Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: Nena]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 09:42



ti ot kade si po princip ot tarnovo li?Koi stadii si?Az mnogo se pritesnqvam dane bi kato se otkajem ot tarnovo da se zabavqt o6te pove4e lekarstvata,koito 4akame.V tarnovo sme pri doctor Iliev(znae6 li ne6to za nego)toi uj obe6ta 4e 6te nameri lekarstvata koito sa mn skapi,az se samnqvam,no vse pak ne moga da spra da se nadqvam!Kaza da idem na 16.03 dano naistina ima lekarstva za6toto maika mi e 4ti stadii i nqma mn vreme za gubene...



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: kat]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано07.03.06 18:24



От Габрово съм. Не е нужно да казваш,че се отказвате от Търново, просто идете на консултация в София, би трябвало да имате епикриза във вас. Идете с нея. Сещам се за доктора, но аз ходех при Камбурова, тя се пенсионира и ходя при Захова. Вие всъщност нямя да се отказвате от Търново, вижте дали в София ще предложат нещо по-различно и преценявайте.



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: Nena]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 09:38



blagodarq ti mnogo za informaciqta!Ti 4uvala li si ne6to za doctor iliev za6toto az 4uh i ne znaq kakvo da pravq?d



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: kat]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 16:39



Не , нищо. Какво имаш предвид?



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: Nena]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 17:47



ami razbrah 4e mai iskal pari,no ne sam sigorna.A az nqmam edvam ospqvam da i kupq natanala i po hubava hrana.A i za taxoter 4akame dalgo vreme i toi ne mi pokazva protokola a samo go ovarta.Uj obe6ta 4e 6te ima no da vidim.Dano.Ti imala li si limfodema(podotini na rakata).



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: kat]  
АвторNena (Нерегистриран)
Публикувано08.03.06 18:10



Слава на Бога не съм имала отичане на ръката. Следващия път като отидеш в онкологията, иди в аптеката и просто попитай има ли от лекарството, което чакате. Възмойно е да няма, защото чак сега минаха търговете, но ако има и той не ви пише протокол, идете при шефката доц. Рачева. Не оставяй нещата така, търси си правата, държавата е длъжна да ви осигури лекарството. Не бива да допускаме да ни изнудват.



Тема Re: Някой може ли да ми каже...нови [re: Nena]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 09:17



da i az taka mislq da napravq,no parvo da iz4akam do 16 kogato ni kaza da otidem i obe6ta 4e 6te ima lekarstva.Ve4e ako nqma togava i nqma da prodaljavam s dobriq ton!



Тема Re: За рака на гърдатанови [re: Бeни]  
Автор feia (непознат )
Публикувано13.03.06 15:57



Много съм притеснена. От известно време имам периодично повтарящи се слаби болки в здравата гърда. Нещо като придърпване и променящо се мяст - ту в квадрантите, ту около зърното. Появяват се за няколко дни и затихват за около месец-два.
Миналата седмица бях на контролен преглед. Хирурга с опипване не откри нищо обезпокоително, ехографията на гърди и коремни органи също слава Богу е добра. Туморни маркери - 17. Лекуващия лекар ми каза, че всичко е наред. И въпреки това.... тези болки? Дали не си въобазявам?



Тема Re: За рака на гърдатанови [re: Бeни]  
Автор damita_jo (леко чалната)
Публикувано16.03.06 22:25



Здравейте.
Аз ще се включа в дискусията с малко по-различен въпрос и се надявам някой да ми помогне с инфо. Надявам се и да не прозвучи глупаво и наивно
Интересуват ме някои подробности при самопреглеждането всеки месец, когато жената сама извършва палпация. Първият ми въпрос е, защо този преглед се прави 3-5 дни след свършването на цикъла? Ако през останалото време се направи, би ли имало разлика? Вторият ми въпрос е, какво точно образувание се търси при самоизследването, как точно може жената да прецени дали е бучка, или е жлеза, има ли някаква техника... Зная, че специалист най-точно може да си свърши работата, ехографът също, но все пак...Ами, това са въпросите ми, ще се радвам някой да ми отговори
Поздрави и целувки на всички !



Тема Re: За рака на гърдатанови [re: Бeни]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 13:41



Някой болен от рак на гърдата ползвал ли е Натанал?Този алкохол които се съдържа не е ли много вреден за този тип рак.Майка ми вече 2мес го пие и много се замислям дали да не го спра,защото чесана е полезен,но спирта?Дали не е по добре да хапва повече чесън?




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.