Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: +нови [re: shshtt]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.11.13 16:17



Аз не се жалвам от нищо, щото си имам истински издател и се гордея че ме е публикувал, като му гледам другите книги и автори.
Ми така си кажи от първия постинг, бре. Какво натегна обстановката с чужди жалби.



Аз не правя парични дарения за друго, освен за помощ на хора в крайна нужда - под крайна нужда да се разбира оцеляване. И за поддръжка на християнски храмове и параклиси, ма това не се брои.

на мен също ми е непонятна тази форма за събиране на средства за лични хобита, но хората го практикуват, гледам.



Тема Re: Да,нови [re: shshtt]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.11.13 16:20



Мързи ме сега да го чета Богданов, но какво искаш от него? Той си има определен контингент човека и си се справя перфектно. И на сайта му има много и полезни неща ако се разходиш да видиш, не че съм влизала от години, но надали е трил.

Аааа, много полезен сайт с много полезна информация за пълни аматьори и неангажирани в бизнеса почитатели на книгоиздаването. Само с тази цел - информативна - го цитирам.



Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано14.11.13 16:21



"Аз не правя парични дарения за друго, освен за помощ на хора в крайна нужда - под крайна нужда да се разбира оцеляване."

То и аз така... другото не е помощ а вреда.

Представяш ли си - примерно, че си милиардерка и купиш на един беден човечец - луксозна къща, ферари отпред - ами той ще сдаде багажа още първия месец - защото тези неща си искат постоянни доходи за да се поддържат... Дори и пари да му дадеш - мисленето на повечето бедни е как да направят точно това - скъпата кола, готината къща и... сдават багажа...





Тема Re: Да,нови [re: Aлиca.]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано14.11.13 16:27



Всеки започва отнякъде. Да си роден със сребърна филоложка лъжичка в устата все още не е гаранция за нищо, освен за "литературна култура". Историческите справки от биографиите на писателите това показват. А иначе всеки може да си има каквито си иска претенции.

Редактирано от shshtt на 14.11.13 16:29.



Тема Re: +нови [re: Гарфийлд]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.11.13 16:31



Пропуснах да спомена - неголеми "заеми" на колеги под формата на пари или материали, за да реализират и продадат завършен продукт, които забравям.
Ма те ме гонят като вампири да ми се издължат, друг път аз опра до колега за материалче (в моя бранш скъпо или не винаги се намира) и така си менкаме взаимопомощ. Само че това не се брои също за "спонсорство" или "дарителство".

Ако съм милиардерка, няма да се правя на Дядо Коледа, ами ще основа Комуна.
С правила, права и задължения.





Тема Re: Да,нови [re: shshtt]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.11.13 16:37



Абе писателите май яко си бачкат за хляба, докато пишат, издадат, получат някой лев и я докарат дотам, че да се издържат само от писане. То, и при нас е така - ако не можеш да се издържаш само от поръчки и продажби, бачкаш друго и си донаждаш за хляба и салама. Спонсорство - само от близки роднини и само, докато вдигнат ръце и те пратят на трудовата борса.



И, да не му вадиш душата на детето си, когато ти работи ангария над кориците, амаха!



Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор СъН (REM)
Публикувано14.11.13 16:42



абе ти направи комуната, пък милиардите ще ги печелим заедно
подавам си заявлението за приемане в комуната



Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: +нови [re: СъН]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.11.13 17:03



Търся подходящ терен в момента, щото ще правя екокомуна със затворен цикъл на производство. Една от дядовите ниви може и да свърши работа.
Търсят се също майстори-занаятчии, сървайвъри и подобни опитни в правенето на от нищо нещо люде.

Докато чакаме милиардите да капнат отнякъде, ще комунясваме така:













Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано14.11.13 17:09



И аз бих влязъл в комуната... Винаги ме е привличал подобен начин на живот...

Всичко зависи от интересите на комуната... Ако е християнска комуна - в никой случай не бих влязъл там - няма да съм си на мястото





Тема Re: +нови [re: Aлиca.]  
Автор Гарфийлд (котеленце :-))
Публикувано14.11.13 17:09



Ха... сега видях всъщност втория ти постинг - в комуната съм определено






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.