Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: +нови [re: shshtt]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано13.11.13 20:18



Ами оказва се, че има... дори и да правя 2/3 неща, които не ми харесват - трудът ми си се отплаща. Обожавам да обработвам архивни и стари снимки, обожавам да правя чудеса с истински художник насреща си, обожавам неща да ги правя така, че на мен да ми харесват (обикновено тогава нещата се харесват на всички по някакъв незнаен начин)... Уви - всички ние работим за пари и искаме нещата, които работим да ни се отплащат правопропорционално на вложения труд и мисъл - но не винаги нещата стоят по този начин. За вас съклубарите - стига да имам достатъчно свободно време, да не ме пришпорвате и да ми се доверявате - мога да правя неща безплатно - за мен би било въпрос на удоволствие. Но след Нова година евентуално - зависи от количеството ми работа в момента...





Тема Re: +нови [re: Гарфийлд]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано13.11.13 20:22



ей, човеко, споко бе, няма нужда, но е толкова и наистина мило





Тема Re: +нови [re: shshtt]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано13.11.13 20:24



Почти винаги съм много споко





Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано13.11.13 20:28



грешиш

издателствата си имат концепции и стил и те решават
авторът е важен като поръчка, клиент на издателя, ама съвсем не би могъл да очаква и отношение като към такъв, абе има специфики бранша - хем плаща, хем не поръчва музиката





Тема Re: +нови [re: shshtt]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.11.13 20:38



е, наречи ме тъпа, но не схванах от коя страна на барикадата си и защо в тази тема.
късметлии сме всички, щом сме живи да пишем



Тема Re: +нови [re: shshtt]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.11.13 20:40



аха, ясно.
благодаря за уточнението



Тема Re: +нови [re: shshtt]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано13.11.13 20:49



Така е - няма спор. Но когато човек няма определено виждане за нещата, следва да се довери на човек, на който това му е работата.

Пример:

Аз от компютри не разбирам и определено отказвам да разбирам...

Когато си купувам комп - отивам в предварително проверена фирма, казвам какво искам, с колко бюджет разполагам и ги оставям да ми дадат най-добрата им оферта. Доверявам им се и купувам. По този начин никога не съм сбъркал (поне до момента). Те ми дават най-добрата възможна конфигурация за цената, която съм готов да платя и всичко е точно. Последният принтер, който купихме е HP - никога не е чистен отвътре, никога не е профилактиран - само зареждаме с тонер-касети, зареждаме с хартия и действаме... ЖЕЛЕЗЕН ПРИНТЕР... вече вероятно има сигурно около милионен тираж - действа безотказно... вече около 10 години... вярно е че драйверът му остаря след новите Windows-и и забави скорост - но действа с пълна сила

Та... доверието в този, който си разбира и върши работата си както трябва е МНОГО ВАЖНО... Ако няма доверие - все едно няма нищо.





Тема Re: +нови [re: Гарфийлд]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано13.11.13 20:54



така е, така е, ценя майсторите аз, и ми се струва че имам око да ги различавам, което си е също талант де хахаха
щото не зад всяка табела с надпис майстор стои такъв



Тема Re: +нови [re: shshtt]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано13.11.13 20:57



E, когато имаш нужда ще трябва да се довериш и да оставиш майстора да работи - това, което му е работа и да не му се бъркаш - защото ако му се бъркаш - вредата е за теб, не за него.





Тема Re: +нови [re: shshtt]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.11.13 21:01



Достатъчно е клиентът да знае колко плаща, за какво качество и по каква тарифа.
За да си направи сметката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.