Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Eли]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано24.05.06 11:50



DEODANÒ

СУБСТАНЦИЯ; КАПСУЛИ

имуномодулатор на основата на

Lactobacillus bulgaricus strain LB51Ò

СЪСТАВ:

DEODANÒ е изцяло биологичен продукт, лизат на Lactobacillus Bulgaricus "I.Bogdanov patent strain tumoronecroticance B-51" ATCC #21815 накратко наричан "LB51Ò". Биологично-активната съставка са мурамил-съдържащи гликопептиди от клетъчната стена на "LB51Ò", Освен това DEODANÒ съдържа есенциални амино-киселини, нуклеотиди, нуклеозиди, органични полифосфати и други цитоплазмени съставки от клетките на "LB51Ò", които също играят роля в процесите на регенерация в организма.

ФАРМАКОЛОГИЧНИ СВОЙСТВА:

DEODANÒ, с активно действащата си съставка, е мощен стимулатор на регенераторните процеси, по-специално на стромните клетки на костния мозък и e модификатор на неспецифичния имунен отговор.

ПОКАЗАНИЯ:

DEODANÒ намира приложение в хуманната медицина, като имуномодулиращ препарат, който се прилага при следните случаи: - при увреждания в резултат на химио- и/или лъчетерапия при болни със злокачествени заболявания; при реконвалесцентни състояния на организма, след прекарани бактериални и/или вирусни инфекции;

ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ:

Противопоказания за прилагането на DEODANÒ няма. Както се вижда от индикациите, контраиндикации за приложение на препарата не са дори най-тежките увреждания на организма (които обикновено ограничават друга медикаментозна терапия).

СТРАНИЧНИ РЕАКЦИИ:

Не са установени.

ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ С ДРУГИ ЛЕКАРСТВА:

Не са наблюдавани.

ПРЕДПАЗНИ МЕРКИ:

Няма данни за неблагоприятно въздействие на DEODANÒ по време на бременност, лактация, шофиране и работа с машини.

ДОЗИРОВКА:

Два - три пъти дневно по 3-6 грама (6-12 капсули)или(1-2 пликчета, суспендирани в 100 ml вода), 1/2 час преди ядене. За деца - по 3 г (1 пликче или 6 капсули) един - два пъти дневно, 1/2 час преди ядене. Продължителността на терапията с препарата зависи от състоянието на всеки отделен пациент и може да продължи с месеци. При всички случаи, обаче, за да получим терапевтичен ефект, приложението на DEODANÒ не трябва да е по-малко от 10 дни. При хронични заболявания и състояния на бъбречна, чернодробна или сърдечна недостатъчност не се налага промяна в дозировката и продължителността на приложението на DEODANÒ.

ПРЕДОЗИРАНЕ:

Поради абсолютната си безвредност, препаратът може да се приема и в много по-големи дози - в зависимост от тежестта на заболяването и/или симптоматиката, която трябва да се преодолее. Това дава възможност да се намери оптималната за всеки пациент дозировка.

ОПАКОВКА:

Блистери с по 10 капсули по 500 mg всяка, 3 блистера в картонена кутия с листовка или пликчета по 3 грама субстанция, 5 пликчета в картонена кутия с листовка.

СЪХРАНЕНИЕ:

На сухо и проветриво, при стайна температура.

СРОК НА ГОДНОСТ:

2 години



ПРОИЗВОДИТЕЛ:
ДеоДан ЕООД, София 1756
Бул. "Св. Климент Охридски" №1
телефони (+359)2 - 720652, 720653, 9712018
факс (+359)2 - 9712018,
E-mail sales@deodan.com

Това е постната информация за Деодан от сайта на производителя. Живея в близост до седалището на фирмата и това ми позволи да отида лично до там. Разговарях с д-с Асен Богданов, синът на проф.д-р Иван Богданов - за състоянието на съпруга ми, за препарата, за начина на доставка.

Д-р А. Богданов ми обясни, че препаратът първоначално е бил регистриран като лекарство,т.е. минал е през "иглените уши" на строги лабораторни и клинични изследвания. После, при вторичната му регистрация, са решили да го регистрират като хранителна добавка, по редица причини, една от които - правото да го продават лично, а не в аптечната мрежа, за да не се оскъпява допълнително. Той и така е достатъчно скъп - месечно лечението с Деодан струва 300 лева, представете си колко би струвал препарата, ако складовете и аптеките си сложат печалбата отгоре.
Научих още, че д-р Богданов има пациенти (още от контролните групи, на които е бил даван безплатно), които са го приемали 10 и повече години - тези пациенти са добре , живи са и до днес.

