Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.11.13 10:33



Не разбирам много от граници.
Ползвам дира за кеф, а не за да си връткам бизнес, чак толкова гъзоглава не съм, че да не мога да си подсигуря клиентела по законни начини.



Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.11.13 10:39



Е, бизнесът е разтегливо понятие:)

И представянето му



Ти си преценяваш сама.

Въпросът беше в случая за директно постване на банкова сметка, което вече си е в повече:))

п.с. както виждаш дирът в профилите сам си е поставил сектор за уебсайт, мейл и пр. за който прецени да си използва тази опция. Демек, точно това не е незаконно, ми е мислата



Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано13.11.13 10:41



чудих се дали да изтрия банковата сметка, но реших да я оставя, все пак това не е реклама на бизнес, а молба за благотворителност

в крайна сметка всеки, който види, че авторката дори не се е постарала да си подравни текста на мострата, може сам да си направи заключенията



Тема Re: +нови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.11.13 10:46



А, ок:))

Разбирам, че можело значи...ще го имам предвид в начинанията си:))





Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано13.11.13 11:39



сега видях, че всичко е копи-пейстнато от сайта, към който има линк най-долу, така че изтрих номера на банковата сметка, пък който желае да го научи може да го направи на блога на писателката, към който има линк най-долу



Тема Re: +нови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.11.13 11:59



Taka съм съгласна:)



И е абсолютно разумно и приемливо.

п.с. съпружето един ден ми каза: абе да взема да пробвама в нета, да си постна снимка, колко съм Убав и способен и че се нуждая от допълнителни фин. средства, ей така просто-нищо не предлагам, ще дам и банкова сметка да видим дали ще ми преведе някой нещо



Тема Re: +нови [re: DarkSide]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.11.13 12:03



Вече си изтрил сметката, но исках да кажа, че това не е точно благотворителност. Предполагам, че жената ще и припечели някой лев от издаването й. Едва ли подбудите й са чисто алтруистични. Т.е. ще вземе едни пари и от тях ще изкара една печалба, която ще похарчи, както намери за добре, без да иска мнението на спонсорите. А после ще похарчи и главницата и за третата книга пак ще има "благотворителна кампания".



Иначе няма лошо да си търси спонсори по какъвто начин намери за добре и щом дръзне да го заяви пред света. Приветствам смелостта и решителността й да завърши проекта си. Щом има кой да откликне всичко е ОК. Пожелавам й успех!

Редактирано от Ekna на 13.11.13 12:04.



Тема Re: +нови [re: Ekna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.11.13 12:11



Всъщност, имам представа от двама души, които си издадоха книги-специализирана л-ра.

Теглиха си кредит, издадоха я и всичко е начисто. Така не остава: онова особено чувство към автора:)))

Е, едната се оплакваше, че 5г. не може да си възвърне вложеното, но това е друг проблем и накрая само подаряваше книжките само да не и задръстват хола:))



Иначе нямам нищо против желанието за издаване на книги! Харесвам американската с-ма, където в издателство представяш проекта и ако ТЕ са заинтересовани те субсидират-договори и т.н. Това е начина!...У нас е майка плаче-знам

Между другото имаше една клубарка, от друг клуб, която също си издаде книжка-пак такава духовно просветителска. За това разбрахме, чак след като имаше тиража и ни покани на сбирки с малко банкетче:), където я представяше. Купих си я от уважение към човека-писател, от това, че ме е поканила и ми е отделила внимание на сбирката...абе друго е усещането:))...то пък накрая като я прочетох, даже и ми хареса...и сега очаквам следващата и книжка и сбирка



Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано13.11.13 12:14



ми тази като я гледам точно така е постъпила, единствено си е направила труда да обяви банкова сметка и я да видим дали някой ще преведе пари

абсолютно несериозна работа, на нейно място бих написал поне точно колко пари ми са нужни за издаване в такъв и такъв формат, с точно определено качество и в точно определен тираж, толкова и толкова страници, толкова струва хартията, толкова корицата, толкова редакцията, толкова отпечатването ... аз колко пари ще сложа мои и колко искам да събера от дарители ... и още един много интересен въпрос, на който сигурно ще се наложи да се отговори, после какво ще направя с парите от продажбата на книгата ... щото гледам, че на каката издадената й книга с дарителски средства си се продава срещу пари



гледах й едно видео в ютюб, запъва се като студент на изпит, хъка, мъка и гледането на презентацията е абсолютна досада ... защо е решила, че й трябват дарителски средства да си издаде книгата, за мен е абсолютна загадка .... 5000 лева не са кой знае какви пари, та да се налага да надаваш сърцераздирателен зов за помощ ... пък и със сигурност би могла да си намери издател и за половината от тези пари



Тема Re: Да помогнемнови [re: Aлиca.]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.11.13 12:14



Съгласна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.