Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: За рака на гърдатанови [re: ГEPИ]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 21:26



След операцията нямаше ли химеотерапия?



Тема Re: За рака на гърдатанови [re: sneji_dobrich]  
Автор MCT ()
Публикувано10.01.06 23:21



Не се притеснявай! Всичко ще мине добре! Надявам се резултатите от изследванията, които ти търсят да са добри. Операцията не е толкова страшна. Аз дори отказах болкоуспокояващите вечерта след операцията - не ме болеше много. Важното е да си спокойна и да вярваш в успешния край на лечението. Това е най-лечимия рак. Успех!
Ако те интересува нещо, питай.



Тема Re:za Mariaнови [re: Brother]  
АвторMaria (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 08:48



Probwaj pak na q-to. Ili ostawi twoe. Uspeh!



Тема Re:za Mariaнови [re: Maria]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 12:45



Гери, не предложиха ли на сестра ти химиотерапия..толкова е млада напимер таксотер + кселода за гърдата и черния дроб и зомета за костите,,или нещата са толкова зле че не може да издърги химио.....



Тема Re: За рака на гърдатанови [re: Hoвa]  
Авторrepи (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 13:21



Имаше, и то най -силната с платина и нещо друго но както виждаш ефекта при нас е никакъв а пък и тя неможа да я понесе пявиха се някакви обриви в устната кухина и то не точно обриви а гнойни гнезда като от изгоряло и стомаха започна да я боли можеби и там имаше такива рани . Но ти не се плаши защото имам приятелка която направи 4 химиотерапии преди операцията и 6 с платина след това и се чувства добре вече 4 год.При всеки е индивидоално и зависи от много неща ние сме пробвали всичко /саменто,алое,лекарството с чесън,лекарство от Македония,билкаря бай Димитър и газ съм пречистила но не съм я давала още/така че ако изкате някаква информация питайте имам чувството че съм завършила медицина и билкарство.



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: Mapия]  
АвторGraciella (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 16:57



Zdravejte, priateli! I az sam v otbora, tumar na gardata, otstraniha ja cjalta, terapiite zoladex i nolvadex, himio i lacheterapiata mi se razminaha zatogava i zasega, slava bogu! Dano i zanapred da ne se nalaga!Tova stava predi 1g. i 9mes. M/uvremenno si napravih plastika i t.n. No problema e che sam na 35g. i njama deca. Lekarite kazaha, che kato spra terapiite mozhe da probvam da zabremeneja. Njkoj znae li za takiva drugi sluchai i kak se e razvilo vsichko? Blagodarhja predvaritelno!



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: Graciella]  
Авторнeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 19:15



Чувала съм за такива случаи, успешни, но е рисковано.Трябва да се консултираш с много лекари.Не разчитай само на един. Мен 4 ме уверяваха, че имам фиброаденом и не е задължително да се оперирам, а се оказа ,че имам мултифукален карцином, слава богу навреме и без лимфни възли. Консултирай се непременно с Онкологията в София, не разчитай на кого да е.



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: Graciella]  
АвторHeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 19:53



Какъв вид реконструкция прави? Къде?



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: Graciella]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 20:55



Искам да се свържа с тебе. Аз също нямах лъче и химео, Золадекс и Нолвадекс имам. Дай ми айсикю номер, или адрес, ако искаш. За деца бях говорила с моя лекар, каза че е възможно но след 5 години. За да се избягнат всякакви рискове, най-вероятно. Кой те оперира и къде?



Тема ДжоДо, моля тенови [re: ДжoДo]  
Автор pилckиeзepa (непознат )
Публикувано17.01.06 18:29



кажи дали косата пада след всеки курс на химиотерапията? Аз след първите два правих лъчетерапия и косата ми малко е пораснала. Сега ми предстоят още 4 курса, пак ли ще опада и това, което е пораснало? Не, че това е най-важно при нашата диагноза, но да знам.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.