: White Raven]  
Авторgabriela_d (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 13:55



Imam bolest na hodjkin i mi nazna4iha le4enie s himioterapiq. Hodila sum vednuj i vse o6te ne sum naqsno s vuprosa za dobavkite i tova na kakvi hrani trqbva da nablqgam. Sled terapiqta mi be6e mnogo zle, povru6tah dva dni i ni6to ne mi pomaga6e da spra. Togava re6ih da opitam s ne6to drugo, za koeto ne sum sigurna dali e redno da izpolzvam v tozi moment - pu6ih marihuana. Moga da kaja, 4e vednaga mi stana po-dobre, sprqh da povru6tam, ne me bole6e korema i mi se otvori apetita. S nqkolko dumi po4uvstvah se mnogo dobre. No moga li da si pozvolq da pu6a v tozi moment? Dali ima vredno vliqnie?



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: gabriela_d]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.10.07 16:05



Поставяш много интересен въпрос! Кой ти даде идеята за това?
Според мен трябва да се консултираш с лекар-специалист. И смятам, че за всички ще е интересно да научат мнението му!



П.П. Мога ли да те помоля да пишеш на кирилица? Така е прието в нашия клуб!

Редактирано от *jull** на 13.10.07 16:07.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: gabriela_d]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано13.10.07 16:35



Преди известно време попаднах на материали за това - как марихуаната се използва за лечение не само на ракови заболявания; за съжаление ги загубих и не мога да се сетя за автора;
стори ми се необичайно,но се сетих че в някои филми са споменавали за това;
ако някой има инфо нека да го пусне тук,да о обсъждаме



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: feniks_m]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.10.07 16:45



Ето в такъв случай отправна точка:







Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: *jull**]  
Авторgabriela_d (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 18:38



да, чела съм, че тревата е много добър антиеметик, не вреди на черния дроб , освен това отваря и апетита. незнам обаче как си взаймодействат с химията!? Реших на следващата терапия да попитам докторът ми за неговото мниние, защото пушенето найстина много ми помогна /без каквито и да било хапчета/, но въпреки това ме интересува дали не оказва неблагоприятно влияние по някакъв начин.



Тема Re: ivacedaнови [re: firrst]  
Авторselinger (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 16:55



Да,Цистона е добър за бъбреците!!!



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: feniks_m]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано23.10.07 09:48



По темата за канабиса има какво да се коментира, ама май се страхуваме от забраните


---------------------------------------
ИСПАНИЯ РАЗРЕШИ SATIVEX

16/11/2005

Производителят GW Pharmaceuticals разпространи съобщение за постигнато съгласие със Здравния Департамент на Каталония 600 пациенти да ползват канабисовия екстракт Sativex в рамките на специална програма, която ще включва изследване на безопасността и поносимостта на лекарството и оценка на приложимостта му.

Това ще е първото прилагане на конопения медикамент в Испания, а също и първата такава програма в ЕС извън клиничните изследвания. Първите пратки ще пристигнат в Испания през следващите няколко седмици, а останалото количество - в началото на следващата година. Програмата, която се финансира от Здравния Департамент на Каталония, ще вклъчва 6 болници и ще се координира от местния Институт па фармакология.

130 от пациентите са с множествена склероза, 130 - с невропатични болки с различен произход, 40 страдат от недохранване и анорексия в резултат на СПИН, а другите 300 са раково болни на химиотерапия, страдащи от гадене и повръщане (те ще се включат в програмата 6 месеца по-късно от останалите).

Въпреки името си, Sativex съдържа стандартизирано количество от канабиноидите THC (тетрахидроканабинол) и CBD (канабидиол). Представлява спрей, който се пръска под езика. Произвежда се във Великобритания и вече се ползва в Канада.

източник: GW Pharmaceuticals

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: vesela.bg]  
Авторkaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 03:29



Аз ползвам тези продукти, но НЕ всичките едновременно, а едно по едно, Те са за онкологични заболявания, и превенция
-Зелен чай с люта мента
-Линофит
-Нигенол
-Фито 40
-Ацерола (витамин С)



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: kaлoянa]  
Автор *jull** (())
Публикувано25.10.07 06:55



Мила Калояна, не съм забравила въпроса ти за използването на билката КОПИТНИК в хомеопатията, но ми трябва време, за да потърся информация. Самата аз не разбирам от тази наука и съм ползвала продукти, но само в готов вид и схеми, определени от специалист.
Защо не зададеш въпроса в клуб "Хомеопатия"? А междувременно аз също ще потърся...





Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (минаващ)
Публикувано25.10.07 09:28



От вчера пия Деодан.Три пъти по едно прахче.Ще пиша за влиянието му след време,дай Боже да е положително.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.