Много ми се иска да повярвам, че това може да ни се случи и на нас!
Иначе, можете да си го купите или лично, като дойдете в София, или чрез познати, или чрез поръчка до производителя, с наложен платеж.
Всичко това ми каза д-р С.Богданов.
Затова пускам тук точните координати.

Относно Герисан : Отворете сайта на "Велеви-фарма", там има точно описание на действието.
Герисан е относително по-евтин - 10 капсули струват около 4лв. Продава се във всички аптеки, е различните аптеки си слагат различна надценка, трябва да изберете подходящата аптека.
Аз давах на съпруга ми Герисан по време на лъчетерапията, кръвените му показатели останаха в норма, левкоцитите обаче даже малко се повишиха - 10 000. Обаче аз му давах по три капсули Герисан дневно. Сега, след като лъчетерапията приключи, намалихме герисана на 2 капсули дневно, още не съм го спряла.

И още нещо : вчера разговарях с един магистър-фармацевт от столична аптека. Като чу за заболяването на съпруга ми и за това, че вече един месец му давам Олисалвин-акула и имам намерение да го спра (таа пише на опаковката), направо подскочи.
Каза ми : "В никакъв случай няма да го спирате, в никакъв случай!!! Паузи правят здравите хора, които го приемат профилактично. А при него - трябва да го давате непрекъснато, Олисалвин няма странични действия и противопоказания, при неговото заболяване е крайно важно да го приема постоянно".
И така, аз купих нова опаковка Олисалвин-акула . Месечната доза струва 7-8 лева, напълно е достъпа за огромното болшинство болни.

Дано да съм помогнала с информацията, която имам.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: vivi7]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 12:15



Това, доколкото съм чела, е едно от трите най-ефикасни растения при лечение на рак. Отровно е, затова се приема в определени дози /впрочем, Сократ е умрял, изпивайки чаша с бракшун /или още бучиниш/ .



Тема Re: за vesela.bgнови [re: vesela.bg]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 12:49



Извинявай, че своевременно не ти отговорих за "Деодан"-а, но едва сега сядам на компютъра. Виждам, че ivaseda се е справела блестящо. Аз много й се зарадвах, защото не съм чула някой друг да е започнал лечение с "Деодан". Вероятно е заради цената. А сега припомням моя опит: бях разказала историята на съпруга ми, която преживяхме заедно преди около 20-ина години.Разболя се от рак на лимфите - оперираха го, направиха му лъче- и химиотерапия. За допълнителни добавки тогава нямаше кой знае какъв избор - давахме му сироп от черен бъз, мумийо, но най-много "Деодан". Тогава лекарството беше още експериментално, във всеки случай го получавахме безплатно. Старият д-р Богданов ни даваше разтворими прахчета за пиене и мехлем за мазане на облъчваните участъци от кожата. Съпругът ми премина през всички терапии без странични действия - нито веднъж не се почувства зле, не промени начина си на хранене, нито на живот. Беше просто невероятно! Най-важното, че се справи и с болестта! Затова си позволих да препоръчам "Деодан"-а, без дори да съм сигурна, че все още се произвежда. Сега страшно много се радвам, че продължава са действа все така успешно. Дано помогне за пълно излекуване! Желая го на всички от сърце!!!



Тема Re: за vesela.bgнови [re: jull]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано24.05.06 17:10



Jull много ти благодаря. Също и ва Иваседа - чудесна информация.
Аз засега се справям с Герисана и Бирената мая за левкоцитите.
Ще си запиша координатите за Деодана, по-нататък ще опитам и от него.
Като гледам цената му за месец - ще ми дойде малко в повече и без това пия Зофран като за световно, за да не драйфам от химиотерапията.
Но иначе човек винаги е по-спокоен, когато знае, че има още нещо, което би могъл да опита като лечение.
Всъщност - Деодана лекува или облекчава страничните ефекти от лечението?
Благодаря Ви, че ви има!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: stranichen]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 17:22



Аз взимам Кордицепс.
цената му е 48$.100 капсули.
Живее във високите Северни части на Китай,на 3500 м височина.По точно местонахождението му е в Тибет,провинции Съчуан,Юнан,Цинхай.В периода на размножаване спорите се "изстрелват"и попадат в личинките на пеперуда и започва да паратизира върху нея,като преминава от разстителен в биологичен вид.През зимата личинката на пеперудата се зарявя в земята,а заедно с няе и кордицепсът-вече във вид на пашкул.Биологичният период на развитие под земята е около две години.след това хранителни власинки,излизащи от тялото на пашкула,прорастват и започва разстително-гъбния етап на съществуването му.По-нататък следва спорообразуване,попадане на спората върху личинка на пеперуда,и целият цикъл се повтаря.
Кордицепса е гордостта на националната фитотерапевтична фармацевтика на КНР.
Препарата е най-мощния имуномодулатор от ново поколение върху имунната система на човека.Той високо ефективен антибиотис,способен да убие пневмококи,стафилококи,стрептококи,вирусите на на херпеса и хепатита,а също и на редица други потогенни микроорганизми.

Състава му е :Прах от ферментирал мицел на кордицепс,аденозин,манитол,витамини,микро- и макроелементи

Приложение:За лечение на доброкачествени и злокачествени тумори,като общоукрепващо средство след лъче- и химиотерапии,като универсално антибактериално и противовъзпалително средство,при инфекциозни заболявания на дихателните органи/система/,при заболявания на органи на отделителната система/цистит,пиелонефрит,и др./,за профилактика и лечение на сърдечната сиситема и всички нейни видове заболявания.

Но той не се взима самостоятелно при онкологични заболявания.Вклучват се и други продукти.

За повишаване на липидите ще напиша в следващото си включване смоето мнение и опит.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Eли]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано24.05.06 17:26



Ели, извини ме, но като казвам море от дистрибутори, имам впредвид точно това, че са много. Но и точно тук е разликата.
В сравнение с Лори, ти си цвете и то интелигентно цвете, а не нахално до припадък, като Лори.
Преди време ми писа като Тянши, отговорих ти, че не ме интересува и ти спря.
точно това Лори не може да го разбере. НО ТОВА Е ВЪПРОС НЕ САМО НА ИНТЕЛИГЕНТНОСТ, НО И НА ВЪЗПИТАНИЕ..........


Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 24.05.06 17:28.



Тема Re: Натанал или Деодан?нови [re: ivaceda]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано24.05.06 17:45



Оттук възниква въпрос при мен - Деодан или Натанал?
Какво мислите по въпроса?
Аз пия Натанал втори месец. Това, което чета за Деодана ми вдъхва надежди.
Обаче, кое от двете да пия?
Ще се съгласите, че и двете идват много от финансова гледна точка.
Моля ви да споделите, има ли от вас хора, които са пили и едното и другото, как сте се чувствали и т.н.
Благодаря ви предварително

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: nadia32]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано24.05.06 18:14



Герисан - по време на лъче и химиотерапия - аз му давах 3 пъти дневно по 1 капсула.



Тема Re: за vesela.bgнови [re: vesela.bg]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 18:40



Мила vesela, може би не е зле да говориш със самия д-р Богданов и да му зададеш въпросите си. В крайна сметка не си длъжна да купуваш Деодана. Това, което знам, че той е и много силен анабол /преди години така се наричаше, нямаше търговско име/. Освен това, на съпругът ми въобще не повръщаше и няма да се учудя, ако и това е било от Деодана, защото както писах, той не приемаше други лекарства, включително срещу повръщане. Просто защото не му се повръщаше! А дали не е възможно да опиташ как ще ти действа вместо Зофран? Разбира се, след консултация с д-р Богданов. Искам да добавя, че на съпруга ми и левкоцитите му бяха в норма - нито веднъж не се повлияха от химиотерапията! Сега като пиша, чак не мога да повярвам - той ходаше в болницата все едно да му правят някакв безобидна манипулация. Може би и затова лекарите бяха толкова втрещени!



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Eли]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано24.05.06 19:01



вчера се прибрахме от софия след контролен преглед в онкологията;досега давах на мама саменто,но лекуващата ни лекарка ни препоръча биокалций и биологична добавка "и кан";каза 4е били по добри за мозъчните тумори;
та въпроса ми е,накой има ли впечетления от тях,използвал ли ги е и имат ли ефект:(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.